Max tv ledi slika

• Max tv ledi slika

Kupljen Max tv Cam+ci ubacen u ci slot resiver @awai E2 uredno aktiviran poceo da otkljucava ali nista se nevidi trza ludo ledi lomi kockice-ludnica . Signal dobar ide preko diseqc ali mislim da nije to problem probo korigovat .Svi free kanali na eutel rade bez problema .Alternativa ok netrza ne ledi .Mozeli neko pomoc ako ste imali slicnih problema
      Izvinjavam se ako je bilo price prije o ovakvom problemu
    • Brand:VuplusModel:solo Chipset:7325Frontprocessor Version:0 Total Memory:106312 kBFree Memory:48636 kBBox Uptime:0:19

SW :Kernel version:3.1.1 Firmware version:BlackHole 1.7.9 Gui version:Dec 6 2012-vuplus_experimental

U pravu si jeste VU+ solo kopija evo gore info sw BH 1.7.9 nije moj pa mi se ne mijenja ver.image ,a iskren da budem nisam prije ni radio na ovim resiverima ( mada je evidentno da je to sve isti fazon) , a vjeruje da u postvakama nemogu naci nigdje postavke za ustimavanje brzine bitrate od CI samo ima da se dodaju provideri i service .Bem mu bas ce mi povuci zivce .
    • Druze 105% si u pravu za bitrate , jedino mislim da je razlika u redoslijedu Menu kod mene jednostavno nema ta opcija ili ja trebam malo ohladit pa ce se pojaviti . :)
      U svakom slucaju tebi hvala za trud.
      Molba ostalima koji imaju VU+ solo i BlackHole da pogledaju imali u Setup/Common interfaces gdje postavke za CI pa da mu dodam gas ...