UBUNTU

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• commando wrote:

suština je da mu vi ne mozete objasniti kako to radi.
    kada mu čovek gore kaze da nije na ti ni sa win a kamoli linux, on se ljuti. A vidi se po pitanjima o win da ne poznaje ni 30% win tj osnovne stvari.

linux bi za njega bio bauk u pravom smislu te reci.

uz to i konstatacija skidao je linux ali ne znam da li je skinuo.

pa imaš down folder pa pogledaj ima li iso slika u njemu.

Ništa se ja ne ljutim, samo te molim da se suzdržiš komentara na temu mojeg poznavanja windowsa i mojih sposobnosti. Ja se o tebi nisam usudio donositi nikakve zaključke, osim ovoga sada: Ego ti pravi probleme.
    XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
    GIB - 100 cm
    INVERTO ultra black single
    74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
  • Meni nikako nije jasno zašto je korisnik, koji na ovome forumu ima 1689 poruka i koji se aktivno pojavljuje u temi o Windowsina 8 pokrenuo ovu temu:

tmurgel1 wrote:

Gdje se može skinuti? Što se dobija instalacijom istoga?

Čekaj, ti hoćeš reći da ne znaš GDJE se TO može skinuti i što se DOBIJA instalacijom???????

tmurgel1 wrote:

Probao sam jučer prenjeti ono sa tvog prvog linka. Prenosilo se ( i prenijelo???? )

PRENOSILO li se i PRENIJELO sa upitnicima????????? Ne znaš jel ti se to NEŠTO prenijelo????

tmurgel1 wrote:

Hvala svima, ali mi još uvijek nije jasno, dali se prenio ili nije. Na završetku dobio sam pitanje, dali hoču ( sliku???? ) zapisati na ploču ( CD, DVD???? ). Poslije toga ništa. I nisam baš uvjeren da se svuda može skinuti besplatno

Mislim, ovo komentirati stavarno nema smisla

tmurgel1 wrote:

membrana wrote:

tmurgel1 wrote:

Moraju li se windowsi najprije deinstalirati? Laptop mi je HP 630.

Čitajući tvoje postove u računalnom podforumu stekao sam utisak da nisi sa kompjuterima "na ti". Moj savjet ti je da se okaneš ćoravog posla po pitanju linux-a jer tvoji komentari svjedoče da jedva windowsima barataš. Ali ako baš žarko želiš, Mint je svakako i moja preporuka. I ne očekuj čuda, već probleme, naročito po pitanju hardverske kompatibilnosti.

Tvoje je pravo da misliš, što god te volja. Ako ti nije namjera pomagati, možeš se i takvih sudova te komentara suzdržati.

Čovjek je dao svoje mišljenje da ti jedva barataš s windowsima.
    Ljutiš se na to.
    Ako dakle, ti ipak malo bolje barataš s windowsima, tek tada sve ovo gore nema nikakvog smisla.
    Ova tema je besmislena.
    Zaključati što prije.