Elephone P8000

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Elephone P8000

Dobio sam kineski smartfon Elephone p8000. Evo kratke recenzije iako ga imam mjesec dana, još mi je rano da ga potpuno ocijenim. Baterija 4150 Ah dosta jaka, izdrži 3-4 dana u stenbay, ako slikaš/snimaš/slušaš radio/skidaš fajlove/ onda ode baterija za jedan dan. Pošto vidim da je non removilabile kako ju zamjeniti kada se pokvari? Nisam naučen na ovako velik mob (5.5 ") i s obzirom na veličinu osjećam ga u đepu jakne ili u torbici na ramenu. Surfanje ok, dosta brzo, ako skineš puno programčića onda to normalno usporava malo rad. Vidim ako stoji bez diranja na stenbay duže vrime izgubi vezu sa WiFi (potrebno osvježenje). Kod prijelaza iz jedne mreže (WiFi) u drugu (wiFi) također potrebno ručno osvježiti. Stavio sam dodatnu sd karticu od 16 Gb i svako snimanje ide na nju (sd kartica od 16 Gb - 88 kn.). Uz sd karticu dobiješ mali usb u koji ide sd tako da je jednostavno prebacivanje snimljenog. Snimljeni filmovi /slike su odlične ako je sunce/svijetlost no ako je tamnije nisu bogzna kakve iako ima 13 mp i ful HD rezoluciju. Treba se naviknuti na smartfon. Služi mi kao telefon (2 SIM), kamera, fotoaparat i tablet. Novo mi je fingerprint - tj. otvaranje na dodir prsta otraga ispod kamere, još ga nisam naštimao da bude samo fingerprint (sada je pasword + fingerprint) tj. jedno ili drugo. Da se nešto pokvari, gdje ima servis u Hr. Plaćen 160 E + 25 % Pdv. Što se da kupiti kod nas za te pare? Mislim da je super kupovina, pogotovo na utrošeno/dobijeno. Kupio sam i za dijete Elephone p6000 pred 6 mjeseci, još uvijek sve radi, baterija najslabija točka, izdržati će još ali gdje nabaviti novu, ima li neki servis u Hr.
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 3 times, last by lemy ().