Preporuka za ExYu IPTV pretplatu?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nije upućeno tebi. Od početka sama tema je reklama. Koja svrha teme i priča ovaj iptv je ok onaj nije ok ako se linkovi ne mogu postavljati ka tim test.

A samom postavkom linka krše se pravila foruma jer samim tim se reklamira prodaja tog iptv. Samim izlaskom redirekcije na tu stranu izlazi se na cenovnik prodaje tog iptv.

Tako da smartam a to i administracija zna da je sama tema nelegalna a ipak ide dalje.
    Vu+ zero, OpenViX 5.0
    WeTek OpenELEC, Mnigma 0.3 + Kodi 16.1 Jarvis
    SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
    Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2
    Al/125, Black Premium Ultra - single 0.2dB
  • zero wrote:

Nije upućeno tebi. Od početka sama tema je reklama. Koja svrha teme i priča ovaj iptv je ok onaj nije ok ako se linkovi ne mogu postavljati ka tim test.

A samom postavkom linka krše se pravila foruma jer samim tim se reklamira prodaja tog iptv. Samim izlaskom redirekcije na tu stranu izlazi se na cenovnik prodaje tog iptv.

Tako da smartam a to i administracija zna da je sama tema nelegalna a ipak ide dalje.

Hvala što brineš o tome šta se piše na Forumu.

A sada malo muzike iz studija..
    Napomena: mole se konzumenti video klipa da obavezno ne slušaju nelegalne reči :P

AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
    Dish 1.80m Prime focus
  • Rijetki su oni koji imaju kvalitetan iptv (svoje kanale), a jos rijedji oni koji bi platili nesto vise za kvalitet. Kad bi se ovi poslednji promijenili i kad bi bio nesto veci broj, bilo bi finih stvari.

Uzgred, meni je zanimljivo kako nettv, fast, balkanium i neki drugi prodaju iptv vani, a nigdje na vlastiti stranicama nema spisak kanala. Ako je sve legalno (a znamo da nije), logicno bi bilo da ponude spisak kanala. (ali zato idu reklame po 200 exyu kanala ;) )

Mada ni stranci (pogotovo Britanci) nisu nista bolji - reklamira se na sve strane bbc iplayer, nowtv, skygo itd (sve za vazni, stigose i na dalekom istoku)
  • Ima dobrih i kvalitetnih lista koje nisu public i ne trebaju biti public. Ovo sto ide na promidzbe, oglasavanje po kojekakvim oglasima, blogovima, nepreglednim web stranicama, ... u velikoj vecini je smece ( 5 i veca ruka dijeljenja stream ). Krekirani i neustimani paneli, vps serveri, nedoradjeni balanceri, nedostupnost vecini udarnih kanala u vaznijim eventima, podrska 0 bodova, ... ali bitno da je jeftino sto i u konacnici ne smije biti skuplje od par ojorica. Kokosarenje.
    A velika vecina "legalnih" providera nemaju autorska prava za prikaz pogotovo filmova i sportskih dogadjaja na pojedinim kanalima koji su zanimljivi korisnicima pa zato i ne smiju okaciti listu. Znaju sto rade jer bi u protivnom slijedila tuzba pogotovo za EU drzave gdje je to pristojno zakonski regulirano a kazne paprene uz gubitak licence i nemogucnosti daljnjega rada.
    Laicima oci stanu kada netko im ponudi par tisuca kanala ( od kojih barem 30% ne radi a bar 50% steka ) za sitne novce a to sto se napate ( umijesto da uzivaju uz pivo i kokice ) to je posebna prica. I opet se svodi u krug da se nemas kome pozaliti oliti narodski receno sam pao, sam se ubio. Ali tko voli neka izvoli.
    Kamen, krš i maslina
    vino, ganga, Neretva
    sve to ima zemlja ta
    moja Hercegovina.
  • Napisano je vec X puta. Imas legalne pretplate gdje je kvalitetan IPTV i to je to.
    Ovi privatni za par eurica nemaju kvalitet jer je to manje vise pretakanje iz supljeg u prazno.
    MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• brođanin wrote:

Vrhunska IPTV, definitivno. Samo danas im iz nekog razloga ne radi im internet stranica, ali server radi besprijekorno. Paket svih HR nacinalnih kanala,svih BiH komercijalnih i nacionalnih kanala, te svih SRB nacionalnih kanala, paket sa 23 PINK kanala,paket sinhroniziranih dječjih kanala, 5 Arenasport HR HD kanala,5 Arenasport SRB SD kanala, Eurosport 1 i 2, Sportklub 1,2,3 HD i SD, Fight Channel, paketi SKY Sport DE i UK,paket Supersport (ALB), svi FOX kanali, HBO,HBO Comedy, Cinemax 1 i 2, CineStar Premiere 1 i 2, njemački i UK SKY paket, Tring paket (ALB), iscrpna ponuda dokumentaraca (s prijevodom) PINK erotica kanali....Slika vrhunska, i sve to samo za 12€ mjesečno ?? Usluga se može besplatno isprobati na 48 sati.
    Ja sam probao IPTV da vam kazem signal je 100% ok,ja sam koristio iz Makedonije i mogu reci da je vrlo solidan server.Probajte test kod njega videcete, ovde mozete da nagete negove fajlove sta nudi plus 3meseca 20e a ako uplatis za vise meseca cena je niza ali govorimo o kvalitetu IPTV serveru da je VRLO ODLICAN,probajte sa srecom!!!

ADMIN EDIT: Nema reklame za bilo kakve i bilo čije usluge!
    IPTV je buducnost...

The post was edited 1 time, last by ZoranMKD: Izvinite nisam znao da ne smeem da reklamiram ko daje iptv servere. ().

• Kako izlazite na kraj sa kanalima na kojima slika zna kasniti i po minutu i pol za dvbt ili dvbs verzijom,divota, u susjedstvu pao gol i ljudi se vesele a kod tebe na iptv-u tek kreće akcija :D neprocjenjivo ili pak na nekim kanalima očajno loša i usporena slika u odnosu na dvbt i dvbs,pa recimo ista scena se neprestano ponavlja...dok ne promjeniš kanal.Iptv zna biti zbilja iritantan do bola a najveća prednost mu je što je dostupno apsolutno sve.
  • Torcida@1950 wrote:

Kako izlazite na kraj sa kanalima na kojima slika zna kasniti i po minutu i pol za dvbt ili dvbs verzijom,divota, u susjedstvu pao gol i ljudi se vesele a kod tebe na iptv-u tek kreće akcija :D neprocjenjivo ili pak na nekim kanalima očajno loša i usporena slika u odnosu na dvbt i dvbs,pa recimo ista scena se neprestano ponavlja...dok ne promjeniš kanal.Iptv zna biti zbilja iritantan do bola a najveća prednost mu je što je dostupno apsolutno sve.
    Tacno se je do kvaliteta servera ali kako doci do njih je problem,treba da znas pravog coveka ili evo na pm odgovoricuti sta dalje!! POzz
    IPTV je buducnost...
  • ja sam ih testirao vise, a dva razlicita iptv providera i nudim, od kojih jedan ima preko 5000 kanala. Svi koje sam probao nisu u rangu kardšeringa, o kvalitetu slike da i ne pricamo. Svi kasne za satelitom, ne samo da kasne nego prvo dobijem notifikaciju na tel. da je pao gol na utakmici pa ga onda vidim na iptv a sat gol pa notifikacija nakon 30-ak sekundi.
  • Koliko para toliko muzike u sat svijetu sam preko 15 godina.
    Drzao servere c* i sad i&*.
    Razlika je ogromna u samom odrzavanju servera ali uz dobar uredaj, dobar i stabilan internet sadasnje gledanje tv sadrzaja je super.
    Vi sta se bunite nesto Vam nestima.

Onaj ko se razunije u ovu tematiku razlike izmedu c* i i&* je velika u svakom pogledu.

PoZZ
    Vu+ DUO HD
    Dreambox 7025
    Humax 5400 Z
    Samsung 9500 VIA CI
    Stab HH 120
    Triax 110
    Sony KDL- 40E4000
    Sony DAV-DZ110