Preporuka za ExYu IPTV pretplatu?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Beastmaster wrote:

Satmax
      Malo ces nacih takvih sto imaju iptv servere da ih koriste u osnovne potrebe.
      Ko je spreman da kupi malo bolji pc da zakupi server da plati recimo neki bolji panel xstream code i da mu taj pc radi nonstop.
      Malo je tih sto ce uloziti pare za badava.
      A pay servera ima dobrih,lakse se pretplati i uzivaj.
      Imao sam liniju na 48 sata i nemogu da se pozalim sve je radilo za 5.

- Ima ih i vise nego sto mislis.
      - Stream preko racunala ? Ne ide bas tako.
      - Serveri se uzimaju za druge potrebe a ima ih dobrih i kvalitetnih za ne tako mnogo novaca te su time dostupni vecoj populaciji.
      - Zasto samo Xtreme ? Ima i free panela koji odlicno odradjuju posao do 100 stream programa. A ne stream-a nitko 100 programa.
      Nije bit platiti i gledati. Bit je nesto stvoriti i uzivati u tome.
      A zasto private serveri ? Upravo iz razloga jer "ljudi" nemaju granica. Pay serveri idu do krajnosti sa korisnicima videci tu neku zaradu i kada je neki sportski dogadjaj ili pada ili blokira ili ide ton od drugoga programa, ... Tko *ebe korisnike.
      Eto zato je porasla izrada private servera da onoga trenutka kada ukljucis svoj uredjaj da si siguran da ces ciljani dogadjaj na TV-u odgledati ispravo i bez nerviranja.
      E1 - DreamBox 500s - Gemini v4.70 BackUp by SATmax
      E2 - DreamBox 800HD SE Sim2.10 SSL#84b - OpenPLi OE2.0 v4.0
      E2 - GigaBlue 800HD SE - OpenMIPS OE2.0 v4.1
      E2 - SkyBox F3s Full HD + GPRS
    • inode wrote:

Trenutno testiram ovog Vrhunskog na Samsung TV,svidja mi se izbor kanala i kvalitet ali nazalost dolazi do prekida(ne cesto)
      Posto koristim po prvi put na TV uredjaju mozda je problem konbinacija TV-IPTV...Dali koristi jos neko ovu konbinaciju i dali ima prekida?

Ako koristis preko smart IPTV aplikacije ond je savrsena kobinacija. I tim provajderima bi bilo bolje da imaju vise svojih programa nego da samo mijenjaju i besplatne linkove da ubacuju. I vrijeme je da sa CPU pridju na GPU, trebaju malo i uloziti.
      pozdrav
    • inode wrote:

Trenutno testiram ovog Vrhunskog na Samsung TV,svidja mi se izbor kanala i kvalitet ali nazalost dolazi do prekida(ne cesto)
      Posto koristim po prvi put na TV uredjaju mozda je problem konbinacija TV-IPTV...Dali koristi jos neko ovu konbinaciju i dali ima prekida?

Naravno da prekida. Neki kanali rade ok a neki ne. I još jedna glupost. Odabereš da ti pošalje test na pc i dobiješ poruku moze li strim na racunalu i instalirajte vlc pa se javite da vam pošaljemo liniju. 2 puta pišeš mail i gubiš vreme bez veze. Logično čim sam naručio za pc da imam instaliran vlc, hehe.

Uz to 5-6 sam našao istih po bosni i cro gde su identični kanali kao vrhunska što je znak da restrimuju jedni od drugih a to pay server nikad biti neće.
    • commando wrote:

inode wrote:

Naravno da prekida. Neki kanali rade ok a neki ne. I još jedna glupost. Odabereš da ti pošalje test na pc i dobiješ poruku moze li strim na racunalu i instalirajte vlc pa se javite da vam pošaljemo liniju. 2 puta pišeš mail i gubiš vreme bez veze. Logično čim sam naručio za pc da imam instaliran vlc, hehe.

Uz to 5-6 sam našao istih po bosni i cro gde su identični kanali kao vrhunska što je znak da restrimuju jedni od drugih a to pay server nikad biti neće.

Bas to sam i ja primetio,primer kanal b92 info nekad su imali u ponudi a sad ga niko nema..ima ga vrhunska ali kad ukljucis onda je drugi kanal u pitanju..primetio sam jos i to da ima kod nekih servera kasnjenja kanala od realnog i po celih dva minuta,mozes misliti kolko se ti kanali restrimuju

dream800se@ Hvala no odgovoru..da Smart IPTV koristim
    • Moze biti bolje a ovisi koliki je kapacitet davatelja. Udaljenost nije presudna ( ukoliko se ispostuju odredjeni HW uvjeti ) koliko uredjaj na kojem se prati.
    • Netko je pomenuo B92 Info da ne ide na IPTV pa da demantiram :)

• Nijedna, ako hoćeš džabe. A ako hoćeš da platiš onda biraš orion, net tv, pink klik ili šta te zanima. U suštini ni u jednoj nećeš naći sve ako si megaloman.

A ima i nekih koji bi da imaju sve kanale a pogledaju nešto od nih u 2 meseca jednom.

Tako da po staroj koliko para toliko muzike.

Zezanje sa free strimovima i menhanje svaki čas je gubljenje živaca i po meni ne isplati se uopšte.

Od svih tu nabrojanih vrhunska i još nekih nema vajde jer ne rade kako treba. Ako treba da platim nešto neću da mi prekida ili baferuje ni jednom logično jer sam platio a to nije slučaj ni sa jednom uslugom od njih.

Kazem samo komercijalne. Nikakvi oglasi, nuđenje i ostalo, čast izuzetnima ali 99% svi restrimuju pa uzimaju novac kao da je njohovo.

The post was edited 2 times, last by commando ().