Preporuka za ExYu IPTV pretplatu?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zagor Tenej wrote:

Za 12 euram mjesečno daju te sve kanale?
    Koliko bi ovde u hrvatskoj srbiji bosni. Morao plaćati da imaš. 5 arena 3 sport kluba sve fox kanale hbo cinemax cinestar premire .

pogledaj video 2 u njemu imaju arene a imam i lista sa kompletima 1700 kanala za 15-20 euta mesec tip nudi nemoguce kanale alacarte, tekila, digialb hd, turke hd, uk hd, iit hd, nemce hd poljake vip hd , primafile hd jednostavno sta zamislis ima.
  • Još malo... domaći, albanci, osn, vip
    Znači svašta ima. Ovo je slikano sa moba i iptv playera ali kao što rekoh kome treba iptv ima da se nađe po netu svašta. Nije tajna da idu kanali i koji be rade u c^s.

Znači još jednom napominjem ne trazite link od mene na pm ili slično jer neću dati. Svako ima net pa neka postavi pitanje u googl kakvo ga zanima i zapanjiće se koliko rezultata ima.
  • Testirao sam razne IPTV linije zadnjih godinu dana. Svaka ima iste probleme. Uvijek možeš očekivati pucanje veze koja znaju biti često, na dosta kanala zvuk nikad nije usklađen sa slikom, zamrzavanja slike česta. Slika je lošija nego na sat ili dvb-t. Lijepo zvuči svi ti kanali u jednom paketu s povoljnom cijenom ali nije to to u praksi. Ima tu dosta problema i samo se iznerviraš. Često na jednom kanalu na kojem ide npr. Klasik TV osvane RTCG SAT ili slično, pa onda nakon par sati opet se vrati Klasik Tv.

I nema razlike izmđeu test linije i pretplate. Problemi su jednaki.

IPTV po meni samo kao nužno zlo nekome u inozemstvu tko ne može imati satelitsku u stanu gdje stanuje.

The post was edited 3 times, last by b83 ().

• ma ja se ubi trazeci na google,i samo mi izbacuje nettvplu,gss i ove offical,nikako da mi izbaci taj tvoj iptv sto hvalis,daj u inbox gde da uplatim extra iptv za usa podrcije.Koji ti je taj sad cro test to taj vrhunska iptv?

u usa imam trenutno brzinu od 20 mbs download/15 mbs upload i to lepo radi kad merim speedtest u lokaciji u usa,ali kad izmerim speed test prema nemackoj minhenu dobijem ping 155 i brzinu od 5 mbs download/9 mbs upload mnogo mi pada brzina downloada,i zato mi je pravio bufering na jednom serveru,sad na ovom vrhunska iptv nemam bufering ni seckanje ,da ga ne ureknem i neznam gde im je smesten server,ali izgleda lepo funkcionise konekcija izmedju mene i njihovog servera.

The post was edited 7 times, last by dekimk10 ().

• commando wrote:

Zagor Tenej wrote:

Za 12 euram mjesečno daju te sve kanale?
    Koliko bi ovde u hrvatskoj srbiji bosni. Morao plaćati da imaš. 5 arena 3 sport kluba sve fox kanale hbo cinemax cinestar premire .

pogledaj video 2 u njemu imaju arene a imam i lista sa kompletima 1700 kanala za 15-20 euta mesec tip nudi nemoguce kanale alacarte, tekila, digialb hd, turke hd, uk hd, iit hd, nemce hd poljake vip hd , primafile hd jednostavno sta zamislis ima.

Kao prvo video nemogu da gledm. Jer ovoj mojoj mobilnoj mreži "koja u reklami ima super signal" treba pola godine da ga učita.
    A kao drugo. Ako to "tip nudi" . Onda mi to miriše na ilegalno.
    A i svejedno ne bih mogao korisiti.

Samo mi je bilo čudno . Da se na tome dobiju svi mogući i nemogući kanali . Slobodni kanali iz osnovnih paketa od pay tv providera. Premium kanali pa čak i kanali koji im nisu u ponudi SKY itd. I to za cijenu osnovnog paketa kod pay tv .
    NEMA POTPISA

• Pa odma se vidi da je ilegalno. Pa i da nije, tv preko neta nije upotrebljiva. Možda preko dana radi ok ali uveče kad se promet poveča ne možeš normalno glidat. Znam iz iskustva.

Bas tako, ne moze ova lista da bude legalna.
    I ovo je tacno za vece.A pogotovo kad je neka fudb. utakmica malo jaca
    2X VU+ZERO

Fuba 90 cm dish
    39.0 E-28 E-23.5 E-19 E-16 E-13 E
    Centar 19 E
  • ta lista koju sam dao slike i jedna i druga rade kanali uvece bez ijedne greske i na snimku se vidi taj prvi.
    znaci nije da ne moze nego taj koji drzi treba da zna a ne na serveru da drzi 2000 korisnika i bez kes i slicno
    brz server jak i pouzdan i to je to.

a legalno ko ima iptv legalni jedino firme tipa telekom takodje nettv je navodno legalizovan a i on je u startu krenuo nelegalno a i sada se sudski spore sa pojedinim provajderima.
  • b83 wrote:

Testirao sam razne IPTV linije zadnjih godinu dana. Svaka ima iste probleme. Uvijek možeš očekivati pucanje veze koja znaju biti često, na dosta kanala zvuk nikad nije usklađen sa slikom, zamrzavanja slike česta. Slika je lošija nego na sat ili dvb-t. Lijepo zvuči svi ti kanali u jednom paketu s povoljnom cijenom ali nije to to u praksi. Ima tu dosta problema i samo se iznerviraš. Često na jednom kanalu na kojem ide npr. Klasik TV osvane RTCG SAT ili slično, pa onda nakon par sati opet se vrati Klasik Tv.

I nema razlike izmđeu test linije i pretplate. Problemi su jednaki.

IPTV po meni samo kao nužno zlo nekome u inozemstvu tko ne može imati satelitsku u stanu gdje stanuje.

Testirao sam i ja mnoge IPTV. Uglavnom, mnoštvo njih je besplatno i nude također Arenasport kanale, SK kanale, HBO, CineStar Premiere itd. i ne rade nikako. Loša slika, nestabilan prijem itd. Testirao sam i dvije koje rade pouzdano i 100% sigurno, ali se plaćaju . Vrlo dobra i odlična slika, odlična ponuda, cijena prihvatljiva. Jedna je TVViet (AKIPTV) ali nju ne mogu imati na ovoj lokaciji jer ovaj internet ovdje ima zatvorene portove 80,8080... itd. Druga je ova Vrhunska IPTV. Pojedinci ovdje pišu bez da su ju uopće testirali. Zar bih ja bio budala ili bilo koji pretplatnik i plaćali im mjesečno za nešto što ne radi ispravno :?: :?: Evo web adresa i oni daju svakome da ju isproba besplatno na 48 sati vrhunska-iptv.com/test-linija/
    Mecool KIII PRO, Android TV Box (Android 7.1) DVB-T2(H.265 HEVC)/S2/C (CCcam) S912/3GB/16GB