DM 520HD

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• nuno wrote:

anni wrote:

Može li neko na brzinu nabacit usporedbu sa modelima 500 i 800?
      ja do sad nisam imao Dreama, a rado bi kupio ovo čudo ako se isplati...
      ili je još uvijek bolje uzet 800se?

Ne isplati se uzimati 800se, novi je brzi ima vise memorije a jeftiniji!

Hvala!
      Znači osim ovih skupljih modela 7020, 7080, 8000 - mislim na HD modele, ovo je trenutno najisplativiji modela Dreama?
      S obzirom na cijenu i mogućnosti 139 Eura + 20 Eura poštarine.
      Zna li iko ima li kakve carine ili poreza kakvih kad naručuješ recimo iz Njemačke u Hrvatsku?
      Dreambox 525HD - OPen PLi 4.0 :thumbsup:
      Plazma Panasonic 42X20 :)
      Gibertini 105 - 13. 16. 19,2
    • dream multimediji je po običaju trebalo par godina da im dođe iz dupeta u glavu pa da proizvedu receiver kojeg već odavno za puno manju cijenu proizvode razni drugi proizvođači,a ovi stariji modeli pored ovog mogu u ropotarnicu povijesti.zanima me kolko će im trebat godina da naprave UHD rec.
      Xtrend - ET - 5000
      Xtrend - ET - 9500
      alien 2 - S2/T2
    • @anni, ne trebaš u HR ništa plačati. Ako budeš kupova-o/la iz neke zemlje EU.

BTW: Takvoga, kakav jeste, ne bi nikada kupio. Trebali su uraditi COMBO variantu. Ali oni to neće. Radije uzimaju za dvije škatule cca 280€, umjesto za jednu najviše oko 200€. To se po moje zove deranje kupaca.
      XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • tmurgel1 wrote:

@anni, ne trebaš u HR ništa plačati. Ako budeš kupova-o/la iz neke zemlje EU.

BTW: Takvoga, kakav jeste, ne bi nikada kupio. Trebali su uraditi COMBO variantu. Ali oni to neće. Radije uzimaju za dvije škatule cca 280€, umjesto za jednu najviše oko 200€. To se po moje zove deranje kupaca.

Ok.
      Mene zanima prije svega C* i IPTV, pa mi se čini dobar izbor. Ima mana i prednosti - a i konkurencije. Kako odabrati?
      Ako ne njega što onda kupiti za slične novce, a da daje isti krajnji rezultat i da ima takvu podršku.
      Bez obzira na sve, čini mi se da je Dream popularan kod sat-entuzijasta.
    • @anni, ako te zanima samo SAT TV, onda OK / recimo /. Ima i boljih / COMBO/ risivera za kojih možda 30, najviše 50€ skupljih. Treba se malo razgledati po netu. Ja ne volim skupljati/gomilati škatule pa uvijek uzimam COMBO varijantu / otkako postoje /. To ne znaći da svatko ne može i mora odabrati po svome. Želim sreću pri odabiru i korištenju!

BTW: Ja dosada nikada nisam odabrao po popularnosti. Za mene to kao kriterij ne postoji.
      XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • anni wrote:

tmurgel1 wrote:

Ok.
      Mene zanima prije svega C* i IPTV, pa mi se čini dobar izbor. Ima mana i prednosti - a i konkurencije. Kako odabrati?
      Ako ne njega što onda kupiti za slične novce, a da daje isti krajnji rezultat i da ima takvu podršku.

Moj savjet ti je uzmi dm 520HD ukoliko ne misliš koristiti Max Ci+Cam modul u budučnosti. Možeš uzeti i Vu+Zero koji je isto jako dobar resiver ali mana mu je šta nema optički izlaz kojeg DM 520HD ipak ima.

Ako se gleda omjer uloženo dobiveno onda su ova dva resivera sam vrh.
    • Ludi Pera wrote:

anni wrote:

tmurgel1 wrote:

Ok.

Moj savjet ti je uzmi dm 520HD ukoliko ne misliš koristiti Max Ci+Cam modul u budučnosti. Možeš uzeti i Vu+Zero koji je isto jako dobar resiver ali mana mu je šta nema optički izlaz kojeg DM 520HD ipak ima.

Ako se gleda omjer uloženo dobiveno onda su ova dva resivera sam vrh.

Hvala na savjetu!
      modul za Max Tv ne mislim koristit - ako sam dobro skužio o čemu se radi.
      Ovo je ok prijemnik sa čini se dobrom podrškom i ima čak i display
    • sunny wrote:

Za informaciju samo; 520hd ima brži procesor, ali samo 512MB Flash. 500hd V2 1GB flash. Tako da nije baš u svemu bolji...

Prica je bila izmedju 800se i 520hd tako da je tu situacija jasna da jasnija ne moze biti, a taj 500hd v2 cak nema ni na njihovoj regularoj stranici :/ (proizveden u 217 primeraka), sala mala :D
      profesionalno obaram imidze na linux based risiverima - ne naplacujem, radim iz hobija