Preporuka sat resiver

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• vidi,mozda smo nepotrebno digli frku ili pometnju oko tog Spidf izlaza,iako meni licno ,a verujem i mnogima to znaci..meni je sve nakaceno na Onkyo AV,pa tu nema sta da se prica oko kvaliteta zvuka....takodje je Ludi Pera pomenuo njegovu opciju kacenja na HDMI AV risiver,takodje odlicno resenje,ali ni to nije bas jeftina igracka,pa treba videti,da li je nekome jednostavno dovoljan zvuk koji TV izbaci preko hdmi kabla...i kraj...jer ima ljudi koji imaju mozda neke jeftinije LCD TV,na kojima je zvuk u rangu zvucnika za komp....pa dzabe skup Sat Risiver i HDMI kabl....:)
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody
    • ma nije to nikakva frka,nego su si neki krivo protumačili moju izjavu
      ja sam to napisao za sebe osobno da nebi kupovao box bez Spidf-a i znam da autor teme nije za to ništa pitao

@KefKef evo računice
      Zero kod nas 1000kn+pošta+konverter=cca 1250kn (nije ništa jeftinije preko ebay-a ili hm-sat)
      SoloSEv2 sa dostavom od hm-sat iz njemačke 1450kn

onda bolje dat još tih 200kn pa imaš bolji box :)
      DM525HD Combo 6.0
      DM7000:Gemini 4.70
    • Drugari da li se isplati da prodam 8900 I da uzmem ovaj wetek play uz doplatu naravno? Ocekujem razliku u brzini generalno, u radu, pretpostavljam da sama slika sat. kanala nece da ima neku razliku. I naravno kao plus android odnosno kodi I ostale aplikacije iz android?
      Vidim sta sve ima kao mogucnost ali me zanima pre svega brzina, kod amika daljinac dosta sporo reaguje dosta je ceo trom, plaginovi, bar ja nisam uspeo ljudski ni jedan da pokrenem, pricam o recimo tsmedia ili takvim slicnim ili se pokrene I posle par pustanja krene restart. Naravno sto se tice samog gledanja kanala ok je sasvim.
    • Preporuka sat resiver

dragancce wrote:

Drugari da li se isplati da prodam 8900 I da uzmem ovaj wetek play uz doplatu naravno? Ocekujem razliku u brzini generalno, u radu, pretpostavljam da sama slika sat. kanala nece da ima neku razliku. I naravno kao plus android odnosno kodi I ostale aplikacije iz android?
      Vidim sta sve ima kao mogucnost ali me zanima pre svega brzina, kod amika daljinac dosta sporo reaguje dosta je ceo trom, plaginovi, bar ja nisam uspeo ljudski ni jedan da pokrenem, pricam o recimo tsmedia ili takvim slicnim ili se pokrene I posle par pustanja krene restart. Naravno sto se tice samog gledanja kanala ok je sasvim.

Ako ne znas da koristis prave stvari dzaba ti i najbolji risiver.

Ja imam taj alien1 i nesto ne bih rekao da je toliko spor, a bgm za restart tj crach ne sjecam se kad mi se to zadnji put desilo.

Prati desavanja, ova kanta i dalje ima dobru podrsku, i dobro razmisli sta zapravo zelis prije no zaglavis...
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.
    • Kao sto sam naveo. Ako hoces stabilnost i sve da radi bez problema za tu nisku lovu zero je najbolji po pitanju e2 timova plugina, strima i ostalog.
      Ako hoces da se zezas i cackas WeTek,
      samo nemoj da se desi da od silnih instalacija u NAND ode mikroprekidac pa da ne moze posle ni sa sd karte da radi, vec samo os koji je trenutno u nand.
      Uz to pomenuo sam da na wetek e2 bilo kojoj od 7 trenutnih neki strimovi ce zapinjati bez obzira koliko su pay.
    • Ok kada predlazete neki risiver objasnite šta nudi za taj edison jedva nađoh po netu specifikaciju.

Edision OS MINI 1x DVB-C/T2 + 1x DVB-S/S2 Linux Enigma 2 Combo Tuner Digital Receiver HD 1080p PVR

U suštini lepo zvuči pitanje je kakav je u praksi. Koji i koliko timova rade e2 za njega atv rade za svaki e2 ali treba imati alternativu, jer ne mora značiti ako atv napravi image da će dobro raditi za svakim risiveru. Primer u wetek koji je bauk po specifikaciji za taj edison atv nije sjajan. Radi on ali...

Drugo pitanje je nabavka sa područja exyu jer ako treba da se poručuje preko neta primer za srbiju sa pdv i carinom preko 50€ dođe tu još 50-60€ viška.

Inače on po specifikaciji ima svašta i spdif i s2/t2/c piše dual procesor 750 ali to je ipak samo 750 itd.

Da ne bude samo posle treba mi informacija za edison risiver mini podesiti ovo i ono a niko ne zna ni šta ni kako.
    • Jedno pitanje, htio bi kupiti VU+SOLO SE V2 preko hm-sata. Da li mi može neko reći iz osobnog iskustava kako se formira cijena.
      Cijena boxa je 169 eura + 15 eura poštarine. Ovaj dio plaćam preko paypala. Ali na računu postoji 184 euro + VAT. Da li se on plaća za Hrvatsku?
      Vu+Uno, Vu+SoloSEv2
      Gibertini 105, Inverto Black Ultra, Amiko DM 3800
    • beqaj61b wrote:

dragancce wrote:

Drugari da li se isplati da prodam 8900 I da uzmem ovaj wetek play uz doplatu naravno? Ocekujem razliku u brzini generalno, u radu, pretpostavljam da sama slika sat. kanala nece da ima neku razliku. I naravno kao plus android odnosno kodi I ostale aplikacije iz android?

Ako ne znas da koristis prave stvari dzaba ti i najbolji risiver.

Ja imam taj alien1 i nesto ne bih rekao da je toliko spor, a bgm za restart tj crach ne sjecam se kad mi se to zadnji put desilo.

Prati desavanja, ova kanta i dalje ima dobru podrsku, i dobro razmisli sta zapravo zelis prije no zaglavis...

Ni meni alien skoro nikad ne zaglavljuje kad gledam klasicno, satelitske kanale, ali glavi I koci strahovito kada hocu recimo ts media, ili neki drugi plugin da pokrenem. Posalji mi gde ti to pratis desavanja za njega I kazi mi sta ti koristis od pluginova a da je stabilno?