Preporuka za ExYu IPTV pretplatu?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kako kome. IPTV ima vise prednosti u odnosu na DVB-S/S2 ili DVB-T/T2 ( pocev od troskova do jednostavnosti instalacije i uprvaljanja ). Jedina prednost sat ( trenutno ) je kvalitetnija slika ( rezolucija ) ali ni to nece dugo biti.
    IPTV imas uvijek svuda sa sobom bilo gdje u svijetu bez "slepanja" antene, kabela, uredjaja, TV-a, montaza, ... Ali sto ljudi sto cudi, sto baba 200 sisa koje vise :)
    Kamen, krš i maslina
    vino, ganga, Neretva
    sve to ima zemlja ta
    moja Hercegovina.
  • SATmax wrote:

Kako kome. IPTV ima vise prednosti u odnosu na DVB-S/S2 ili DVB-T/T2 ( pocev od troskova do jednostavnosti instalacije i uprvaljanja ). Jedina prednost sat ( trenutno ) je kvalitetnija slika ( rezolucija ) ali ni to nece dugo biti.
    IPTV imas uvijek svuda sa sobom bilo gdje u svijetu bez "slepanja" antene, kabela, uredjaja, TV-a, montaza, ... Ali sto ljudi sto cudi, sto baba 200 sisa koje vise :)
    vidim da na popisu imaš hrpu satelitskih receivera što znači da znaš kak je to gledat satelitsku.nema tog iptv servisa koji može bit bolji od DTH jer sve kaj ide prek interneta ovisno je o brzini tog istog,a da ne pričam o rezoluciji.ono kaj dobiš na satelitu isto je onome kaj ti pošalje provajder.HD je realan HD a SD je realan SD s time da će uskoro sve otić na HD i ne treba ti bolje.iptv je za one koji nemreju drugačije.da je taj iptv tak dobar onda njemci nebi toliko gledali prek satelita nego su to prvo uvalili nama koji smo u to vrijeme imali najgoru telefonsku infrastrukturu u europi.
    ZGEMA H7S(2 x DVBS2X,DVBT2(HEVC 265) multistream
    Xtrend - ET - 9500
  • SATmax wrote:

Kako kome. IPTV ima vise prednosti u odnosu na DVB-S/S2 ili DVB-T/T2 ( pocev od troskova do jednostavnosti instalacije i uprvaljanja ). Jedina prednost sat ( trenutno ) je kvalitetnija slika ( rezolucija ) ali ni to nece dugo biti.
    kako god treba ti dobar Net,tako da nije bas sve idealno....slika je i dalje na strani SatTV-a...
    ja imam kuci postavljen uredjaj koji se zove SlingBox na koji je nakacen i IPTV Box,GigaBlue Box i jedna AV Camera....i gde god sam imam svoje IPTV i Sat kanale na telefonu,ili LapTopu...:),stim da sto se kvaliteta slike ponekad zavisi od Net-a tamo gde sam....
    ponekad dajem ortacima da gledaju negde gde imaju net,poneku tekmu sa kanala koji im ja ostavim sa sat TV-a
    Images
    • Screen Shot 2018-03-07 at 12.37.17.png

541.49 kB, 769×436, viewed 128 times
    Wetek 4K....
    GigaBlue Quad Plus...
    Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
    SlingBox Pro

The post was edited 1 time, last by amsterdamxxx ().

• Bojim se da se nismo razumijeli :) Naveo sam da trenutno slika na IPTV nije kao na sat prijemu ali se radi na tome i uskoro bi trebalo biti priblizno isto sto se kvalitete i rezolucije tice.
    IPTV radi i na 4-5 Mb/s tako da net nije problem osim ako nemas flat.
    E sad malo o troskovima:
    Za sat prijem ti treba antena, diseqc ili motor, LNB, konektori, kabela more, dobar E2 prijemnik, TV kvalitetan i naravno "ono" da bi uzivao u svemu sto nudi sat prijem. Saberi pa vidi koliko je to ( moj proracun je cca 350-400€ min ).
    Za IPTV imas mobitel, PC ili TV doma - znaci nema ulaganja. Za 350€ ili 400€ mozes mirno min 5 godina imati dobru ponudu programa uvijek sa sobom bez slepanja i montaze.
    To su prednosti i mane ( na prvu ) a dalo bi se jos toga "skontati".
    Kamen, krš i maslina
    vino, ganga, Neretva
    sve to ima zemlja ta
    moja Hercegovina.
  • znam ja kaj ti pričaš.samo ti oću reć da nikad ama baš nikad neš na iptv imat sliku ko na satelitu a što se troškova tiče kad si jednom složiš satelitt to je to i nikom niš ne plaćaš a I P T V moraš nekom platit .i mogu ti reć da mi je veći gušt poriktat antenu kak ja oću i gledat kaj ja oću a ne kaj mi neko drugi da i još što se iptva tiče u većini slučajeva platit.ne kužim čemu bi bila mana da si sam slažeš tanjur ,pa to jednom platiš i gotovo
    Xtrend - ET - 9500
  • brođanin wrote:

Probao sam mnogo tih IPTV sa nekoliko tisuća kanala i niti sa jednom nisam bio niti najmanje zadovoljan. Evo na tom Forestu čim sam vidio listu kanala za HR i većinu kanala poduplanih sa rezervnim linkovima, sve mi je bilo jasno. Koristim našu najbolju IPTV sa 146 kanala, 20 full HD, većina obični HD. Full HD protok 8mb/s, Eurosport 10mb/s, obični HD 5mb/s. Što se tiče ponude kanala, nema ju niti jedan HR tv provajder. Što se tiče stabilnosti, imam osjećaj kao da sam na kablovskoj ili satelitskoj.
    A taj provajder je?
  • O ovoj temi se dosta pise, bolji serveri iptv su dostigli kvalitetom c& i preuzeli primat "nelegalnog" gledanja kanala.
    To sta pojedinci imaju averziju na iptv to je njihov problem, c& i iptv imaju vrlo malo dodirnih tocaka (iptv mnogo zahtjevniji).
    Uzmite test kod servera koji koriste 10gbps protok i servere na i7 procesorima i vidit cete da ovo sta pricate nema podloge.
    Vrlo bitan je uredaj i player koji se kristi za iptv ni to nije zanemarujuci cimbenik kod kvalitete istog.
    Pokrenuti strim na nekom no name androidu ili nedaj boze na enigmi2 u odnosu na minix u9h na siptv aplikaciji je kao kad vozite ficu i mercedesa ide to ali lose.
    Ovo je ukratko za sve polemike i ubjedivanja imate viber ili skype.
    PoZZ
    Vu+ DUO HD
    Dreambox 7025
    Humax 5400 Z
    Samsung 9500 VIA CI
    Stab HH 120
    Triax 110
    Sony KDL- 40E4000
    Sony DAV-DZ110
  • po meni najbolji je iptv onaj kojeg ti neko ponudi uz preplatu jer tada dobiš i uređaj preko kojeg i gledaš sve kanale i puno je stabilniji jer ni jednom operateru nije stalo da ti uvali nešto što malo dela malo ne.naravno ovo se odnosi na sve one koji nemaju drugu opciju gledanja kanala.
    Xtrend - ET - 9500
  • humaxxx wrote:

po meni najbolji je iptv onaj kojeg ti neko ponudi uz preplatu jer tada dobiš i uređaj preko kojeg i gledaš sve kanale i puno je stabilniji jer ni jednom operateru nije stalo da ti uvali nešto što malo dela malo ne.naravno ovo se odnosi na sve one koji nemaju drugu opciju gledanja kanala.

Najbolje je dobar iptv koristiti kao dodatak. Gledas omiljene kanale kod bilo kojeg legalnog operatera (satelitska, kablovska, iptv) - a kvalitetan iptv koristis kao dodatak. Na kvalitetan mislim koji ima ne 1000 kanala, vec nekih 30-100 izabranih svojih kanala (ne da ih pozajmljuje od drugih i transkodira) i onda se uziva i uz te dodatne kanale. Recimo imas kao dodatne kanale kao primjer: supet tennis hd, canale 5 hd, italia 1 hd, movistar f1 hd, movistar motori hd, khl hd (ruski hokej), match hd, po koji hd kanal za recimo norveski, danski i svedski fudbal, mozda bbc 1 i 2 u hd, bt sport 1 i 2 u hd.....
  • " znam ja kaj ti pričaš.samo ti oću reć da nikad ama baš nikad neš na iptv imat sliku ko na satelitu a što se troškova tiče kad si jednom složiš satelitt to je to i nikom niš ne plaćaš a I P T V moraš nekom platit .i mogu ti reć da mi je veći gušt poriktat antenu kak ja oću i gledat kaj ja oću a ne kaj mi neko drugi da i još što se iptva tiče u većini slučajeva platit.ne kužim čemu bi bila mana da si sam slažeš tanjur ,pa to jednom platiš i gotovo "

Pa kada sve to slozis i poslozis i pozelis pogledati SkyIT u HD ono sipak, pa onda se prebacis na SkyUK HD i ono isto - sipak, pa odes na DigitALB kad ono - tuki za hou :) , pa bi malo TotalTV cirno-virno a ono mrakonja popao sliku :) , itd. da ne nabrajajam vise.
    Pa hoce hanuma izvornu mehikano sapunicu a tebi antena "prekratka" da "dokuci" do 58W a o kvalitetnom USA sportu samo sanjati oliti kako rekose utopija je kada se iz jave prelazi u san. ili obrnuto :) Kako god bilo, tuki za hou pa vici wou, wou, wou.
    Kamen, krš i maslina
    vino, ganga, Neretva
    sve to ima zemlja ta
    moja Hercegovina.
  • da se i ja pridruzim. Iptv je smece i nuzno zlo. Kvalitet slike nula, kasni za svim mogucim sistemima emitovanja. Prednost dajem i digitalnoj zemaljskoj, i kablovskoj a o staelitu je sivusno rijeci trositi.

Znam sta pricam. Reseller sam za dva iptv provajdera od toga jedan vjerovatno najjaci u europi i uz to jos sam pravim besplatne m3u liste, ubacujem prijateljima da ne placaju u android boxove i ja pogledam nesto sto nema na satelitu kao face tv i sl. Sve sto si nabrojao ima besplatno da de nadje, i sky it hd kanali i supersport albanija.

Sve to imam i opet samo satelit gledam...

Jedina prednost je sto ti za iptv ne treba nikakva posevna oprema, danas manje vise svi imaju smart tv i preko neke app gledaju, al jebes hobi u koji nista ne ulazes.
    I prebost je sto na zapadu ne daju ljudima postaviti sat tanjir gdje hoce. Sto znaci da je kompromis a kompromis ne bi ni postojao da mozes prvobitnu ideju realizovati!

Iptv je sra..nje u bojama i nizno zlo!
  • Ovde je tema preporuke za ExYu IPTV pretplatu.
    Sve one koji su degustirali iptv pa im je ostao (i miris i) ukus govneta, neka se uzdrže od pisanja ovde, da ne kvare uživanje ostalima koji iptv konzumiraju.
    Isto tako i za razne Sky-drk-prc-štrc-Alb-DE-IT pakete, nije im ovde mesto.
    Fala na razumevanju.
    AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
    Dish 1.80m Prime focus
  • Ko zna dobrog provajdera IPTV usluga sa listom na kojoj kanali neće štekati kad se igraju utakmice Lige šampiona neka mi pošalju preporuku na pp. Mnogo usluga koje se nude po oglasima sam probao ali nijedna lista me nije ostavila bez teksta. Važni su mi samo kanali sa ivih prostora. Lista sa stotinak kanala bi bila sasvim dovoljna. Hvala unapred