Problem sa mausom/misem

• Problem sa mausom/misem

U nekoliko poslednjih dana imam sledeci problem. Koristim bezicni majkrosoftov maus/mis koji ima pored dva tastera i kruzic za skrolovanje i to skrolovanje ne radi kako treba. Vucem stranicu ka dole da citam a stranica se stalno dize na gore uprkos mojim pravilnim pokretima. Mis je relativno nov (do maximum godina dana je star) a i bateriju sam promenio pre neki dan a problem je ostao isti. Da li je neki problem do samog misa ili je nesto u stelovanju u opcijama misa. Problem bas nervira, narocito ako se citaju neki duzi clanci ili komentari. Banalan problem ali nervira.
      Poz...
      Sve je dobro kad se dobro svrsi
      -----------------------------------------
      dm800, total tv, polaris, sony PS3,
      Panasonic TH42PZ70EA
      shimano xt-a longcast medium +vox varior s
    • Predlog: uzmi neki drugi miš pa ga spoji umesto tvog.

Ukoliko se problem i dalje pojavljuje, onda nije do miša i trebalo bi da proveriš sistemska podešavanja miša, da ti nije neki softverski virus počeo da zagorčava upotrebu računara, i sl.

Ukoliko sa drugim mišonjom dobro radi, onda otvori "problematični" miš i probaj da očistiš "kružić", mada sumnjam da ćeš puno time da "popraviš" - jednostavno uzmi drugi (imaš na tržištu bežičnih koliko hoćeš: od jeftikanera do skupih modela).

Da, još nešto.. nemoj da klikneš na kružić pre skrolovanja stranice! :)
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus