Roku 3

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Drugari, stigao mi na poklon americki uredjaj, slican apple tv, zove se Roku 3
      Vjerovatno ga na Ex Yu jos niko nema, s vremena na vrijeme se igram malo s njim ali uglavnom mi radi Jutube i PLEX tv sto nije lose s obzirom da koristim e2
      Kutija je namjenjena za USA i cini mi se jos UK trzisteIma milion stvari ali osim gore navedenih stvari skoro nista ne radi jer detektuje ip adresu koja nije iz USA.Treba se u sami ruter zamjeniti DNS jer nema to u samom boxu da se ubaci manual kao sto recimo ima apple tv.

Ovaj google 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ne pasuje tj ne otvara aplikacije - streamove.

Znaci treba mi neki rucni DNS da ubacim u ruter kako bih mogao otvoriti ove ostale aplikacije...

Ako neko moze pomoci, ima kakvu ideju bio bih mu zahvalan.

U pitanju je ovaj uredjaj

cheers :thumbsup:
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.
    • Koristim ovaj kako bi u Kodi/XBMC pratio BBC/ITV kanale preko BBC i ITV addonsa za Kodi. Takodjer, ovdje u Sloveniji radi i Netflix preko ovog DNS-a. Meni radi puno bolje nego bilo koji VPN, normalno, imam punu brzinu kada idem samo preko DNS-a.

unlocator.com/

Imaju 7 dana free pa isprobaj, a evo ti i kako namjestiti DNS postavke:

Unlocator |

How to Setup Roku
      DM500HD - NewNigma 3.2 - Multi-feed Triax
      WeTek Play - OpenATV Enigma 2 - OpenELEC 5.95.2 - tvheadend + VDR