UHD .ts file konverter u UHD .mp4?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• UHD .ts file konverter u UHD .mp4?

Skinuo sam sa NET-a 4K snimak dijela utakmice Barcelona-Atletiko (M).
      Pokušavam ga konvertirati u 4K .mp4 file, kojega LG SMART TV prepoznaje. koristeći Acrok Video Konverter Ultimate, medjutim, konverter ne prepoznaje .ts file, iako ga na WEBU preporučuju sa ovu konverziju. ?(
      Može li savjet kako to ide, ili preporuka na drugi konverter koji to može.
      LP sa mora
      Titan
    • Da li je LG UHD i da li podržava HEVC 50p? Ta snimka je vrlo vjerojatno 50p i još s HEVC-om (h.265), imam sličnu snimku. Jesi probao reprodukciju na LG-u preko USB ulaza, npr. tako da taj .ts staviš na usb stik? Ako je LG UHD iz 2015 ili noviji, onda bi trebala ići reprodukcija, jer je LG uvijek prednjačio u podršci za razne formate. Panasonic reproducira glatko 4k (UHD) .ts preko usb-a.
      Konverter ne poznam, provjeri da li podržava h.265.
    • Evo linka na UHD sadržaje:
      h**p://www.andytather.co.uk/Panda/VideoGalleryPage.aspx
      Probali smo u Elipso trgovini na Samsungu UHD serije 6 (6472) i serije 7(7002), preko USB stika.
      LG UHD klip u .mp4 otvaraju oba modela, ali .ts snimku utakmice TV ne vidi, otvori se prozorčić sa imenom fajla, ali u njemu se ne pojavi mala sličica utakmice, (kao znak da ga je prepoznao).
      Na HDTelevizija, Darko je radio recenziju LG 43UF778V, (koji namjeravam kupiti) i napisao da .ts fajlovi ne rade.
      LP sa mora
      @svima
      Hvala na sudjelovanju i pomoći. Želim uzeti UHD koji podržava sve, uključujući i VP9 (uz možebitnu konverziju .ts u .mp4), ali je bitno da radi.U ovom trenutku, sam ograničen sa Kn, i u rangu do 5kKn, ovaj LG zadovoljava u svemu. Još jedino, nigdje nisam vidio naše DVB-T kanale kako rade na njemu, u svim prodajnim centrima ih kriju kao zmija noge...:-)
    • #Da li je LG UHD i da li podržava HEVC 50p? Ta snimka je vrlo vjerojatno 50p i još s HEVC-om (h.265), imam sličnu snimku..!
      Vjerovatno je u ovome "caka". Snimka je HEVC 265, sa 50 fps.
      UHD Snimak HongKonga je u 29,97 fps i on radi.
      Još jedan detalj (jako bitan) kod provjere UHD-a TV koji video codec podržava?
      Hvala na objašnjenju.
      Poslije ću otići do druge trgovine i probati ovo sve na LG UHD 778V modelu, koji namjeravam kupiti. Ima ga na izlogu.
      LP sa mora.
    • "..da probam nesto....."
      Ajd, kad probaš, javi zapažanja.
      Meni na PC-u,ova utakmica u 4K, radi, ali je usporena...Monitor je Dell-ov IPS matrica, Full HD...
      Procesor je dobar...grafička isto...
      Provjerite i vi ovu utakmicu na Vašim uređajima...
      4K TV, ovaj LG, ću prvo isprobati u trgovini, nebih volio uzeti ga a da mu neki kodek fali...
      LP sa mora
      Titan
    • nemam TV koji moze da pusti,ali sam bar pokusao na WetekCore AndroidTV...KODI ga ne pusta(a pusta druge 4K snimke)(OpenElec nisam testirao)..MXPlayer(Hardware decoding) ga pusti i prvih minut ipo ide glatko,i slika i ton,onda pocne na trenutke da trzne,ali radi...mislim da je i ovo uspeh,kako ovaj WetekCore nije predvidjen za 4K sa ovom specifikacijom,a on ide na (4K Support and 8-bit H265)....a ni Tv mi nije UHD,pa ne znam koliko je i to bitno...
      inace neke druge 4K test klipove pusta bez bilo kakvih problema...
      nisam bas bio od pomoci,jer ti juris opciju za TV,li eto nek se i ovo zna...:)
      Wetek 4K....
      GigaBlue Quad Plus...
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
    • E sad,paz vako :)
      Zadnja 2 h sam prošetao sa USB-om i 4K fajlovima u 2 trgovine, i rezultat je slijedeći:
      LG 4K serija 7, otvara 3 od 4 fajla: otvara LG 4K Demo sa 30 fps a)HongKong i b)Artique. Takodjer otvara i 4K Fashion TV Demo u .ts formatu i to sve radi odlično.
      Utakmicu Barcelona-Atletiko (M) u .ts formatu javlja da ne može reproducirati.
      Samsung 4K UHD serije 6 (6472 model) takodjer otvara i radi bez greške sve ovo što otvara i gornji LG.Dakle ne otvara utakmicu .ts formatu.
      Panasonic 4K UHD model TX-50CX 670E otvara sve ovo što i gornja dva 4K TV, ali OTVORA i ts.fajl sa utakmicom Barcelona-Atletiko (M). I to radi savršeno, bez ikakvog trzanja, (koje je spominjao Torcida1950), od početka do kraja.
      E sad bi trebalo malo proanalizirati razliku između .ts fajla utakmice i .ts fajla Fashion TV-a.Imali tu neke razlike, ili LG nema neki kodek koji Panasonic ima!? Ajmo experti !!!
      Sutra ću otići do još jednog centra, uvaliti usb u LG 4K UHD OLED serije 9, da vidimo kako to sve radi na OLEDU.
      LP sa mora
      Titan
      P.S. Idem zaliti biljčice koje sam jutros posadija (pome,balancane,paprike,tikvice), rekreativno,naravno :=)
      Ako netko ima još neko saznanje, neka ga podijeli sa nama.Hvala unaprijed.
    • "...a gde je ili na čemu snimana ta tekma?.."
      Dobro pitanje, ali nemam odgovor...Fajl sam skinuo sam ga sa linka koji sam ti dao.
      U .ts formatu snimaju HD satelitski receiveri. Moj prvi sat HD receiver je bio IPBox 9000HD. I danas ga imam sa ugrađenim HDD, punim HD .ts filova (filmova,utakmica) koje sam snimao prije 4-5 godina.
      E, sad dali netko ima 4K SAT reciver sa HDD pa snima i postavlja na onu stranicu, ne znam, ali je moguće...
      Ja ovako kontam: Kad uzmem ovog LG-ja, i spojim USB ili HDD, mislim da ću moći snimati na njega 4K sadržaje.
      Npr. cijelo Euro 2016 će biti i u 4K, eto gušta.
      LP
      Titan
    • ma znam ja za TS,pa i SkyStar 2 je mogao da snima u TS formatu....ovo je ili neki TV,ili mozda ovaj zadnju VU+4k ili kako se vec zove....
      ja kad snimam,ja snimam na komp,preko VLC(isto je 'TS')
      kako god,zahtevan video klip za buduca pokoljenja:)
      Wetek 4K....
      GigaBlue Quad Plus...
      SlingBox Pro
    • @Foxx....sad zemljak samo Filmove sa tom rezolucijom da skidas:)
      ma meni je ok to prebacivanje,ali cemu za klipove od par minuta,jedino da pokazes ekipi:)...ok ceo film,koncert,dokumentarac...ja sam poceo povremeno da snimam 3D filmove sa Sky3D...i super rade gde god da pustim...
      Wetek 4K....
      GigaBlue Quad Plus...
      SlingBox Pro