DVB-T BIH

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Demokratski komunizam :D
    “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
    youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
  • Da i ja napišem nešto o istoriji. Bosna se kao država spominje u 10.vijeku. Od tada pa do
    sredine 15.vijeka ona je bila samostalna država dok nije pala pod tursku vlast. Da su u tom
    periodu u Bosni živjeli Srbi i Hrvati (a ne Bosanci) ona se ne bi ni zvala Bosna.
    To Zapad zna jer da nije tako ne bi danas ni podržao državnost Bosne.
    Državnost Bosne se ne može ni dovoditi u istu ravan sa državnosti Kraljevine SHS odn.
    kasnije Jugoslavije (koja je i nastala i nestala u jednom vijeku). Možda je i jedini motiv
    stvaranja te kraljevine SHS upravo - komadanje Bosne.
    Ako se kroz istoriju Bosna "branila sabljom", branile su se i susjedne zemlje sabljom ili
    puškom od okupatora. Pa li je to razlog da im negiramo državnost???
  • Vidim digitalna politika napreduje. Analogno tome da i ja kazem svoje misljenje. Bosna i Hercegovina je zemlja hrvatskog naroda svih religija koje u njoj zive, ali i ostalih naroda i narodnosti.
    Alpski Hrvati i Hrvati iz nekadasnjeg ostatka ostataka Hrvatske imaju digitalni signal, dok Hrvati Bosne i Hercegovine (krscani i muslimani) jos uvijek cekaju i bulje u analognu tv ciji program nije na hrvatskom jeziku.
    Cak Servi koji zive u Raskoj izmedju dvijeMorave imaju digitalni signal, a mi jos cekamo :(
    I dosta politike i svadje medju Hrvatima!
    Doli HDZ! Zivio DVB-T!
  • Posavina to je historija koju svijet poznaje, a imas i istoriju koju je podučavao Šešelj u direktnim prijenosima iz istorijskog instituta u Hagu :D
    “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
  • dvbtposavina wrote:

Da i ja napišem nešto o istoriji. Bosna se kao država spominje u 10.vijeku. Od tada pa do
    sredine 15.vijeka ona je bila samostalna država dok nije pala pod tursku vlast. Da su u tom
    periodu u Bosni živjeli Srbi i Hrvati (a ne Bosanci) ona se ne bi ni zvala Bosna.

To Zapad zna jer da nije tako ne bi danas ni podržao državnost Bosne.
    Državnost Bosne se ne može ni dovoditi u istu ravan sa državnosti Kraljevine SHS odn.
    kasnije Jugoslavije (koja je i nastala i nestala u jednom vijeku). Možda je i jedini motiv
    stvaranja te kraljevine SHS upravo - komadanje Bosne.
    Ako se kroz istoriju Bosna "branila sabljom", branile su se i susjedne zemlje sabljom ili
    puškom od okupatora. Pa li je to razlog da im negiramo državnost???

Dok se ovo boldano često čuje iz jednog dijela Federacije, ništa ni od normalne države BIH ni DVB-T u BIH.

Btw. I Dubrovnik i Venecija su nekad imali stoljećima svoje moćne države, pa šta. Države dolaze i odlaze. Države postoje dok ima kompromisa. Kad ga nema, onda razlaz. Tako je bilo i sa Jugom.
  • mislim da neki koji pisu hoce da dokazu ili kazu da se sve tri strane trebaju dogovorit a ne da jedna bilo koja nesto hoce bez dogovora s ostala dva nece nikad nista kao i sto nije nista dogovoreno u bih a tako ni za dvb-t.
    Oj ti, betleheme, zemljo Judina
    nipošto nisi najmanji
    medju glavnim gradovima Judinim,
    jer ce iz tebe izici vodja,
    koji ce biti pastir naroda moga Izraela
  • 20 godina je prošlo od rata, ali neko neupućen, čitajući sve ovo, pomislio bi da se juče završio.
    ps. Izborite se sa političkim ambicijama, ne budite isti kao oni koje kritikujete i nemoj da se svi zajedno brukamo, i po treći put, zbog istog razloga, zatvaramo jednu te istu temu koju na Forumu imaju sve zemlje u okruženju i u kojima se piše krajnje korektno.
  • Za dobrobit foruma ja bi zatvorio temu
    Jedni su za drzavu, jedni za paradrzave
    A svi za dvbt
    Iskasapicemo se virtuelno :D