HDMU 11477 image

• HDMU 11477 image

Instaliaro sasm neki dan ovaj image HDMU 11477 na USB stick ,radi se o E2 imageu. Dosta dobar ,brzo otvara kanale ,prebacuje također brzo , ima dosta opcija i čini mi se po prilici stabilan. E sad da ne bi bilo baš sve krasno - ne otvara HD kanale na 13 HotBird - SkyIt jednostavno crnilo ,a ton onako isprekidan ,također ista stvar na 0.8 Thoru s HDHistory . Na svim ovim satelitima SD kanali rade bez problema ,dakle SkySport SD rade a HD verzija istih NE. Da li je netko probao ovaj image i ima li sličnih iskustava ....,možda netko zna rješenje problema !? Evo putanja za skidanje image hdmedia-universe.com/board/pages.php?pageid=1&box=ufs910 . Sve u svemu čini se dobro i trebalo bi nekako rješiti ovaj problem ,slične stvari su se događale u AAF imageima i uglavnom je bio problem u driveru cx24116 ,možda je i ovdje isti problem !??
    • ovako : HDMU Centar / System Control i u njemu za Camrouting promijeniš u NE i nakon toga reboot i stvar RADI , Evo i rješenje problema za HD History na Thoru (0,8 W) - trba ponovo preskenirati ručno kanal - ali prije toga u opcijama za PILOT trebba biti - ISKLJUČI , pozdrav ;) :)
    • damhel wrote:

Instaliaro sasm neki dan ovaj image HDMU 11477 na USB stick ,radi se o E2 imageu. Dosta dobar ,brzo otvara kanale ,prebacuje također brzo , ima dosta opcija i čini mi se po prilici stabilan. E sad da ne bi bilo baš sve krasno - ne otvara HD kanale na 13 HotBird - SkyIt jednostavno crnilo ,a ton onako isprekidan ,također ista stvar na 0.8 Thoru s HDHistory . Na svim ovim satelitima SD kanali rade bez problema ,dakle SkySport SD rade a HD verzija istih NE. Da li je netko probao ovaj image i ima li sličnih iskustava ....,možda netko zna rješenje problema !? Evo putanja za skidanje image hdmedia-universe.com/board/pages.php?pageid=1&box=ufs910 . Sve u svemu čini se dobro i trebalo bi nekako rješiti ovaj problem ,slične stvari su se događale u AAF imageima i uglavnom je bio problem u driveru cx24116 ,možda je i ovdje isti problem !??

Interesuje me Damhele sada kada je proslo izvjesno vrijeme od kada si instalirao HDMU 11477,kakvi su tvoji generalni utisci da li si zadovoljan sa istim da li se tebi desava kao sta je kod mene slucaj na Titanu ili PKT hipernionu na SKY UK konkretno na sky sport 1,3,4HD da slika pocne da treperi,kao da bude dupla,probam promijeniti kanal na istom ili pak drugom paketu ali nikako ne ide box se zaledi i moram ga reboot,dok mi se to na primer na istom paketu kada su u pitanju filmski kanali nikada nije desilo.Sobzirom da si testirao i BPanther interesuje me sa kojim si od ova tri image najvise zadovoljan,i sta bi mogao po tebi biti problem zasto se meni ovo desava na gore pomenutim imageima?Hvala :)

The post was edited 1 time, last by nuti ().

• Što se tiče SkySp 1-4 na 28,2 imam isti problem s ajmo reći "treperenjem" ,i to se događa na sva tri imagea (Titan,Bpanther ,HDmu pa i na 4. PKT ) Znači problem nije u imageima nego čini mi se sa SkySp UK kanalima . To mi se počelo događati prije jedno 2 mjeseca .... ja to rješavam tako da prebacim kanal naprijed-nazad i onda bude ok ,ali vrlo kratko nekoliko minuta i sve ide ispočetka . Mislio sam da se to samo meni događa ,ali evo sad imam potvrdu da još kod nekog isti problem. Jedino što meni ne zamrzne box . Što se raznih imagea tiče ,moje mišljenje je da je PKT Hyperion V2 najsabilniji -ali i najsporiji ,u prebacivanju kanala ,a da ne govorim kada treba napraviti reboot ,to taje skoro 2 minute . Titan je po meni najbrži ,no i on ima nekih nedostataka koje bi trebalo popraviti (govorim o verziji 1.32 koja je za sada posljednja ),navodno uskoro izlazi V 1.34 pa ćemo vidjeti ..... Bpanther je odmah iza Titana ,no malo je drugačiji od E2 i Titana ,pa treba malo da se privikneš ,u biti dosta brz i ok manje više glede ostalog . HDMU također nije loš ,ali moglo bi bolje .... Generalno po meni još uvijek ne postoji image za koji možeš reći SAMO TAJ i nijedan drugi tj. sve je super - čista desetka ... ostaje da se nadamo da će napraviti uskoro baš takav .... :)
    • prvo resenje je prebaciti sa 50 na 25 Hz
      drugo resenje koje radi i nema treperenja na hd kanalima izmislio je jedan poljak koji je radio na open ply hybrid koji koristim,
      taj fajl naci za vas Kathrein UFS 910 fajl player2.ko i ubaciti ga u lib/modules prepisati postojeci zatim reboot risiver i to je to.

napomena:
      pre ove akcije sacuvati orginalni fajl za svaki slucaj.

u prilogu evo vam od 7111 amiko 8900 pa ga probajte trebalo bi biti isto za HDMU a ako nije onda cete morati naci na netu player2.ko za vas risiver.

Source Code

1. http://www.myupload.dk/showfile/1hre1XODo.rar
    • commando wrote:

http://www.myupload.dk/showfile/1hre1XODo.rar

commando wrote:

prvo resenje je prebaciti sa 50 na 25 Hz
      drugo resenje koje radi i nema treperenja na hd kanalima izmislio je jedan poljak koji je radio na open ply hybrid koji koristim,
      taj fajl naci za vas Kathrein UFS 910 fajl player2.ko i ubaciti ga u lib/modules prepisati postojeci zatim reboot risiver i to je to.

napomena:
      pre ove akcije sacuvati orginalni fajl za svaki slucaj.

u prilogu evo vam od 7111 amiko 8900 pa ga probajte trebalo bi biti isto za HDMU a ako nije onda cete morati naci na netu player2.ko za vas risiver.

Source Code

1. http://www.myupload.dk/showfile/1hre1XODo.rar

Izvini comando nije mi jasno kako i gdje prebaciti sa 50 na 25 hz.Drugo ja nemam HDMU ali imam na usb PKT hipernion i TitaNit u fleshu e sad me interesuje da li ja mogu player2 ko sa linka koji si postavio da zamjenim sa player 2 koji su u mojim imigidzima ili se on odnosi iskljucivo za HDMU?I kako i gdje na netu naci taj player 2 ko za kathrein ufs 910 za pkt hipernion ?Hvala. :)

The post was edited 1 time, last by nuti ().

• menu-setup-system-av settings-refresh rate 50
      tu na levo-desno daljincem odabereš 25 i ok kada
      iskoči yes-no prebaciš na yes i ok.

ako koristiš to ne koristiš player2.ko

znaci kome prođe player2.ko ne treba mu to gore
      da prebacuje sa 50 na 25hz

a za player2 probaj ništa ne gubiš.

ako neće vratiš orginalni i reboot i na starom si.

The post was edited 1 time, last by commando ().