Preporuka sat resiver

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vu+ Zero je ko bombona. Ima sve što treba ima izbor 20 imagea ima podršku od svih timova, rade svi plugini u njemu, radi c#s i klijent i server, radi strim najbolje na OpenATV gstreamer 1.8.0, boot 15-20 sekundi restart gui e2 10-12 sekundi. Radi dd subtitler 4.01, epgimport,, full backup, media player2, weatter, iptv player, multi-boot, m3u u buket za 2 sek.

Memorije ram uvek slobodno 140-200 mb

Brz ko metak. Najbolji risiver u rangu 110-130€

Možda nekom mana mada meni nije a to je da nema displey zbog sata što mi je potpuno nebitna stavka.

Wifi tenda pisao sam ovde danas radi besprekorno kroz dva zida i 9 m udaljenisti od baze.

Daljinac realan. Može se podesiti svaki taster i dupla opcija tastera na funkciskim dugmadima.

Eto toliko imao sam 5 risivera do sada mogu reći da je zero prava kobra.
    • Što se tiče multi medije i ostalih karafeka wetek je vrh Kodi Jarvis radi za 10,IPTV,i sve ostalo.
      A ne zaostaje ni ostalo,enigma2,openeelec,sad po novome LibreELEC,i još svašta tu ima.
      A podrška je stalno u napredku.
      A ako hoćeš samo resiver sa enigmom2 onda za te pare je VU Zero odličan,mada po toj cijeni ćeš kupiti i weteka.
      Svako ima svoj ukus,pa najbolje da još pogledaš po forumima i doneseš sam odluku.
      U svakom slučaju po svim specifikacijama uporedi ova dva prijemnika,a i po cijeni i onda ćeš najbolje znati šta koji nudi i koliko vrijedi.
    • Neće biti da je 90€ sa tjunerom i dostavom. Uz to ako dokupljuje i daljinacza e2 a trebaće mu i to sigurno izađe ona 130€

Da ne pričamo o e2 sa sdkarte kao da puštaš image sa multiboot.

Uz to čovek je lepo pitao da mu treba samo siguran rad u c#s i brzina kao i funkcionalnost.

O androidu da ne pričam to je posebna stvar i trebalo bi mu bar 3 meseca da ga nauči uz pročitano bar 200 strana engleskog teksta.

Uz to prevaziđena stvar naročito ta v1 v2 već obećava ali će biti i skuplja i dok ispeglaju sve na e2 na toj novoj verziji eto nove godine.

Ni jedna e2 ne radi sjajno na wetek a na retko kojoj ide najnoviji kodi obično je to 15.2 pa dok sve potrpaš od repoa i ostalog još 2-3 dana i tako u krug
    • ma razumemo mi tebe komando...ti si nekoch imao WetekPlay(bilo ga je u tvom potpisu,al jbg nemam dokaz),pa znas sta pises....:).......
      i el znas ti da mozes(ili ne znas) da postujes VISE slika(screenshotova )odjednom,a ne da filujes na svaki post po par slika i onda imas Iljadu postova....sta god da budes napisao...DZABA Dzaba....:)..provaljen si davno buraz...
      -WETEK Play
      -WetekPlay2
      -GigaBlue HD X3
      -Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL

The post was edited 1 time, last by amsterdamxxx ().

• Pozdrav svima,

evo i mene interesira VU+ Zero .... pa samo par stvari ako može... Koliko je box brz pri promjeni kanala, je li stvarno boot tako brz (mislim da je kolega commando naveo 15-20 sec). koji image preporucate openatv 5.2 (da li netko ima 5.3) pa da može usporediti promjene u odnosu na 5.2?

Hvala unaprijed na odgovorima
    • commando wrote:

Neće biti da je 90€ sa tjunerom i dostavom. Uz to ako dokupljuje i daljinacza e2 a trebaće mu i to sigurno izađe ona 130€

Da ne pričamo o e2 sa sdkarte kao da puštaš image sa multiboot.

Uz to čovek je lepo pitao da mu treba samo siguran rad u c#s i brzina kao i funkcionalnost.

O androidu da ne pričam to je posebna stvar i trebalo bi mu bar 3 meseca da ga nauči uz pročitano bar 200 strana engleskog teksta.

Uz to prevaziđena stvar naročito ta v1 v2 već obećava ali će biti i skuplja i dok ispeglaju sve na e2 na toj novoj verziji eto nove godine.

Ni jedna e2 ne radi sjajno na wetek a na retko kojoj ide najnoviji kodi obično je to 15.2 pa dok sve potrpaš od repoa i ostalog još 2-3 dana i tako u krug

Kodi Jarvis već postoji u Open SPA Enigmi,uskoro dolazi i u ostale,PB,Mnigmu...itd.
      Postoje i nand verzije od ATV i PLi Teama,znači nije da se mora baš svaka enigma staviti na SD karticu.
      A i tu ne vidim ama baš nikakav problem.
      Sad ima na kilograme Kodi Builda,tako da ako je nekome sve teško slagati,jednostavno instalira neki Kodi Build i sve mu je gore što želi.
      Toplo preporučam Osijek Build od jednog našeg kolege,koji radi savršeno na Kodi Jarvis,i sve što neko poželi,nalazi se u njemu,a ima i Fire TV Guru Build,sve sređeno u njemu za ljenčine,kojima se neda slagati Kodi.
      Sve skoro sve enigme rade na weteku kao i na bilo kojem prijemniku..pogotovo PB i Mnigma,a tu je i SPA,pa PLi.

Znači sve ovo što si ti napisao je totalno netočno.
      Ali ti nebi bio ti,da nisi ti,svakom loncu poklopac,najpametniji od svih..toliko od mene,uživaj u svojim netočnim izlaganjima i dalje.
    • Gospodine Commando prvo si hteo da kupis wetek pa si odustao jer uvek dolazi nesto novo,pa si na kraju kupio vuzero tvoja odluka i tvoj problem.Neznam zasto blatis Wetek koja je odlicna masina radi sve ko iz topa pogotovo enigma 2 kao i kodi.I da vidis koja je razlika Wetek 1.5MHz kosta 120 eura ,drugi risiveri od 1.3MHz kostaju do 500 evra..

The post was edited 1 time, last by toma73 ().

• amsterdamxxx wrote:

ma razumemo mi tebe komando...ti si nekoch imao WetekPlay(bilo ga je u tvom potpisu,al jbg nemam dokaz),pa znas sta pises....:).......
      i el znas ti da mozes(ili ne znas) da .postujes VISE slika(screenshotova )odjednom,a ne da filujes na svaki post po par slika i onda imas Iljadu postova....sta god da budes napisao...DZABA Dzaba....:)..provaljen si davno buraz...

Ako nisi primetio, ne zameram a ako jesi onda je provokacija. Na ovom forumu moze maksimalno 4 slike u attach. Na onom drugom moze 10 i ako treba da se postavi nešto u kompletu a da be bude "pola" od celog onda mora tako. Jer da uploadujem nešto na neke hostove kao neki pa da im posle 15 dana maknu slike sa free hostova ni to nije lepo zar ne?