SkyNet-da li to jos radi???

• Mogu se skinuti ali to traje satima,večina je cijela,a ono što se ne skine program sam briše.Ako pogledaš iz moje slike brzina preuzimanja je 2,63 MB-toliku brzinu nemam ni na svom mobilnom.
      Da bi izbjegli masovno skidanje sličica ili nekih drugih gluposti jednostavno uklonite kvačicu i OK.
      Po istom principu gdje nema kvačice možete uključiti po vašim potrebama i OK.
      Najbolje se vidi sa slike,koristi se desna tipka miša.
      Triax 110,Inverto Black Ultra Twin,Motor Amiko HH 180,Sateliti 70,5°E-40,5°W
    • Kao prvo, nije više skynet.
      Kao drugo, upotreba bilo kakvog Interneta ostavlja trag. Možete vi uzeti i 10 VPN-ova i tunelirati pakete iz jednog u drugi, treći, itd. ali se to bez problema skrši ako pravosuđe overi nalog za pretres bilo koje VPN firme i traži da im se predaju svi podaci o klijentima. Kvalitetni tuneli se plaćaju elektronski, pa bi ste morali posegnuti za kriptovalutama da ne ostavite traga, jer su kreditne kartice kao da ste se potpisali na Netu. Ne verujete? Proverite još jednom šta vam piše u ugovoru za vpn servis u slučaju da im pravosuđe naloži "saradnju".
      Što se tiče preuzimanja sadržaja sa satelita, tu niko ne može da zna ko i šta skida (ovde ne mislim na registrovane korisnike sat-net usluge!). Dakle, ako vam je potrebna apsolutna anonimnost i ne žuri vam se, stavite da se skida u mrežu pa šta god da ulovite, niko ne zna da je to kod vas.

Ponavljam još jednom: Ovo nije tema za Internet i niti najmanje me ne interesuje šta bilo ko ovde misli o prednostima Interneta u današnje vreme. Ovde pišemo o offline skidanju fajlova sa satelita.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Ja sam to davno radio sa programom manna.Ruski program koji je bio najbolji za offline download..Većinom je pisalo u najavi šta ide npr večeras u određeno vreme..
      To je bilo uglavnom na arapskim forumima..Grupe su provlačile sadržaje i onda je većina to skidala..Bili su filmovi igre softveri..Sve uglavnom najaktuelnije tada..
      Sad više za time nema smisla pored ovih brzina interneta.
    • dobro ljudi,ima muzike i na netu,pa ljudi kupuju diskove,a bogami ponovo i ploce...
      stvarno ne vidim poentu,kome se igra sa ovim,neka se igra,koga ne zanima..cao...
      na kraju ovo moze da radi samo onaj ko ima karticu u kompu...za Risivere nema.....blabla...
      Wetek 4K....
      GigaBlue Quad Plus...
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
    • da demantujem svoju zadnju izjavu...izgleda da mzoe da se Upari i Sky Grabber sa Enigma boxom...
      ovde Rus objasnio...pa ako ima neko ljubazan da proba,jer nemam Windows,bio bi zahvalan..:)..ili je ovo moglo na Enigma 1
      gomel-sat.bz/topic/4342-rybalka-na-dreambox/
      Wetek 4K....
      GigaBlue Quad Plus...
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro

The post was edited 1 time, last by amsterdamxxx ().

Post by zinga ().

This post was deleted by dvlajkovic: OT ().