Xtrend ET 7000,ima li neko,treba mi par informacija?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• humaxxx wrote:

imao sam dm 7000,dm7020,dm 7025,dm500,dm500+,dm800 i 800se,dm500hd,dm 8000,dm 7020hd,dm 820 .neki od ovih receivera su bili kod mene toliko da im stavim image i isprobam ih no osim dm 7020s sve ostalo je smeće i moj x-trend ET5000 ih je sve nadživio već skoro četiri godine pa i sada šljaka ko urica i opet tvrdim da je deset puta bolji neg sve to smeće od dreama koje ti toliko voliš. iskreno jedino mi se sviđa ovaj novi dm520 jer kak sam već u nekom prijašnjem postu reko došlo im iz dupeta u glavu !!!

Dakle imao si sve te dreamboxeve a nisi sa svim tim silnim testiranjima skužio da oni imaju blindscan??? :thumbsup: :thumbsup:

Vidi se da si ih stvarno ozbiljno testirao i da su tvoje izjave stvarno vjerodostojne :)

Kažeš da ti je dm7020s E1 (mpeg2) bolji nego svi ovi noviji dm 8000,7020HD,820HD i 7080HD E2(MPEG 4) što je stvarno i više nego zanimljiva izjava :) :)

Dm 520HD ti se sviđa jer je isto jeftin kao i X-Trend što i je poante cijele tvoje priče.

I na kraju navedi nam činjenice po čemu je X-Trend bolji 10 puta od dreamboxa??? Svatko može lupetati ali mene zanimaju činjenice i argumenti koje ti nikako ne navodiš??? Tebi je izgleda jedini "argument" napisati da je dreambox smeče :D

Eh da, i nemoj pretjerivati sa dislikovima da se ne naživciraš bespotrebno jer ovo je samo jedna obična diskusija :D

The post was edited 1 time, last by Ludi Pera ().

• Ludi Pera wrote:

humaxxx wrote:

imao sam dm 7000,dm7020,dm 7025,dm500,dm500+,dm800 i 800se,dm500hd,dm 8000,dm 7020hd,dm 820 .neki od ovih receivera su bili kod mene toliko da im stavim image i isprobam ih no osim dm 7020s sve ostalo je smeće i moj x-trend ET5000 ih je sve nadživio već skoro četiri godine pa i sada šljaka ko urica i opet tvrdim da je deset puta bolji neg sve to smeće od dreama koje ti toliko voliš. iskreno jedino mi se sviđa ovaj novi dm520 jer kak sam već u nekom prijašnjem postu reko došlo im iz dupeta u glavu !!!

Dakle imao si sve te dreamboxeve a nisi sa svim tim silnim testiranjima skužio da oni imaju blindscan??? :thumbsup: :thumbsup:

Vidi se da si ih stvarno ozbiljno testirao i da su tvoje izjave stvarno vjerodostojne :)

Kažeš da ti je dm7020s E1 (mpeg2) bolji nego svi ovi noviji dm 8000,7020HD,820HD i 7080HD E2(MPEG 4) što je stvarno i više nego zanimljiva izjava :) :)

Dm 520HD ti se sviđa jer je isto jeftin kao i X-Trend što i je poante cijele tvoje priče.

I na kraju navedi nam činjenice po čemu je X-Trend bolji 10 puta od dreamboxa??? Svatko može lupetati ali mene zanimaju činjenice i argumenti koje ti nikako ne navodiš??? Tebi je izgleda jedini "argument" napisati da je dreambox smeče :D

Eh da, i nemoj pretjerivati sa dislikovima da se ne naživciraš bespotrebno jer ovo je samo jedna obična diskusija :D

pa reko sam ti da sam za većinu tog vremena imao x-trenda i još ga imam,a ove sve dreamove dam odhebo jer su kištre sa zaostalom elektronikom koju kinezi kopiraju kad god im se kulac digne i zapravo koji si se ti kulac javio na ovoj temi kad nikad nisi imao x-trend dok je većina nas imala bar jedno od tih dream shit mašina.
      ZGEMA H7S(2 x DVBS2X,DVBT2(HEVC 265) multistream
      redline ts 140 super hd
    • Xtrend ET 7000,ima li neko,treba mi par informacija?

Qotanje problem ili tapatalk krivo kaze?
      I kaj kupit sad? 820hd ili xtrend 10000

Evo 10000, sutra odoh ja gledat kako to radi
      I da, ja mogu reč da je dreambox ok, imao sam 500, 600, 500hd i 800 hdse
      Kanali super rade, za ono što je i namjenjen
      Na 800hdse sam jedno vrijeme tirao i torrent box.
      Sad planiram i ja upgrade na 820 ili xtrend 10000, jer ovaj moj ima malo memorije, slab cpu, i boot jako dugo traje početni.
      To su sve mini mane, jer ako gledamo sa stajalista za što reciver treba da bude, sve radi i to je to.
      Ruku na srce danas i obaj obican za 80€ radi isti posao. Minulo je doba keys
      Jedina je razlika sad ako zelis vrtjet nesto extra na njemu tipa iptv i kodi

Tako.
      A ja molim da netko javi iskusta sa dm 820 kakav je
      Boot, cpu i dal hendla recimo kodi, jer za taj kodi tjeram trenutno lap, a htio bi nesto all in one box, android zaobilazim
      Xtrend je ok, jer ima i dvbs2 i dvbt2 pa onda moja plazma moze i dalje radit svoj posao kada nasi hajvani opet krenu mjenjat sistem

Sent from my iPhone using Tapatalk
    • humaxxx wrote:

Ludi Pera wrote:

humaxxx wrote:

pa reko sam ti da sam za većinu tog vremena imao x-trenda i još ga imam,a ove sve dreamove dam odhebo jer su kištre sa zaostalom elektronikom koju kinezi kopiraju kad god im se kulac digne i zapravo koji si se ti kulac javio na ovoj temi kad nikad nisi imao x-trend dok je većina nas imala bar jedno od tih dream shit mašina.

Opet gluposti pišeš u vezi DMM zaostale elektronike jer svi proizvođači resivera koriste sve to manje više isto. U pravu si jedino u tome da su kinezi kopirali skoro sve DMM resivere jer kopiraju se samo najbolji i najprodavaniji resiveri a to svakako nije X-Trend.

I ako si imao sve te dreamboxeve kako onda neznaš da oni imaju blindscan??? :D :D
    • Malčice si nejasan. Radi li sa drugim imageom ili nastavlja isto. Meni se par puta desilo da se box stalno restarta i riješio problem za pet minuta. Prvi put sam ubacio pogrešan image sa pogrešnim botloaderom i odmah skinuo novi botloader, ubacio ga i sve ok. Drugi put je bila riječ o napojnom kablu. Samo skinuo poklopac mâlo promrdao kabal i sve fercera. Inâče box je 9500 ali slično ili je sve isto kao i na 9000.