HRT

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jučer je u središnjem Dnevniku bio prilog o turizmu u Austriji, čini mi se da isti, koji je i nedavno bio u Dnevniku. Ako im se godišnje plaća skoro tisuću kuna, onda bi trebali i nešto raditi. Događa se da u Dnevniku ponavljaju priloge iz Regionalnog dnevnika i ostalih informativnih emisijia, ali da ponavljaju priloge iz Dnevnika je nevjerojatno. Za ovo bi trebalo kazniti urednika/urednicu jučerašnjeg Dnevnika.
    • teletabis89 wrote:

Jučer je u središnjem Dnevniku bio prilog o turizmu u Austriji, čini mi se da isti, koji je i nedavno bio u Dnevniku. Ako im se godišnje plaća skoro tisuću kuna, onda bi trebali i nešto raditi. Događa se da u Dnevniku ponavljaju priloge iz Regionalnog dnevnika i ostalih informativnih emisijia, ali da ponavljaju priloge iz Dnevnika je nevjerojatno. Za ovo bi trebalo kazniti urednika/urednicu jučerašnjeg Dnevnika.
      Nije bio isti prilog, loše ti je zapažanje, jučer je bio prilog o usavršavanju osoblja za ugostiteljstvo , točnije razgovor sa vlasnikom i konobaricom, taj prilog prije nije bio nego nešto sasvim drugo, Marina Job je radila te priloge iz Austrije!
    • Trener Dinama Zoran Mamić nakon uvjerljive 4:1 pobjede nad Skenderbeuom i plasmana u Ligu prvaka izjavio je da bi želio biti u skupini s Bayernom iRealom, te da njegova momčad može nekome pomrsiti račune.

Vrlo sam emotivan, čestitke momčadi na fantastičnom rezultatu i uspjehu. Odlično smo otvorili utakmicu, nakon toga smo je zamalo zatvorili na naš način. Ovo je veličanstven uspjeh i dopustite mi malu sebičnost, posvećujem ga mom tati, rekao je trener Dinama.

Naravno da sam sretan, bila je na momente vrlo stresna utakmica. Odmah nakon vodstva primili smo gol, ali momčad je ostala mirna. Doveli smo utakmicu na svoj mlin. Unatoč svim upozorenjima, ostali smo na početku drugog dijela s igračem manje. Svašta mi je prošlo kroz glavu, ali momčad je reagirala jako dobro i zasluženo pobijedila, istaknuo je Mamić u razgovoru za Arenasport.

Dinamo će se u petak na ždrijebu skupina Lige prvaka naći među 32 najbolja europska kluba, a Dinamov trener izrazio je svoje želje.

Ne znam točno koji su klubovi u kojoj jakosnoj skupini, ali neka bude Bayern iz prve, Real iz druge, a ne znam tko je najbolji iz trećeg 'pota'. Ne treba očekivati čuda, ali vjerujem da uz ovakvu podršku nekome možemo pomrsiti račune. Ova momčad ima potencijala i može nekoga okrznuti, zaključio je trener Dinama, koji je najavio da će momčad dobro proslaviti ulazak u Ligu prvaka, a onda se dva tjedna pripremati za nastavak natjecanja u Prvom HNL-u i Ligu prvaka, u kojoj je Dinamo posljednji put igrao prije tri sezone.

Izvor: HRT

Sramota za HRT što si ovo dozvoljava jer osim što nisu prenosili utakmicu (imaju prava srijedom, što je i u redu), nisu prikazali ni golove. Zar netko od toliko ljudi s HRT-a nije mogao napraviti intervju, nego preuzimaju intervju od konkurencije, u ovom slučaju od privatne televizije, koja ima prava za dosta sportskih događaja, za koje ih je HRT nekad imao. Isto vrijedi i za neke vijesti u Dnevniku, gdje preuzimaju materijal od ostalih domaćih i regionalnih televizija i reklamiraju ih, kao i za česta pojavljivanja novinara Index.hr-a u Dnevniku i ostalim informativnim emisijama.
    • Danas počinje Svjetsko prvenstvo u košarci i HRT u prvom dijelu prenosi samo utakmcice naše reprezentacije i Makedonija-Grčka, utakmicu iz naše skupine, a ni kasnije neće biti puno bolje. Neki dan sam im poslao mail i tražio sam razlog neporenošenja više utakmica i naravno dobio smiješan odgovor.

Poz!

Poštovani, zanima me zašto ne prenosite više utakmica s Europskog prvenstva u košarci,

Unaprijed hvala na odgovoru

Poštovani,zahvaljujemo na Vašemu javljanju i povjerenju.Uz prijenose naših utakmice prenosit ćemo i utakmice:Makedonija - Grčka, osmine finala, četvrt finala, polufinala i finala.Želimo Vam uspjeh i svako dobro.S poštovanjemAna Tojčić| agent | Kontakt centart: +385 1 634 2634 | f: +385 1 634 3712 | e: sluzba.gledatelja@hrt.hr Hrvatska radiotelevizija, Prisavlje 3, 10 000 Zagreb, Hrvatska

Više nema šanse da ih nešto pitam jer skoro uvijek dobivam ovakve odgovore, jedino su mi za pokretanje HD kanala lijepo odgovorili. Nisam ih pitao što prenose jer to mogu naći u rasporedu, nego tražio razlog neprenošenja. Zar nije sramotno da se među ostalim i zbog takvih godišnje plaća skoro 1000 kuna pretplate?!!! Ne razumijem, ako mogu RTV Slovenija, RTS i FTV prenositi dosta utakmica, zašto ne može HRT. Nisu prenosili ni domaći nastup U21 nogometne reprezentacije u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo. Dovoljno je samo pogledati sportske preglede na HRT-u, koji su prepuni arhivskih snimki i samo napisanih rezultata i odmah je jasno kakva im je sportska redakcija.
    • Zadnja rečenica je čudna, ispada da se pokreće novi kanal, ali onda piše da HRT 4 ide informativno ''od sumraka do zore'' što bi bilo u nočnom terminu iz čega bi se onda iščitalo da sport ide u dnevnom terminu, a vijesti po noči što opet nema baš smisla. Bilo bi opet čudno i kad bi krenuo zaseban sportski kanal jer HRT drži jako malo sportskih prava međunarodnih sportova.