Infinity ST4000HD problem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Infinity ST4000HD problem

Imam probleme s navedenim resiverom, kupljen u technomarketu u 5 mjesecu ove godine.
      Resiver je combo DVB-S2 T2.
      Resiver je ispočetka radio besprijekorno, nakon mjesec i pol rada počeo je imat problema s uključivanjem, u stand-by mu na displeju piše koliko je sati, stisnem na daljinskom tipku uključenja, prvo napiše malim slovima "on" i otraga gdje se spajaju kabeli u njega kontrolna lampica blicne tri puta, zatim napiše velikim slovima ON prikaže sliku na ekranu i prebaci na program na kojem je bio i ugašen.
      Problemi su počeli s tim da prvo pomiješa redoslijed liste kanala, za par dana u uključivanju napiše on, otraga kontrolna lampica dvaput bljesne i stalno svijetli i tako stoji. Ištekam kabel napajanja, uštekam i ponovno isto (u biti tak nekoliko puta ponovim postupak dok se ne uključi i onda najnormalnije radi)
      Kontaktiram tehnomarket, i naprave mi zamjenu za isti u 8 mjesecu ove godine, zamjenjeni resiver (isti model) u subotu pomješa listu kanala, a jučer i danas problemi s uključivanjem kao i prijašnji.

Molim pomoć Vas znalaca i što napraviti s tim.
    • upravo tako, loša serija sa lošim čip-om i što je najsmješnije ovi iz technomarketa su ti nakon zamjene opet dali prijemnik iz te loše serije :D

rješenje ti je da osobno odneseš ili pošalješ u servis catv elektronik LUČKO, ostavi ga na par dana i rješit će ti to zamjenom čipa i nakon toga će sve raditi besprijekorno
      www.prejeftino.com
      Najveća i povoljna ponuda antenske opreme u Hrvatskoj
      Dostava u roku 24 sata - trošak dostave od 20 kn (HR) preko InterEurope
      Distribucija MaxTV SAT na ugovor i pre-paid MaxTV SAT CI+ CAM
    • commando wrote:

Verovatno loša serija ili ti napon struje ne valja. Kad počne da lampicu baca i neće da odlepi po pravilu bliži se kraj tj stradanje fleša ili napajanja.

za napon struje nebih rekao jer sam ga probo odnest i kod tasta koji živi 10km od mene i ista pjesma s njim

tommy wrote:

upravo tako, loša serija sa lošim čip-om i što je najsmješnije ovi iz technomarketa su ti nakon zamjene opet dali prijemnik iz te loše serije :D

rješenje ti je da osobno odneseš ili pošalješ u servis catv elektronik LUČKO, ostavi ga na par dana i rješit će ti to zamjenom čipa i nakon toga će sve raditi besprijekorno

u technomarketu su mi rekli kad sam bio zamjenit, "jedan od njih sto ima taj problem a vi ste baš taj jedan, dat ćemo vam drugi uređaj i bit će sve u redu"
      Ja sam iz Bjelovara, jel možda mogu kome ovdje dat rješit taj čip, iskreno nisam pristaša da ga šaljem u lučko, da nebi bilo uloženo+uloženo u slanje i mjenjanje čipa = pušiona. novi je bio 549kn.
      Nikad nisam tako nešto davao slagat pa neznam...
    • ja ti želim pomoć a ti filozofiraš :D pa tko će ti drugi to sredit osim ovlaštenog uvoznika i servisera i to još pod garancijom 8o

nazovi ih i sve se dogovori sa njima, dalje je sve na tebi...
      www.prejeftino.com
    • tommy wrote:

upravo tako, loša serija sa lošim čip-om i što je najsmješnije ovi iz technomarketa su ti nakon zamjene opet dali prijemnik iz te loše serije :D

tommy wrote:

ja ti želim pomoć a ti filozofiraš :D

evo kolega vec znas ko sam ja sa drugog foruma,,danas neki dan dosao neki musterije donio ovamo kod mene da ja vidim sta je bilo,,,receiver upali se ali samo stoji na displeyu (ON) i ne radi nista,,i kazes da nekome filozofira zapravo ti filozofiras i jos manje mislis da je kriv tehnomarket,,a kupio sam prvenstevno od tebe prejeftino...i sto sad trebam raditi a bio sam kod servis i kaze da nije u pitanju kondenzator i da je nesto drugo...!!!
    • pošalji ga meni ili najbolje direktno u CATV, sredit će ti to, ne brini ;)

a ovo da ja filozofiram nisam te uopće shvatio što si htio reći ? ja sam samo napisao da čovjek pošalje prijemnik kod ovlaštenog uvoznika i servisera i to će mu besplatno biti riješeno pa čak i ako je van garantnog roka jer problem na tim prijemnicima je od
      samog početka i u tvornici su zeznuli stvar sa lošim čipom a ne kondenzatorom :!:
      www.prejeftino.com