DM8000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nekako sam imao problema sa forumom zbog stare adrese /hvala Hispasat - riješeno/. Ovako, na dm 8000 nikako da ubacim direktno images, već moramo preko dream up-1339. Ubacim unutra sve potrebno, namjestim mrežu, listu i radi odlično. Čim ga jednom resetiram od početka jednostavno vrti, vrti i nikako da ga instalira. Čekam 5 min i samo vrti. Probam drugi images, ubacim preko dream up-a, ubacuje sat vremena, naštiman sve, sve radi za 5, čim ga restartam od početka neće se logirati nego samo ono vrti, vrti. Neznam koji mu vrag može biti, isto je sa imagesom DDD, ruDREAM, TS, open pli, proba sam images sa OE1,6 i OE 2.0 i neznam koje još nisam proba. Kada ga nanovo ubacim naštimam sve, sve odlično radi ali do reset ili gašenja, ponovno da ga digneš ni za živu glavu. Kako sam ranije reko kada ukucam IP adresu na explorer za ubaciti images niš se ne zbiva tj. pomaže jedino dream-up. Može li mi netko pomoći, savjetovati kako dalje.
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Evo sada sam stavio OE 2.0 images veličine preko 101 Mb od demonisat.info /DDD/ od 15. 12. i sada sve opet ok, čak sam ga i resetirao, ulogira se ponovno bez problema (ovaj put). Strah me je više dirati da ne opet krene neželjenim putem. Na mreži je, ubacujem liste, cccam radi, ubacio temp fan control (ventilator) čak me vrlo ugodno iznenadio rad WEB brovsera koji jedino radi na tom imiđu perfektno, prvi images na kojemu radi kako treba, (probao na stranici novisf.com)preko cijelog ekrana, prava stvar. Da pitam ove koji imaju instalirani OE 2.0, koji još images radi dobro, da ga stavim na usb. thumbsup.png
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *