Pinned iOS 7 Jailbreak

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• samo da prenesem svoje iskustvo, od tehnicke podrske hrvatskog telekom sam dobio ovakav mail

"Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu, u nastavku dostavljamo odgovor.

Vaš iPhone uređaj je otključan. Apple mobilni uređaji otključavaju se ovisno o verziji operativnog sustava na uređaju.

• Mobilni uređaj sa operativnim sustavom do 5.0:

• Staviti SIM karticu drugog operatera

• Zatim se mobilni uređaj treba spojiti na računalo, na iTunes (računalo treba biti spojeno na Internet)

U mobilni uređaj sa operativnim sustavom 5.0 ili noviji potrebno je:

• Staviti SIM karticu drugog operatera

• Odabrati „Aktivacija“ na uređaju

Nakon navedenog postupka isključite na kratko Vaš uređaj te ga ponovno uključite.

Srdačno Vas pozdravljamo, a u slučaju potrebe za dodatnim
      objašnjenjima bit će nam zadovoljstvo ako se obratite na istu e-mail
      adresu.

Srdačan pozdrav,

Hrvatski Telekom d.d.

Sektor za usluge privatnim korisnicima"

posto mi je ios 7.0.4 koristio sam drugi navedeni postupak, stavio sam nano sim od tele2, stisnio sam tipku aktiviraj, no onda prvo trazi povezivanje preko wi-fi, kad sam spojio na kucnu mrezu, onda trazi apple iD i lozinku, nakon toga (uz uvijet da je spojeno na kucni wi-fi ili bilo koji wi-fi gdje se ima pristup internetu) stisnuti tipku aktiviraj, aktivira se u roku sekunde i manje, nakon toga mogao sam koristiti tele2 nano sim card ali po preporuci sam iskljucio iPhone, pricekao nekoliko sekundi i nakon toga ga opet ukljucio, i radi normalno, i tele2 nano sim card i simpa sim card, vip nisam probao jer nemam vip nano sim card ali vjerojem da bi i to radilo, eto to su moja iskustva, zbilja je jednostavno i brzo, samo sto sam morao skenirati racun kupljenog iPhone-a i jamstveni list gdje se vidljivo vidi procitati imei iPhone-a i poslati tehnickoj podrsci, cudno da nisam morao cekati nikakvih 7 dana
      bojana za predsjednika :)