Koji prijemnik kupiti ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• amsterdamxxx wrote:

Sent from my ME173X using Tapatalk

Vidi, ja se ipak ne bi više raspravljao sa tobom jer mislim da ti na svaki način hočeš podmetnuti kukavičja jaja. I ovaj video po meni ne govori ništa u prilog tvojim tvrdnjama. Ovo je samo jedan od mnogih modela wetwk risivera!? I moj risiver funkcionira na sličan način pa si umišljam da barem nešto malo znam o tome. Ali pustimo jedno drugome da mislimo svaki na svoj način i živimo u svom svijetu te uvjerenju. Možemo i maštati, ako nam se baš mašta. Barem na to imamo pravo!? Ipak sam mislio da od tebe u vezi ovoga mogu nešto naučiti. Jako ozbiljno mislim!!!
      XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • ja ne mogu da se nacudim sta ti pises,ali dobro zavrsavamo spiku...ja stvarno nisam upoznat da postoji vise modela Wetek risivera...ja imam ovaj o kome se u poslednje vreme najvise pise....i ko bre podmece bilo kakva jaja keve ti.....
      bilo bi najposteniji da se meni vise nikako ne obracas,a budi siguran da necu ni ja tebi sta god da budes pisao...nisam ja ovde dosao da se mlatim i raspravljam,vec da potrazim pomoc,ili ponudim pomoc ukolio znam da pomognem....eto....uzivaj....

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL
    • amsterdamxxx wrote:

ja ne mogu da se nacudim sta ti pises,ali dobro zavrsavamo spiku...ja stvarno nisam upoznat da postoji vise modela Wetek risivera...ja imam ovaj o kome se u poslednje vreme najvise pise....i ko bre podmece bilo kakva jaja keve ti.....
      bilo bi najposteniji da se meni vise nikako ne obracas,a budi siguran da necu ni ja tebi sta god da budes pisao...nisam ja ovde dosao da se mlatim i raspravljam,vec da potrazim pomoc,ili ponudim pomoc ukolio znam da pomognem....eto....uzivaj....

Ne mogu da se ne javim!! A zašto se onda toliko razbacuješ?!!!
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• sa cime se razbacujem....napisao sam sta moze wetek play....i svako ko ovde ima,isto ce da ti napise...takodje mogu jos da ti pisem o Azbox-u...AppleTv..AndroidTv..Chromecast...xbmc/kodi....i o Americkim Ciklidima i RedBelly Piranama....o risiverima koje ti imas,ne znam,a da imam pitao bi te za savet.....sta kako....ajd sad odo na pivo...

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • Ovako pošto imam wetek-a i vidim da se vas dva nikako složiti,pa da se umiješam,mada sam mislio da prepustim da nastavite dalje :D
      Znači wetek ima-podržava ove tunere
      .DVB-S,DVB-T/T2,DVB-C,te tunere ja imam.
      E znači tuneri su izmjenjivi,za nekoliko sekundi izmijeniš tuner,po želji,koji hoćeš.
      Za sada,bar za sada wetek nema kombo tuner npr. DVB-S/DVB-T, ili bilo koji od ovih navedenih.

Izašao jest WETEK-OpenELEC možda @tmurgel1 misli na njega,e tu neću da se miješam,jer zaista neznam koje tunere on podržava.
      A i to se lako može provjeriti,na njihovom forumu,a mislim da njihov forum nema taj proizvod,nego čak mislim da je to djelo švaba,nizozemaca i još ponekih.

The post was edited 1 time, last by grle48 ().

• amsterdamxxx wrote:

sa cime se razbacujem....napisao sam sta moze wetek play....i svako ko ovde ima,isto ce da ti napise...takodje mogu jos da ti pisem o Azbox-u...AppleTv..AndroidTv..Chromecast...xbmc/kodi....i o Americkim Ciklidima i RedBelly Piranama....o risiverima koje ti imas,ne znam,a da imam pitao bi te za savet.....sta kako....ajd sad odo na pivo...

Sa pisanjem o Wetek risiverima. A ne znaš ni da postoji više modela. Ne znam dali sam ikada čuo da postoji samo jedan model risivera bilokoje druge firme. Ali ovo je ipak bez veze jer ne pomaže nikome. Piši ti o tom modelu in ne govori, kako Wetek ne može to pa ono pa još toga....
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• Kolegi Tmurgeltu bi preporučio da dođe što prije u Hr, imamo nekoliko ustanova koje bi iako je težak slučaj riješilo njegov problem...
      .........2,4m offset Prodelin+Superjack QARL 3636+C/Ku/Ka linear/cirkular motor multi-feed (91.5E-40,5W).........
      .........................Multi-Feed Wave Frontier Toroidal Antenna T90 + 12 x Inverto BlackEco (90E-55W)...............
      ......................................................DM8000 + TBS5927
      ................................................................
    • ja za to nisam znao,i ako takav wetek postoji,Odmah se izvinjavam....sve sto se do sada pisalo o wetek-u..vezano je za nas Wetek koji ljudi imaju ovde na forumu....

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • ja se drzim boxa koji je vezan za link....wetek.com.....ostalo nisam ispratio,niti je to neko ovde pominjao....

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • LambdaKt wrote:

Kolegi Tmurgeltu bi preporučio da dođe što prije u Hr, imamo nekoliko ustanova koje bi iako je težak slučaj riješilo njegov problem...

Dragi kolega, ono što želimo drugima, obično najviše pripada nama samima. I svoje poteškoče proiciramo na druge jer mislimo da ćemo ih se na taj način riješiti. Mogu ti reči da se barem oko ovog zadnjeg jako grdno varaš!!! Ako slučajno nisi znao!!!?
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      74,9E do 45,0W

• upravo mi je grle dao link za ovaj drugi wetek,ali on nikad nije bio deo nase teme...mozda sad situacija biva jasnija....
      OpenELEC - Shop / Products

-WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • pitanje koliko ljudi je sve to testiralo,pa moze da ti da Najprecizniji odgovor....
      ja ti iznosim moju teoriju(sto ne znaci da sam upravu)...
      kako imam AzBox HD koji jos odlicno ferca....meni odgovara WETEK zbog Androida,KODI-ja...OpenElec,a ide i solidno Enigma2..naravno Youtube,Multimedia,to sve radi odlicno...i T2 radi odlicno....kablovsku nisam testirao,jer je nemam...
      ako ti treba samo dobar E2 box...verujem da je taj VU plus dobar izbor...e sad ne znam koji bas modeli imaju T2 tuner,ili bar podrsku za usb t2 tuner....reci ce to neko drugi....
      i trebalo bi izbegavati pitanja..tipa..'Je li Bolji?'...onda ovde na forumu nastaje haos....najbolje bi bilo,Utisci,predlozi...pa ljudi iznesu iskreno svoja zapazanja...pa ti odlucis mozda tek tada...
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
    • Treba mi risiver kojem dobro radi T2, stabilan E2 i obavezno da ima neki stream tipa KODI, IPTV ili nesto slicno jer volim da gledam online filmove i serije jer me smor preko pc da skidam i trazim prevode....

Da li Wetek zadovoljava ove kriterjume da ga narucim polako, pitanje se odnosi na ove sto ga koriste vise od mjesec dana :D
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.
    • Na to pitanje si dobio odgovor prije mjesec dana,ali evo ponovo za tebe.
      DVB-T/T2 radi stabilno na enigmi,na androidu i na openelecu preko VDR adonna,ja nemam dvb t2 ovdje u hrvatskoj,osim EVO TV.
      Sve te kanale nadje ali naravno kodirane.
      Idemo dalje Enigma2 još nije za neke zahvate,SAT dio radi super,ali fali još nekih stvari,ili Kodi u njoj ili gstreamer da se riješi,jer multi medija ne radi još.---ali Enigma je još BETA.
      Pitaš za Kodi...Kodi preko OpenELECA radi odlično,za sve što ti treba.
      Preko Androida isto tako.
      Pošto ja već dugo nisam ni na Openelec-u,a ni na Androidu,zaista neznam šta se je za to vrijeme promijenilo.
      Možda se neko javi pa iznese ovdje.
      Ja više volim enigmu,navikao se na nju i jbga...
      Ali koliko vidim ljudi koji se vole zajebavati,srede i OpenELEC tako da ne vidiš razliku,između njega i enigme.
      Eto nadam se da će te zadovoljiti ovo moje izlaganje.
    • Vu+ ima USB DVB-T2 u ponudi tako da uz neki jeftiniji satelitski prijemnik iz njihove ponude ima se combo prijemnik . Meni se to svida sto proizvodac odma ima u ponudi USB tuner tako da se ne trebas misliti koji ce USB raditi , a koji nece .
      Ovaj post je poslan sa Moto Z Force bez korištenja Tapatalk :P

Perfect 10
      24w-139w

The post was edited 1 time, last by RIZ-LA ().

• Ma jaa @beqaj61b...da se ti ne zahebavaš puno,kupiš VU+ i završiš priču.
      Jer ovdje na ovom forumu i niti na bilo kojem drugom forumu,nećeš dobiti odgovor kakav bi ti htjeo da dobiješ.
      Znaš i sam kako to ide,dugo si u ovom hobiju.
      Pitaš jedno,a onda bombardiranje sa 1000 odgovora,bolje je ovo,ne nego ono,ma moj je najveći,ne nije moj je još veći od tvoga.
      Pa prema tome kolega @beqaj61b,najbolje kupiš ono što ti misliš da ti je najbolje,naj jeftinije,a nudi sve to što ti želiš.
      Tako ćeš bar znati da te niko nije rajcao na nešto i savjest čista i tebi i svima drugima.
      Pozzz i sretno ma što god kupio,samo nek je ono što ti želiš ;)