CSAT HD

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• a kojideo csat-a radi preko nagre?! Nisam skoro video nigde da 1811:00000 otvara csat
      deo canal+ cine+ cartoon boomerang beinsport123i sl otvara preko seca 14kanala
      TF1 FRance234.. preko Viacesa
      A gore pomenuti C+cinema, C+family, C+sport, Cine+emotion, Cine+famiz, Cine+ classic, Cine+ club, Osc city, Osc geants, 13eme rue, paris premiere ...itd jos neki, nr otvara ni preko seca ni via. Ti kanali bi trebali da idu preko nagre?!
      DREAMBOX800 HD SE original
    • Preko Seca 3311 i 3315, neki i preko Via 30B00. Nagra radi samo na nekim kanalima i to preko CCcama, gore navedeno samo preko Oscama (stabilno).
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Svi se čude kako su se uopšte i vratili, pošto su u "igri" 0500:032830 caid kartice, a to po svim nekim pravilima
      ne bi trebalo da radi uopšte? Mnogi kažu da je to ident nove Orca kartice, koja kako je poznato u c* u ne može da
      radi !? Iznenađujuće je kako to dobro radi iz cache izvora i to čini sadašnjih sigurno 80% csat "otvorenih kanala"...
    • beqaj61b wrote:

Jesu li proradili bein sport 123

da,rade za sada...

vusolose wrote:

neznam sto su se namjerili na muzicke kanale, ne radi mtv hits hd francuski, ne radi nrj hits hd francuski, ne radi m6 music hd francuski, ne radi brava hd

nisu se namerili samo na muzičke,ne rade ni xxx kanali, dobar deo sportskih...nebitna je tematika i žanr tog paketa nego borba i pokušaj da on prestane da radi kako sada radi a to je preko svima nama dobro nam poznatog načina...
    • Problem prave ti sportski najvise.. uspeli smo da canal + i cine + rade perfektno kao i syfy hd.
      Ali ovi novi kanali koji ce prenositi premiere ligu od avgusta prave problem.
      Sfr sport. Mogu i oni da rade odlicno ali onda canal + programi krenu da zezaju. Nikako dobro da se raspodele sid-ovi po kartici. Ogranicili du ih nekako..treba to otkriti sada. Postavicu vam slike posle kako izgleda taj novi sportski..koji i dalhe nosi ident starih Machaine sport
    • Da li ste primetili kako kada stanu francuzi maltene nikome ne radi ? Šta vam je to dokaz, pa da svega par njih to zaista ima,
      a mi ostali dobijamo samo ecm ove preko njihovih multics i oscam cache razmena...Na jednom forumu se povela rasprava i tu
      se par njih veoma čudi (i ja sam među njima) kako uopšte i radi csat preko caid 0500:032830?? Nove Orca kartice su u opticaju,
      neki pak kažu da neko ima modifikovan spcs,modovan oscam,te da nama stižu ecm cache od njih preko gshare and nasscamd ??
      Uglavnom moje je mišljenje da nama radi dok njima radi, kada njima stane ponoviće se priča od 01.06.2016 ...i voleo bih onda
      da neko postavi screenshoot i kaže evo radi i dalje...a toga bojim se neće biti... :(
    • Moguce da ima toga naravno, preuzimanje iz cache-a il kako kazes multics..
      Ali kako da se sada izrazim ovde a da sve bude po pravilima i bez reklamiranja :)) U francuskoj i server iz istoimene zemlje, ima finu kolicinu sto novijih, sto stariji h org kartica.. I uglavnom nastaju i ponavljaju se isti problemi koje sam pomenuo gore.. SADa se ne mrda iz ovakve situacije..da c+ i cine + beinsport svi rade jako stabilno i dobro, jer prosirenje na ostale cidove krece nagli skok ecm-a i kocenje. SFR sport je trenutno pakoa stabilizovati... Do 1.06 nije postojao taj sid limit, pa se nije ni znalo o cemu se radi, sto je rezultiralo postepenom gasenju, deo po deo..
    • Pročitah par puta tvoj post,dosta grešaka ima ne znam sa čega kucaš,ne znam koje i kakve servere i kartice spominješ..nebitno
      ali ukoliko pratiš ovaj "sport" i te silne kartice ovo ti je totalno pogrešno i netačno:

Darko wrote:

Do 1.06 nije postojao taj sid limit, pa se nije ni znalo o cemu se radi, sto je rezultiralo postepenom gasenju, deo po deo..

Znači da se razumemo ukoliko pričamo o istom a to je csat i sid limit postoji kako na seca tako i na via kartama unazad sigurno 2-3 godine.