MINIX NEO

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• keka1 wrote:

Lega neznam sta koristis ti od playera al imas Kodi(Xbmc) vec u njemu
      malo se poigras snjim i imas sve na jednom mjestu i filmove i titlove
      malo procesljaj youtube naces na njemu sve sto te zanima u vezi Kodija(Xbmc)
      od podesavanja titlova pa do instaliranja raznorazni pluginsa za filmove

Koristim ja xbmc za stremanje sa kompa, ali treba mxplayer ili kmplayer da mi prikazuju titlove kada gledam serije i filmove sa popcorn time-a, ja spremim titlove u folder ali kada pokrenem film i idem naći titlove tamo ih nema to mene najviše muči.
    • keka1 wrote:

Pa sve to mozes naci na Kodiju i serije i filmove netreba ti popcorn time imas Genesis na njemo imas sve
      a taki ko Genesis je jos dosta pluginsa za Kodi
      kad sve podesis sam skida titlove kad startas film il seriju

Imao sam ga na kompu pa je kvaliteta slike živi očaj tako da ostajem pri popcornu.
      Čudno mi je to što na mobitelu mi sve to radi normalno, znači nađem titlove, i sve mi radi super, dok na minixu neće.
    • Pozdrav
      od jučer sam i ja vlasnik Minixa X8 H plus o kojem se vodi rasprava.zanima me,dali netko zna kako da mi uređaj radi samo preko ethernet kabla, bez wi-fi.
      Čim spojim kabal i prebacim na ethernet ne mogu se više konektirati na internet. Na settingsu prikazuje da je internet spojen.možda je netko od vas to več riješio,pa bih molio za pomoč.
      Wi-FI radi,ali mislim da bi mi xbmc bolje radio preko kabla (bez stalnog buferinga)
      Hvala.