SAT-LINK 6979, kako napraviti backup?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ja sam malo radio na 7009SE ali mislim da nema backupa (ili se barem ne sjećam)... u svakom slučaju kad ti je USB stick spojen idi u Menu / System Setup / SW Update/ i pogledaj da li tu imaš Backup to USB

ssu je firmware fajla i zadnja verzija za 6979 i 7009SE je 1.67 (mogu je okačiti ako ti treba)

The post was edited 1 time, last by dxdy ().

• @dxdy
      Da, to me i muči što nema opcije u meniju za backup kao ni PC editora za listu kanala, a ovo im je top model. Stariji modeli to mogu. Trenutno je SW 1.66. Vidio sam da ima novi SW 1.67 za download, ali nisam registriran na tom forumu, pa bi bilo super da ga nadogradim. Ovaj manual sam već dobio uz instrument.

Hvala i pozdrav...
      " NO COMMERCIAL BREAK DURING COMMERCIALS "
    • evo 1.67...

Firmware-Upgrade
      Model: WS-6979 + WS-7009 SE (Second Edition) No for WS-7009 without SE!!!
      Firmware-Version 1.67
      Date: May, 25th 2015

Download the file 7009SE_V1.67.ssu
      copy the file on a USB-Memory-Stick
      connect the USB-Memory-Stick with the meter
      Select Menu / System Setting
      Select Upgrade
      Select the file 7009SE_V1.67.ssu and push OK
      To load the new Firmware make factory reset MENU / System Setting / Factory Setting and push OK (ATTENTION! All units-settings will be lost, including the stored TV channels!)

Note Please:
      All updates happen even performed at your own risk! Before any update, please note the model number and the correct version!
    • sunny wrote:

Listu kanala kao učita uspješno, ali ništa se ne promjeni

Kakva je osetljivost tjunera,da li ga "pokaže" kada si blizu satelita ili tek kada dođeš
      direkt "na satelit" tek onda ? Testirao sam malo pre godišnjeg X-Finder ali i dalje ima
      taj "problem"...Mogao bi napisati i kakva je vidljivost displeja po danu? Ovo za liste tp
      i nemogućnost ubacivanja iste i išćitavanje iz uređaja je veliki minus po meni...