TV+FM tjuner Intex USB 2.0 DVB-T2/FM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TV+FM tjuner Intex USB 2.0 DVB-T2/FM

Kupio sam ovu tv karticu i probao je na dva racunara pod windowsom 7 i logom 3 okrenutom ka Avali.Posle mnogo upisivanja i brisanja originalnih drajvera i skeniranja uspeo sam da uhvatim 13 kanala ,sve kanale sa nacionalnom frekvencijom plus SAT i K3.Signal je ok,pozicija Pancevo.Problem je u tome sto dan,dva radi ok,a onda pocinje da trza i koci slika.Racunar je na sedmici.Ne znam da li je problem u drajverima ili to sto je DVB T2 jos u fazi testiranja,pa je sve nestabilno.Instalirao sam i DVB Dream i DVB Viewer sa kojim najbolje radi i jedino sa njim ide RTS HD.Koristim i EPG i Teletex,ali i to je nestabilno.Probacu ovih dana kako radi na XP-u i osmici?
      TV+FM tjuner Intex USB 2.0 DVB-T2/FM, - TV, FM i SAT tuner - Računarske komponente - Računari i komponente - WinWin .Probao sam i sa nekim starim drajverima,ali zakljucak je isti.Ne bih je preporucio,mozda bude bolje ako izbace neke stabilnije drajvere?Da li jos neko ima iskustva sa ovom karticom?