Ugradjeni satelitski prijemnik

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• King 2005 wrote:

tmurgel1 wrote:

još uvijek ne znam ništa!?!

Znaš više nego ranije. Znači satelitski tuneri u TV(naravno modeli koji ih imaju) ni po čemu se ne razlikuju od onih u resiverima, jedino, ponavljam, su opcije šaringa sa resiverima moguće, a sa TV još nisu osim pomoću "gimnastike" što ljudi pišu.

Pa navedi konkretno model, koji omogučava isto kao risiver. Podupiru li rad motora takvi televizori? Hvala puno.
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • King 2005 wrote:

SVI rade isto što i resiver, osim C"S. Treći put ti to ponavljam.

Evo odgovora Samsung Slovenija:

Pozdravljeni, Tone. Spremljati je mogoče do 4 satelite. Modeli so: Ju6572, ju6872, ju7002 in višji.

Slobodan prijevod: Pratiti je moguče do 4 ( četiri ) satelita. Modeli su: Ju6572, ju6872, ju7002 i viši.
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W

• tmurgel1 wrote:

grabber wrote:

Moš sve skenirat i konfigurirat ( kao USALS ili simple DISEQC ), ali treba tu listu kanala kasnije na kompjuteru dorađivat. Nema gotovih lista za Smart TV, barem ja nisam naletio.

Osram je dodatna priča, na Philipsu vjerovatno radi jer je Android platforma pa se Ostool može nekako instalirat, na Samsungu se isto može ubacit osram, ali to uključuje postupak unrootanja koji nije najjednostavniji (pogotovo za početnike) . Druga stvar je šta se može brikat uređaj, pa da imate skupu ciglu u dnevnom boravku.

Najbolje koristit recimo za ovaj maxtv modul, izbjegava se dodatni prijemnik i daljinski. Za sve ostalo tu je najjftiniji E2 receiver pametnija opcija.

Ako sam na tome da kupim takav TV, još uvijek ne znam ništa!?! Zar je toliko težko napisati model sa svim potrebnim oznakama?

A odakle da ja znam koliku tv dijagonalu ganjaš, koliko para imaš itd itd?
    • Oscam ide u SAMSUNG SMART TV SERIES D/E/F/H.
      How to - Oscam on Samsung smart tv series D/E/F/H
      Uputsvo. Gubi se garancija na TV i postoji mogucnost brikanja software-a na TV-u.
      U Android Smart TV-ove ne ide Ostool jer ne odgovara procesor.
      Znaci u nijedan Android za sada ne ide Oscam.
      Svi TV-ovi koji imaju Sat Tuner imaju i Usals i DISEQ podesavanja (DISEQ je samo do 4 LNB-a, nema uncommited/commited).
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• King 2005 wrote:

Tone dali su ti informaciju sa DiseqC opcijom gde maksimalno može četiri. Sa motorom naravno možeš SVE.

Postavio sam naknadno i to pitanje. Ali sam na slično pitanje Philipsu jednom več dobio odgovor, da niti jedan njihov TV ne podupire motor. Nadam se da si glede Samsunga upravu. Mislim da će i odgovor na pitanje o podršci za motor ubrzo stiči. Ali sam skoro uvjeren da bi me tom informacijom već servisirali, ako postoji ta mogučnost. Pričekajmo i pustimo se iznenaditi!!!
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W

• grabber wrote:

tmurgel1 wrote:

grabber wrote:

Moš sve skenirat i konfigurirat ( kao USALS ili simple DISEQC ), ali treba tu listu kanala kasnije na kompjuteru dorađivat. Nema gotovih lista za Smart TV, barem ja nisam naletio.

Osram je dodatna priča, na Philipsu vjerovatno radi jer je Android platforma pa se Ostool može nekako instalirat, na Samsungu se isto može ubacit osram, ali to uključuje postupak unrootanja koji nije najjednostavniji (pogotovo za početnike) . Druga stvar je šta se može brikat uređaj, pa da imate skupu ciglu u dnevnom boravku.

Najbolje koristit recimo za ovaj maxtv modul, izbjegava se dodatni prijemnik i daljinski. Za sve ostalo tu je najjftiniji E2 receiver pametnija opcija.

Ako sam na tome da kupim takav TV, još uvijek ne znam ništa!?! Zar je toliko težko napisati model sa svim potrebnim oznakama?

A odakle da ja znam koliku tv dijagonalu ganjaš, koliko para imaš itd itd?

Po meni ovo nema ama baš nikakve veze sa mojom molbom da navedeš koji konkretni model!?!
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W

• grabber wrote:

Malo se smiri, krepat ces od tolike nervoze :D

Ako te bas zanima, ja imam Samsung H7000, a on ti kako sam ti gore vec napisao da podrzava motor (USALS ili 1.2) ili Simple Diseqc.

Preporučam da se svatko brine o svom miru. Ja čekam na odgovor Samsung-a Slovenija. Bez uvrijede.
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W

• grabber wrote:

Nevjerovatno kakvih sve redikula ima na ovom forumu :D

Umjesto da bude zahvalan forumasima sta mu se trude pomoc on se jos usudi i trolat po odgovorima koje dobiva,

Da sam ja moderator na ovome forumu, opalia bi te nogom u guzicu i banira sa foruma zauvijek.

Vidi, ovo samo govori o tebi. Mislim na sve napisano, ne samo na odebljano. Sasvim sigurno ništa o meni. Sretno!!!
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W