verifikacijski kod za itunes

• verifikacijski kod za itunes

Promjenio sam password na svojem ID računu pa se sad ponovno ne mogu prijaviti u iTunese na PC-ju. Na iphone dobijem poruku da ubacim verifikacijski kod od 6 brojeva ako potvrdim "allow", a nikako da ustanovim kuda/točnu putanju da utipkam taj broj? :cursing:
      TV Panasonic Viera TX-L55WT60E; TV 4K Panasonic TX-55DX653E; blu-ray disc Panasonic DMP-BDT364EG; 2x dreambox 800HD SE V2 - 1TB,
      Newnigma2_daily; Pioneer VSX-921-K; Apple TV4-JB Kodi

The post was edited 3 times, last by traviata ().

• Imam sve iphone od 4 do 6tice, mijenjao sam vise puta sifru!
      samo me trazi vertifikacijska pitanja npr:
      vas prvi auto,
      djevojacko ime majke,
      itd
      probaj kliknuti na iphone na appstore aplikaciju, pa na highlights, scrollaj skroz dole, do opcije prijave!
      unesi svoju korisnicku email adressu i svoju lozinku
    • Na taj način ne ide. Morao bih odtipkati onih 6 brojeva, koje dobijem na telefon, ali problem je u tome, što ne znam kuda.
      P.S.: na laptopu imam instaliran windows 10 i problem se pojavio nakon mijenjanja lozinke.
      TV Panasonic Viera TX-L55WT60E; TV 4K Panasonic TX-55DX653E; blu-ray disc Panasonic DMP-BDT364EG; 2x dreambox 800HD SE V2 - 1TB,
    • support.apple.com/kb/HT204974?viewlocale=de_DE

potrudio sam se malo, otvori link nakon sto procitas ovo!!!!
      idi na postavke,
      pa na apple ID

ako ugasis ono pod zwei Faktor......
      nece te traziti taj code

ako zelis nastaviti imati taj stepen sigurnosti,
      klikni skroz dole na opciju "Bestätigungscode erhalten"
      trebali bi ti onda poslati taj code na neki od telefonskih brojeva koje si ti ubacio, ako ti je ukljucena opcija SMS slanja!

PS: izprazni Postu, mislio sam ti poslati PM, da nezamaram ostale forumase!!!!
    • Hvala na pomoči, a baš upravo to sam sinoć učinio. Deaktivirao sam dvostruku zaščitu, tako da se sad mogu logirati u iTunese. Mada bih ipak htio prvi problem riješiti odnosno za to nači rješenje.
      Bok
    • A koji je prvi problem,zar to nije bio odgovor na tvoje pitanje? Imam Iphone,kupovao sam app.preko Itunes
      ali ovo što ti spomiješ prvi put vidim sada ovde. Pokušaj opet objasniti malo bolje možda se nađe neko i reši
      ti i taj prvi problem? Naravno uvek sam možeš poslati mail upit Apple podršci za šta god?
    • Pa u 1. postu je napisano i prikazano. Dakle, zbog dvostruke provjere kod logiranja u iTunes na PC-ju, je potrebno na iphonu ili tabletu unijeti taj "famozni" kod od 6 brojeva u nizu. I tu je sad pitanje: kamo odnosno gdje taj broj, koje ti pošalje sistem Apple, na iphone potom unijeti.
    • Ne na tvoj iphone, vec u tvoj drugi verifizirani uredjaj (koji si oznacio kao povjerljiv)!
      imas primjer na slikama onog linka kojeg sam postavio!

nerazumijem te, zbog cega ti to treba!!!
      da nisi postavio to pitanje, nebi ni znao da postoji ta mogucnost!
      vjeruj mi da ti je iphone siguran i bez toga drugog stepena zastite!
      nepoznajem nikog, tko to koristi!