Problem sa OpenATV image-om

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Šefe, ako te zanimaju najnoviji imidži za Azbox, mora da pratiš njihove forume gde ćaskaju o problemima sa onima koji prave te imidže.
      Elem, svi koji su pokušali da uglave poslednji openatv 4.2 na Azbox Me imaju problem sa SSH pristupom risiveru.
      Čovek koji radi imidž je upravo izbacio (nakon nekoliko neuspelih pokušaja) test verziju openatv 4.2 za Azbox Me na kojoj bi trebalo da radi SSH.

USB:
      MEGA

WebIF:
      MEGA

Nakon instalacije, spoji se telnetom i uradi sledeće (posle svake linije stisni enter):

Source Code

1. / Usr / sbin / dropbearkey -t -f DSS / etc / dropbear / dropbear_dss_host_key
      2. / Usr / sbin / dropbearkey -t ecdsa -f / etc / dropbear / dropbear_ecdsa_host_key
      3. rm / dev / null
      4. mknod / dev / null c 1 3
      5. cd / usr / sbin
      6. dropbear start
      7. rpcbind start

Posle toga, spoji se Filezillom na način opisan u prethodnoj poruci.

Napomena: Nemam više ispravan Azbox Me, pa ne mogu da testiram taj imidž kod sebe.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Vlajko, hvala na pomoci u svakom slucaju! ovaj link za image je neispravan.. kacio sam se na zvanicni openatv forum i postavio pitanje u vezi svog problema u sekciji za azbox me, ali mi niko nije odgovorio.. uglavnom sacekacu jos neko vreme pa ce se valjda resiti i taj problem..osim ovog aktuelnog problema, jedino sto me jos iritira kod openatv image-a je to sto kad odem u opciju za biranje jezika i sa lokalnog prebacim na originalni, slika se zamrzne, pa moram da presaltam na neki drugi kanal pa da se vratim opet na zeljeni kanal da bih dobio originalni jezik..cudi me da to nosu resili vec godinu dana.. P.M. kako si supeo da ubijes azbox me?
    • Izašle su još novije verzije. Osim njih treba ubaciti jedan txt fajlić i par linija komandi u telnetu, i onda radi.
      Prati odavde: [ME] Test-Image AzBox me - Seite 16

Azbox Me je malko neispravan posle jedne grmljavine. Šta je sve otišlo - neam poima. Nemam majstora, pa čami u kutiji.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB