Koji prijemnik kupiti ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Freon wrote:

Zagor lijepo bih zamolio da ne cijepas atome. Znam da znas i sam odgovor na to pitanje i ne vidim razlog zasto si ga postavio uopce.

Providerima sat. kanala koji su namjenjeni za Ex Yu podrucje mozes pod audio postavkama odabrati titl.
      Za ostale koji nisu namjenjeni za nase govorno podrucje zelja za gledanjem kanala sto ne razumijes mi nije jasna.
      Za filmove se na E2 reciverima da instalirati DD subtitle player i treba internet, no internet je neophodan za sat hobi, pa tako i za gledanje svih mogucih kanala.

Da si na moje prvo pitanje odgovrio kako treba. Onda nebi cepao atome.
      Šta ti nije jasno ? Je ovde ljudi pišu o sat reciverima za hvatanje besplatnih kanala?
      Jesam li pitao. Šta kada se uhvati neki fimski kanal ? Kako se onda reši problem titlova prevoda? Da li reciveri (ako je reč o slobodnim milsm na njih) Imaju mogučnost odabira tital na jeziku koji želiš. Ili na slobodnim sat reciverma to nije moguće.
      Ako hoćeš gledat filmske kanale se prevodom. Onda je rešenje online ili preko neta. A sa satelitskom anteom reciverom ne.
      NEMA POTPISA

• Zagore ovdje nitko ne pise samo o FTA reciverima - ovo je tema "koji prijemnik kupiti" .
      Ja sam najnormalnije napisao odgovor na tvoje pitanje. Osobno ne razumijem sto zelis istaknuti.
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Ja bih mozda menjao risiver, jer smo presli na diglitalizaciju a ovaj moj vanzemaljac nema t2

Dakle, posto sam u vodama e2 preko godinu dana, zanima me sledece;

Koji risiver preporucujete (t2 obavezno) a da ima enigmu i naravno glavni plugini rade odlicno

Pozeljno bi bilo da se taj risiver moze nabaviti iz USA (posto gledam da mi donesu kao poklon)

Cijena da ne bude preko 180e, 200 vrh glave...

Hvala
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.
    • XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • mozda je covek mislio na Combo Tuner S2/T2...to jos nema...znaci na WETEK gledas ili dupli S2...ili samo T2

Sent from my TALK_5H using Tapatalk
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL
    • amsterdamxxx wrote:

mozda je covek mislio na Combo Tuner S2/T2...to jos nema...znaci na WETEK gledas ili dupli S2...ili samo T2

Prema ovome Tuner Type: DVB-S2 / DVB-T2 / DVB-C ne bi se baš složio sa tobom!?
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• hehehe...el se ti zahebavas...pa imam wetek,znam sta moze...sve to moze sto si napisao...ali ne moze kombinovano s2/t2...ili jedno ili drugo...

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • amsterdamxxx wrote:

hehehe...el se ti zahebavas...pa imam wetek,znam sta moze...sve to moze sto si napisao...ali ne moze kombinovano s2/t2...ili jedno ili drugo...

Ne sumnjam da imaš. Ali sumnjam da imaš pravi model. Ne znam, zašto bi onda imao dva tjunera?!!! Ali može biti i po tvome, ako ti je stalo do toga.

Btw: Možda se zahebavaš ti. Nisam ja tako l-u-d da mislim da u istom trenutku može i jedno i drugo. Svaki pametan seljak zna da samo jedno ili drugo. Nečemo sada i o mašinama, koje omogučuju i ono drugo jer to nije pitanje ove teme!?
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• amsterdamxxx wrote:

i jao...odo ja...

Sent from my ME173X using Tapatalk

Meni to nije dobar znak da tako odlaziš!? Pa zašto se ne odazoveš na @dvlajkovic? Ja bi volio još nešto naučiti!!! Možda jednoga dana kupim baš taj combo wetwk!!!? A ja odavno kupujem samo combo mašine jer ne volim gomilati te kutije!!!
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• buraz...vidi ovako....lepo sam ti napisao sta moze wetek,i opet ti nesto nije jasno,ali da ponovimo gradivo....wetek ima jako brze promenjive tunere,koje dobijes kada ga narucis sa zvanicnog sajta...znaci mozes da ga kupis i bez Tunera,u tom slucaju je samo Android Box....tuneri koji postoje su DVB-S2(dupli) i drugi tuner je DVB-T2...gde takodje moze i obican T i kablovska...zavisi sta skeniras,i to je jasno....ja sam samo napisao da za sada nisu izbacili Combo zamenjivi na kome je jedan S2 i jedan T2,sto bi meni u Srb odgovaralo....ko zna mozda i naprave....
      a Vlajka pitaj sam sta je hteo pesnik da kaze....:)

Sent from my ME173X using Tapatalk
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast