Katanac na Kaon NS 1000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Katanac na Kaon NS 1000

Pozdrav Drustvo

Imam Jedan Problem sa Kaon NS 1000 Posle Reseta na Fabricki Nema Sanse da Kod Inicijalnih Podesavanja da Dobijem Ok u Dolnjem desnom Uglu

Diseq Pase Astra mi je na Diseq A Hotbird mi je na Diseq B i Eutelsat 16 mi je na Diseq C

Signal mi je na 75% a Qualitet Signala 100% Cekam vec Danima da se Pojavi OK ali nista od Toga
      Nivo Signala mi je 187 a BER 0.0E-7

Vec sam Pokusao na User 1 i User 2 da Ubacim sve Totalove Transpondere dobijam na Svima Signal i ipak se ne Pojavljuje prilikom Podesavanja OK u Doljnem Desnom Uglu

Isprobao sam i Back Back 2485 i Skida mi novi SW Restartuje pocnem sve iz Pocetka i Ponovo nema OK

Mozda neko ima Ideju sta jos mogu da isprobam ??????

sa Dreamboxom Dobijam sve Transpondere sa Eutelsat 16E bez Problema

uz Najlepse Pozdrave Kollegama sa Foruma
    • Ovo kod mene ne Pali Nikako vec sam Pokusao jedno 50 puta
      mozda ne radi to vise sa novim FW ili se Potpuno Obesila Software negde

Sacekam da prode Boot na Displayu stisnem u Grugu oko OK onaj Gornji Taster i istovremeno Stisnem Menu i nista se ne desi
      jel Prikaze tada nesto u Displayu Drugacije na primer ponekad Prikazuje 0000 ili tttt ili 6666 kratko onda dode opet Izbor ja Jezik i sve po starome Pocinje cim dodem do Signala odma se Pojavi Vreme i sve je kako treba samo taj Ok ne dobijam ni na koji Nacin Isprobao sam sa Karticom Bez Kartice sa Prikljucenom Antenom Bez Prikljucene Antene taj Reset i nikako da Upali

Izgleda da mi Ostaje samo da je Posaljem na Pregled