T-Mobile kartica i bonbon usb stick

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• isprobano i radi

ako si kupio usb stick kod bonbona i zelis unutra staviti karticu za internet od t-mobile radit ce bez problema

isto vazi ako si kupio usb stick u t-mobile i hoces u njega staviti bonbon internet sim karticu i koristtiti, radit ce

takodjer bavio sam se jos nekim pretpostavkama, tako da ce raditi i multiplus mobile kartica i 24mobi kartica, dakle sve kartice koje su na bilo koji nacin dovivaju signal od t-mobile

neznam da li bi radila tele2, jer oni koriste roaming od t-mobile, ali kad bi radila tele2 kartica u roamingu, onda bi se mogao koristiti samo edge brzina oko 200kb/s jer tele2 u roamingu preko t-mobile najbrze sto mogu koristiti je edge

za bonbon i t-mobile kartice sam siguran jer sam isprobao i radi, i bonbon kartica u t-mobile internet usb sticku, i t-mobile kartica u bonbon kupljenom usb sticku, radi bez problema
      bojana za predsjednika :)
    • radi 100%, mislim da imas u bonbon shopu za 150kn

inace bila je akcija ja neznam jel jos uvijek, t-mobile stick isti taj huawei e3131, crne boje, sa sim karticom od t-mobile i 20kn pocetnih na racunu sve za 50kn (bilo je u konzumu ja sam odmah kupio) iako internet usb stick koristim samo preko ljeta dok sam na moru ali neznam jel gdje bila ova super povoljna akcija jos negdje osim u konzumu?

samo jos napomena, ako imas aktiviran maxtv to go i gledas preko mobitela ili usb sticka ili tableta a unutra je t-mobile ili internet ili obicna kartica, ne naplacuje se internet promet niti se trosi internet promet za gledanje televizije
      neznam jel to vrijedi i za bonbon korisnike jer to je isto mreza od hrvatskog telekom, ali znam da za t-mobile se ne naplacuje internet promet ostvaren preko t-mobile mreze
    • i da je zaključan, svi stickovi na našem tržištu se daju jednostavno i za sekund otključati

bonbon - 3 kn - 300 mb - 1 dan / 90 kn - 8,79 GB - mjesec (s tim da ne možeš više od 300 mb dnevno potrošiti)

Vipme, T-mobile (i Simpa) - 1 dan - 1 GB - 10 kn (možeš i poslije koristiti no uz skoro pa beskorisnu "dial-up" brzinu)

Paketi na bonove:
      1 GB - 50 kn Simpa, Tele2, Vipme
      2 GB - 50 kn Vipme Carnet*; 70 kn Vipme; 75 kn Simpa
      3 GB - 90 kn Tele2
      4 GB - 70 kn Vipme Carnet*
      5 GB - 90 kn Bonbon

*za učenike, studente, i ostale iz sustava školstva/znanosti

dakle, besramno velike cijene, i što je najgore pa jedno 4-5 godine cijene su iste, malo jedino bonbon vadi situaciju za one koje zaglibe negdje bez mogućnosti spajanja na otvorene wi-fi mreže, ali i to samo za provjeru maila i sl.
    • mala greska kod simpa intenet dan i vip internet dan

kod vip internet dan dobijes 1gb po maximalnoj brzini a ostalo po 64kb brzini

kod simpa, t-mobile internet dan opcije za 10kn se dobije 24 sata po najbrzoj brzini, ja sam u podrucju 4g signala s t-mobile stickom dobio brzinu od 10mb/s i tako 24sata, napravio download od preko 100gb u 24 sata

dakle vip ogranicava tj spusta brzinu nakon 1gb za 10kn, a HT simpa, t-mobile imas potpunu maximalnu 3g/hsdpa brzinu 24sata, ako hoces jos i 4g brzinu, placa se 10kn za 7 dana koristenja 4g opcije brzine
    • nemam.pojma wrote:

i da je zaključan, svi stickovi na našem tržištu se daju jednostavno i za sekund otključati

bonbon - 3 kn - 300 mb - 1 dan / 90 kn - 8,79 GB - mjesec (s tim da ne možeš više od 300 mb dnevno potrošiti)

Vipme, T-mobile (i Simpa) - 1 dan - 1 GB - 10 kn (možeš i poslije koristiti no uz skoro pa beskorisnu "dial-up" brzinu)

Paketi na bonove:
      3 GB - 90 kn Tele2
      5 GB - 90 kn Bonbon

dakle, besramno velike cijene, i što je najgore pa jedno 4-5 godine cijene su iste, malo jedino bonbon vadi situaciju za one koje zaglibe negdje bez mogućnosti spajanja na otvorene wi-fi mreže, ali i to samo za provjeru maila i sl.

Šta ti znaći ovo ali i to samo za provjeru maila ?
      NEMA POTPISA

• ibagic wrote:

isprobano i radi

ako si kupio usb stick kod bonbona i zelis unutra staviti karticu za internet od t-mobile radit ce bez problema

isto vazi ako si kupio usb stick u t-mobile i hoces u njega staviti bonbon internet sim karticu i koristtiti, radit ce

takodjer bavio sam se jos nekim pretpostavkama, tako da ce raditi i multiplus mobile kartica i 24mobi kartica, dakle sve kartice koje su na bilo koji nacin dovivaju signal od t-mobile

neznam da li bi radila tele2, jer oni koriste roaming od t-mobile, ali kad bi radila tele2 kartica u roamingu, onda bi se mogao koristiti samo edge brzina oko 200kb/s jer tele2 u roamingu preko t-mobile najbrze sto mogu koristiti je edge

za bonbon i t-mobile kartice sam siguran jer sam isprobao i radi, i bonbon kartica u t-mobile internet usb sticku, i t-mobile kartica u bonbon kupljenom usb sticku, radi bez problema

kakva je to 24 mobi katica gd se kupi koliko prometa ima td
      NEMA POTPISA

• nemam.pojma wrote:

i da je zaključan, svi stickovi na našem tržištu se daju jednostavno i za sekund otključati

Paketi na bonove:
      3 GB - 90 kn Tele2
      5 GB - 90 kn Bonbon

BonBon imaš za 45kn 5GB,ali moraš naodplatit minimalno 80kn (88kn)
      uvijek ti ostane 35kn koje može potrošit na opciju 300MB/dan za 3kn
      DM525HD Combo 6.0
      DM7000:Gemini 4.70
    • Ovo je jedina tema za bonbon. Drugo ništa nisam našao. A da nepokrećem novu pisat ću ovde.

Zar nadoplata računa bilo kojim bonom. Ne produžava za 90 dana. Vrijednost računa i valjanost sim kartice?

Danas odem na bonbon web profil nadoplatit bon od 40 kuna.
      Otvorim vidim na računu imam 3GB i 38 kuna.
      Pogledam detalje valjanost sim kartice do 23.09.2015 godine.

Nadoplatim račun bonom od 40 kuna. Na računu mi se za minut dve pokaže da imam 78 kuna i 3 GB.
      Otvorim detalje računa . Valjanost sim kartice je i dalje do 23. 9. 2015. !??