Pinned HRT 2 HD

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• FIFA/UEFA WC 2018 Qualifiers - Group I, Round 4

6’Eren (den) / HD
      Abu Dhabi Sports 4 HD
      Canal+ Sport (france) / HD
      Futbol 2 (ukraine) / HD
      MATCH! TV / HD
      MAX Norge / HD
      Multifútbol 1
      OTE Sport 1 HD
      Setanta Sports + / HD
      Sky Sports 2 (uk/ire) / HD
      Sport 2 (czech/svk) / HD
      Sport 2 (hungary)
      Sport TV1 (portugal) / HD
      SportKlub 1 (serbia) / HD
      SportKlub 1 (slovenia)
      SuperSport 4 HD (alb)
      Varzish Sport / HD
      Ziggo Sport Voetbal
      | Dplay.dk [$] (geo/R)
      | Fox Soccer 2GO
      | Movistar+ VOD
      | SportsNet 1 (ca) / HD
    • Ja sam gledao na Supertennis HD i to nekodirano u kombinaciji DVB-T HRT2 i PIP za ton.
      Pozdrav! :D

Dreambox 7080 HD PVR + HDD: WDC 460 GB
      Dish: Toroidal WF 90 cm (42E, 39E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 4W) + Gib 150 cm (motor)
      Motor: SMR 1224
      Flash Image: OoZooN (06-01-2016) + 1 Image (USB: TDK 8 GB)
      LNB: Inverto Black Ultra HG 0,2 (motor)
      LG 55UH850V LED UHD 3D TV
      Max TV Sat - MAX 2L - osnovni extra paket + Max TV Cam CI+ (nagra)
      Sonos Zone Player ZP100
      DM 8000 HD
      Netflix
      HBO GO
    • dallas wrote:

Gledam tenis, Hrvatska-Argentina u HD-u (preko satelita, naravno....) HRT2 se drži standarda iz prošlog tisućljeća.

"Hvala HRT-u" :thumbdown:

S obzirom što se tamo događa u zadnje vrijeme, pogotovo u zadnjih pola godine, bit će pravo čudo ako pokrenu barem jedan HD kanal do 2019. ili 2020. godine. Evo, što se događa, srce me boli za što se mjesečno plaća 80, a godišnje 960 kuna. I onda još pojedinci traže da pretplata poskupi na 86 kuna, pa ja se uopće ne bih iznenadio da se to dogodi i da će se za ovakvu "televiziju", namjerno pod navodnicima, godišnje plaćati 1032 kuna, pogotovo, ako će se pokrenuti HD kanal/e jer bi tada moglo biti "opravdanja".

Otišao im je velik broj komentatora i što sada oni rade. Umjesto da su zaposlili nekog novog, a s obzirom na visoke plaće, jako malo posla i s obzirom na to da se svaki čas putuje u drugu zemlju, kandidata bi sigurno bilo, oni znaju angažirati Sašu Sušeca s Arene, dok možda netko od sportskih komentatora mora raditi u skladištu u Hrvatskoj ili inozemstvu. Nedavno je u mirovinu otišao Slavko Cvitković i što su oni napravili, košarku su nastavili komentirati Šapit i Viki. Nakon toga je u mirovinu otišao MIćo i tenis je nastavio komentirati Bruno. Tko je vodio studijsku emisiju za vrijeme tenisa? Pa Šapit, ja se ne sjećam da je on radio i izvještaje s tenisa, a kamoli tako nešto. Tko je komentirao boks i hrvanje iz Rija? Hrvoje Hrengek, inače bivši voditelj Vijesti na Drugom.

4. prosinca počinje Europsko prvenstvo u rukometu za žene, na kojem nastupa i naša reprezentacija i gdje ćemo to gledati? Evo gdje. Pa na stranim kanalima i po streamovima jer škrti HRT nije otkupio prava ni za taj sportski događaj. Vjerovali ili ne, bez imalo srama, oni se hvale godišnjim prihodima od cca 1,4 mlrd. kuna. Ostale sportske događaje ne želim nabrajati jer su u zadnje 2 godine ostali bez prava za prijenos barem njih 15. Zbog toga se i isplati biti komentator na HRT-u, plaća preko 17 tisuća kuna, iako se "nema" što komentirati i još se zahvaljujući pretplatnicima, na HRT-ovoj Facebook stranici mogu pohvaliti uživanjem u Brazilu ili Kataru. Oni nisu u stanju otkupiti ni golove s Kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u nogometu. Vidjeli smo kako su odradili Olimpijske igre.

Gledam Dnevnik, za sadržaj me baš briga, ali ako ja gledam HRT, zašto ja moram u Dnevniku gledati video materijal preuzet od N1 ili RTL-a i vjerovali ili ne, oni izjave iz Zagreba preuzimaju od drugih televizija, ali zato vlastite ljude šalju u Kinu ili na Tajvan. Ako gledam HRT, isto me ne zanima, što je netko rekao za Večernji, Index ili Radio Dalmaciju, nego, što je netko rekao za HRT. Također me ne zanima što donose drugi mediji, nego što donosi HRT.

Nedavno je na HRT 1 bio film K-PAX i oni su umjesto da s filmom krenu ispočetka, pustili film od polovice.

Neki dan na HRT 4 bio prijenos govora na engleskom jeziku bez prevoditelja, iako u Ugovoru s Vladom piše da se HRT dužan koristiti hrvatskim jezikom. Vjerojatno ne znaju da ima i onih, koji osim hrvatskog, govore i njemački, a ne engleski jezik.

Da se vratim na temu. Ne tako davno sam bio za pokretanje HD kanala, a sada se pitam, ima li ga/ih smisla uopće pokretati, ja se bojim da će do 2019. ili 2020. godine ovakvom HRT-u od sportskih događaja ostati samo Olimpijske igre i Svjetsko prvenstvo u nogometu.

The post was edited 4 times, last by teletabis89 ().

• valjda je došlo to vrijeme gdje HRT tj državna televizija će prenositi samo olimpijske igre i svjetsko prvenstvo u nogometu, a za ostale sportske događaje morat ćemo plaćati arene i sportklubove kod raznih telekom operatera jer arene emitiraju u hd a sportklubovi također

hrt kad i ako bude pokretao hd kanal ili kanale to više neće biti bitno jer se malo sporta može pogledati na hrt kanalima

ostaju alternative, plaćati maxtv-u 89kn za arene u hd i sportklub u hd, ili drugim operaterima tipa iskon, optima,total tv itd za sportklub kanale u hd bez arena po nešto nižoj cijeni

čak za prijenose koje ne emitira ni arena sport ni sportklub opet se ljudi moraju snalaziti preko satelita, valjda je takvo vrijeme došlo

bolje ne računati na hrt, godinama unazad su najavljivali pokretanje kanala HRT 3 sport pa na kraju ništa nije bilo od toga

mislim da su hrvatski kupci prisiljeni ako žele gledati kvalitetan sport u hd, onda birati izmeđeu maxtv koji ima arene u hd i sportklobove u hd, ili ako nekome nisu zanimljive arene u hd onda odabrati alterantivni
      pristup nekom drugom telekomu koji nudi sportklubove u hd bez arena, a kao zadnja opcija, ostaje satelitska televizija, razni sportski hd kanali na satelitu preko counter strike ili feedovi preko biss-a

uostalom započinje vrijeme revolucije tj emitiranje u 4k, prije ćete dočekati da počne neki sportski kanal u 4k na satelitu, nego da maxtv ili neki drugi operater emitira kanale u 4k, osakaćeni smo i za HD a da ne pricam o 4k
    • mislim da morate bit svjesni da je hrt i sve ostale drzavne tv sa ovih prostora uhljebovska tv kao i ostale drzavne firme i da uopste nije bitno kakav kvalitet i proizvod prave nego samo da se dobiju obecane prevelike plate i da se jos kao nesto tuze kako im je lose...
      najbolje je da se sve drzavno kao i tv privatizira ili ako nema svehe neka se zatvori doticna jer kome treba drzavna tv koja najmanje programa ima di prikazuje obicaje i ljepote hrvatske ali zato najvise i jos vise od toga sapunica i turk serija kao i bespotrebnih kupljenih zabavnih i show programa...blje da ima dva kanala ali zato ono sto prikazuju je iz hr i bilo to makar
      live slike pejsaza ....
      pa kada bi ubaculi po 10 min plaza s jadrana bilo bi zanimljivije nego te serije sto imaju kao i propagadni dnevnik ili politicke emisije...
      Oj ti, betleheme, zemljo Judina
      nipošto nisi najmanji
      medju glavnim gradovima Judinim,
      jer ce iz tebe izici vodja,
      koji ce biti pastir naroda moga Izraela