Windows 10

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zašto ne bi trebalo namjestiti pokusnu verziju WIN 10:

racunalniske-novice.com/novice…oftu-razkriva-prevec.html

Tekst je na SLO. Vjerujem da ga možete prevest, ako nešto ne budete razumjeli.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • neznam slovenski ali ja sam u zadnjih 2 tjedna instalirao za probu win 10 technical preview x64 i postoje problemi, ali samo za one verzije koje su dostupne preko torrenta, pune su bugova i gresaka, i nije moguce neke opcije ukljuciti ili iskljuciti ali....

na kraju postoji stranica preview.microsoft.com, ako se registrira na toj stranici, dobiju se linkovi za windows 10 technical preview x86 i x64 na vise jezika, ja sam uzeo eng x64

nakon instalacije, apsolutno sve opcije mi rade, nista ne steka, a licenca za windows 8 aktivira windows 10 technical preview x64, svi programi rade normalno i brze, i cak bolje, uredno radi windows update
      pise u support za windows 10 technical preview da ce davati windows update podsrsku do 15.4.2014. nakon toga neznam sto ce biti, vjerojatno od tada ce postojati prva beta verzija ili neznam tocno sto

ja za sad sam jako zadovoljan i sve mi radi, bolje, brze, malo su cudni windowsi ali covijek se na sve navikne, svi driveri odgovaraju od win7 i win8, netko je cak rekao da sporo se ulazi i izlazi iz windowsa pa sam mobitelom snimio
      kako i koliko brzo to kod mene radi

evo linka: Fast, Free Video Hosting & Video Sharing - VideoBam
      bojana za predsjednika :)
    • u zadnjih nekoliko dana testiranja windows 10 technical preview x64 eng, (skidano sa preview.microsoft.com) toliko dobro radi da sam ih stavio i na stolno (desktop) racunalo i laptop, za svaki slucaj sam podatke kopirao na externi hard disk za nedaj boze da se nesto dogodi, ali za sad mogu reci da radi super i odlicno

moj savjet je jedino, ne skidati sa torrenta windows 10 technical preview nego direkt s gore navedene stranice

za sve ostala pitanja stojim na raspolaganju, posto sam poceo koristiti windows 10 tech pre x64 pre na pc i laptopu, cak ako netko nesto ne vjeruje da radi, snimit cu mobitelom i poslati, nema nikakvih problema
      bojana za predsjednika :)
    • Evo ukratko:

Windows Insider Program (WIP), ki podatke o uporabi sistema pošilja neposredno Microsoftovim strežnikom.

Microsoft je sam analizom te verizje ustanovio da OS pomoću WIP prikuplja previše podataka o korisnicima i šalje ih direktno Microsoftu. U tekstu se kaže da u završnoj verziji WIP neće postojati. A tko bi ga znao i kome da vjerujemo!!!?
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Na jednom desktop racunaru sam lagano iz prve ubacio desetku.

Imam problem sa lap topom, rezervisao sam bio ali sam nesto cackao i makao sam bio sat zbog bios-a (nisam znao pass)
      I sad nemam rezervaciju...

Sta da cinim ili jedino da skinem neki torrent.

Update mi ne radi...

Win 7
      64 bit
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.