Preporuka za ExYu IPTV pretplatu?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nebih rekao da ces se bas nagledati na Kodi-ju Nove GR, Sky IT Primafile HD 1~19, Sky Select D 1~8, Taquilla, ... Kako rekoh sve ima svoje prednosti a i mane.
      Koristim isto Kodi ali rijetko koji kvalitetan repo dugo traje. Po meni je dobar kao alternativa za uzivanje na tv-u preko kvalitetnih m3u ili m3u8 lista.
      E1 - DreamBox 500s - Gemini v4.70 BackUp by SATmax
      E2 - DreamBox 800HD SE Sim2.10 SSL#84b - OpenPLi OE2.0 v4.0
      E2 - GigaBlue 800HD SE - OpenMIPS OE2.0 v4.1
      E2 - SkyBox F3s Full HD + GPRS
    • Naravno da ima sve preko kodija, i grci, primafile, tekila kanali, alacarte francuzi, albanci hd i sve ostalo. Ja okačih slike nekoliko postova ispred. Naravno na pay a ako se mislilo na kodi kao kodi da to ima u njemu free to bi bilo besmisleno.

Suština je da kroz kodi ide sve i strim lokalni sa satelita i spoljni sa neta, kao i njegovi paketi onlinne tipa genesis, phonix,hub,,1channel,putlooker,neokino i ostalo...

Uz to izuzetna stvar je varijanta risiver-multimedije wetek play koja mi se sve više sviđa kakobčitam o njoj i kako izlaze nove verzije e2 sa ugeađenim čistokrvnim kodijem u njih a uz to jeftina je.

Za sda na pc mašini kroz kodi ide sve sa jakim procesorom sve odrađuje i strim svih domaćih i tih kanala kojih nema nigde kako kažete a i multimedija online sa repo, blacbox,phonix paketa.
    • nix.rs wrote:

Ni preko satelita se nece nagledati ovih paketa koji su navedeni.

Ovdje smo dikutirali o IPTV. Sateliti su drugi protokol.
    • Nazalost nisam upoznat ni sa kodijem ni sa iptv-om.Veliki sam fan sat televizije narocito sky kanala,ponajvise Sky it. Znaci preko ovih usluga se to isto moze pratiti? Moze preko kodija? Vidio sam u oglasima ovi kodi tv android box. Na taj nacin to funkcionira? Oprostite na mojoj informatickoj nepismenosti,nisam upoznat s time...hvala
    • dds wrote:

Nazalost nisam upoznat ni sa kodijem ni sa iptv-om.Veliki sam fan sat televizije narocito sky kanala,ponajvise Sky it. Znaci preko ovih usluga se to isto moze pratiti? Moze preko kodija? Vidio sam u oglasima ovi kodi tv android box. Na taj nacin to funkcionira? Oprostite na mojoj informatickoj nepismenosti,nisam upoznat s time...hvala

Ne citas postove kupis pretplatu pay kod nekogna iptv listu, pa kroz kodi gledas i iptv preko sample iptv addonsa i online multimediju preko raznih addonsa. Kodi je samo shkoljka koja je to sve ujedinila u jedno.
    • @dds imas plugin kodi v3.0 i probaj. Nista spektakularno po mom misljenju. Osima ako nemas dobru listu a nije public.
      @King 2005 Nego sto nego budale koje to rade. Misle da si prave promidzbu za svoj / reseller pay IPTV server a u biti se blamiraju do besvjesti. Onda se pitaju zasto se dns blokira a ima ga na svakom uglu. Tesko rijecima opisti mentalni sklop takvih.
      Kako sam vec naveo u jednom od postova dobar, kvalitetan i stabilan IPTV se tesko nalazi na netu! U velikoj vecini slucajeva samo private.
    • Beastmaster wrote:

Te liste rade vrlo kratko.
      Vecinom su izvucene sa domacih stranica ili ukradene od iptv servera.

Ne mora da znači imaju neki i pay liste koje nisu ukradene i slično, koje rade razmenom sa svojih panela slično kao i cardshara samo što ti serveri moraju biti s servera brzog protoka.

U suštini te ne-pay liste su 0 jer javno što je gleda preko 5-10000 ljudi na isti user i oass što logično da neće da radi ok a i okačene su na 1000 sajtova pre što ih neko zakači na dotični.

@SATmax normalno da je pay private. O tome i pričamo u ovoj temi. O free iptv sa 1000 gledalaca i na svakom ćošku iluzorno je i pominjati a kamoli pričati o tome.

• Nismo se opet razumili. Ne pisem o pay serverima bilo kojega tipa nego o private serverima koji u stvarnosti stream-aju programe i mijenjaju medjusobno u osobne potrebe. Sve ostalo manje-vise banana.
    • Satmax
      Malo ces nacih takvih sto imaju iptv servere da ih koriste u osnovne potrebe.
      Ko je spreman da kupi malo bolji pc da zakupi server da plati recimo neki bolji panel xstream code i da mu taj pc radi nonstop.
      Malo je tih sto ce uloziti pare za badava.
      A pay servera ima dobrih,lakse se pretplati i uzivaj.
      Imao sam liniju na 48 sata i nemogu da se pozalim sve je radilo za 5.