DM800-koji image da radi dvbT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DM800-koji image da radi dvbT

Instalirao sam image newnigma2, ver. 4.0.9. DDsubtitle player 3.29 uredno radi, a ne znam dali taj image podržava dvb-T preko USB? Ako da, kako ga aktivirati?
      Do sada sam imao image nemesis, a taj nažalost ne podržava novi subtitle pl.
      Inače bih htio znati koji image za DM800 podržava zadnju verziju subtitle playera 3.29 i prijem dvb-T signala preko USB?
      hvala
      TV Panasonic Viera TX-L55WT60E; TV 4K Panasonic TX-55DX653E; blu-ray disc Panasonic DMP-BDT364EG; 2x dreambox 800HD SE V2 - 1TB,
      Newnigma2_daily; Pioneer VSX-921-K; Apple TV4-JB Kodi
    • Skoro izgubio živce sa tim OpenPLi. Ali sam ga ipak usposobio, da na njemu radi ono što trebam-uvjetno. Uspio sam riješiti problem sa dvb-T, tako, da mi to sad radi. Međutim instalacija DDsubtitle playera 3.29 ne ide nikako (probao sam sve kombinacije: preko telneta i .ipk format-oba fajla). Jednostavno ga ne mogu instalirati. Potom sam preko PLi panela skinuo verziju 3.09 i instalirao ga bez problema.
      Zanima me, ima li netko verziju OpenPLi 2.1 na DM800HD, pa da je instalirao zadnji plugin-subtitle3.29 i kako!?
      hvala
      TV Panasonic Viera TX-L55WT60E; TV 4K Panasonic TX-55DX653E; blu-ray disc Panasonic DMP-BDT364EG; 2x dreambox 800HD SE V2 - 1TB,
      Newnigma2_daily; Pioneer VSX-921-K; Apple TV4-JB Kodi
    • Prvo, obrisati sve fajlove ovog plugina koji se nalazi na relaciji usr/lib/enigma2/plugin/extensions/DDsubt, te izvrsiti restart enigme full, - potom raspakovati win rar, sa FTP programom Winscp datoteku DDsubt prebaciti na relaciju usr/lib/enigma2/plugin/extensions/,dato datotecnu vrednost 0755, potom izvrsiti FULL restart enigme, i to je to

ovo sam nasao na jedniom forumu, vrijedilo bi isprobati. trenutno sam na poslu pa nemogu
      Triax 110 23.5E-1W
      Triax 88 30W
      DSR 9500 VIA CI
      DM500HD Ferrari
      VU+ Solo SE V2
      VU+Zero
    • Imam Dreambox 800HD PVR original podigao sam zadnju verziju Open PLI 2.1
      Probao sam rucno ubaciti DDamir Subtitle 3.29 i rusi mi enigmu
      Sa panela instaliram DDamir Subtitle 3.09 mogu je pokrenuti ali ne funkcionise update
      Kada sam rucno instalirao, nisam obrisao folder ddsubt iz ETC, šta grešim šta da radim
      Koji image je najbolji dugo sam držao Nemensis, kako se javio ovaj problem sa Subtitle Playerom, neznam kako da rešim i koji image da ostavim.....
      Ako neko moze pomoci bio bih puno zahvalan!
    • također sam imao instaliran DDamir Subtitle 3.09
      Prvo sam ručno obrisao usr/lib/enigma2/plugin/extensions/DDsubt, i ddsubt iz etc foldera pa restartao enigmu
      zatim sam ručno ubacio gore prikačeni DDsubt u usr/lib/enigma2/plugin/extensions/ i ponovno restartao enigmu
      nakon restarta mi je plugin proradio u punom opsegu
      Triax 110 23.5E-1W
      Triax 88 30W
      DSR 9500 VIA CI
      DM500HD Ferrari
      VU+ Solo SE V2
      VU+Zero