Sony 32KDLR424

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sony 32KDLR424

Živim u Modriči (sjeverna Bosna), posjedujem tv SONY 32KDLR424, kupljen početkom januara 2014. godine, kojim pratim Srbijanske digitalne kanale emitovane sa Crvenog Čota. Posle nekoliko dana upotrebe, primijetio sam da nakon nekog vremena praćenja samo jednog programa dolazi do problema sa slikom i zvukom koji nisu sinhronizovani. To se događalo samo sa srbijanskim programima, osim RTS HD kanala u vremenu prenosa sportskih dogadjaja. Na ovom forumu sam vidio da i drugi, koji posjeduju SONY sa T2 tunerom imaju iste probleme. Nisam mijenjao softver jer to ni kod drugih nije riješilo problem. U zadnja tri dana, primijetio sam da tih problema više nema. Sinoć i danas sam testirao nekoliko kanala koji se emituju sa Čota, držeći ih po 1-1,5 čas neprekidno uključene. Tih problema više nema. Da li je promjena parametara emitovanja signala, koja je izvršena u noći 24/25.30.2014. godine taj problem riješila, ili se on sam od sebe riješio ostaje pitanje (barem za mene). Uglavnom ja tih problema više nemam. Toliko od mene.