SKY SPORT BUNDESLIGA UHD

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• pejak84 wrote:

i venom, ocito nisi nikad gledao duze ks9002, pogledaj hdtv test uk za js9002 uvod pa onda reci, imao sam pan plasmu st50 i hd je daleko bolji na ks9002, govorim ono sta sam vidio i sta gledam svaki dan, koji ti tv posjedujes venom?

podjedujem ovaj koji si naveo i nijedan led lcd koji sam gledao nema kvalitetu kao plasma, jednostavno ne mogu postici taj kontrast, ostrinu i crnu boju a sto se tice oleda jedino sto sam nasao je clanak star 7 godina koji kao nedostatke navodi ogranicen rok trajanja plave komponente, cijenu i da je osjetljiv na poljevanje vodom (!?).
      Xtrend ET4000
      Panasonic ST50
    • SKY SPORT BUNDESLIGA UHD

venom88 wrote:

pejak84 wrote:

i venom, ocito nisi nikad gledao duze ks9002, pogledaj hdtv test uk za js9002 uvod pa onda reci, imao sam pan plasmu st50 i hd je daleko bolji na ks9002, govorim ono sta sam vidio i sta gledam svaki dan, koji ti tv posjedujes venom?

podjedujem ovaj koji si naveo i nijedan led lcd koji sam gledao nema kvalitetu kao plasma, jednostavno ne mogu postici taj kontrast, ostrinu i crnu boju a sto se tice oleda jedino sto sam nasao je clanak star 7 godina koji kao nedostatke navodi ogranicen rok trajanja plave komponente, cijenu i da je osjetljiv na poljevanje vodom (!?).

to s plavom sam vidio i ja... ne vjerujem lg-u jer sta god sam kupio njihovo sve je bilo na servisu vise puta, svako ima proizvodaca kojeg preferira u odredenom segmetnu neke stvari, osim Samsunga, volim Sony i Panasonic, te tri marke su mi ok, da one imaju oled, ko zna mozda bih umjesto 17600 kn za ks9002 uzeo oled... al jednostavno, ja osobno, nemam dobra iskustva s lg-om, pa makar imali najbolje na svijetu neku stvar, uvijek ce bit ta skepsa i sumnja sta ce me odbit od njih...
      i zaista, suhd modeli su vrhunski, gledam filmove u bluerayu, dozivljaj je vrhunski, odgledaj i ti, mozda promijenis misljenje, hdr filmove jos nisam gledao, cekam da playerima cijena padne malo... zasad mi dobro sluzi ovaj bd player kojeg imam...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    • pejak84 wrote:

venom88 wrote:

pejak84 wrote:

to s plavom sam vidio i ja... ne vjerujem lg-u jer sta god sam kupio njihovo sve je bilo na servisu vise puta, svako ima proizvodaca kojeg preferira u odredenom segmetnu neke stvari, osim Samsunga, volim Sony i Panasonic, te tri marke su mi ok, da one imaju oled, ko zna mozda bih umjesto 17600 kn za ks9002 uzeo oled... al jednostavno, ja osobno, nemam dobra iskustva s lg-om, pa makar imali najbolje na svijetu neku stvar, uvijek ce bit ta skepsa i sumnja sta ce me odbit od njih...
      i zaista, suhd modeli su vrhunski, gledam filmove u bluerayu, dozivljaj je vrhunski, odgledaj i ti, mozda promijenis misljenje, hdr filmove jos nisam gledao, cekam da playerima cijena padne malo... zasad mi dobro sluzi ovaj bd player kojeg imam...

ma nemam sta promjeniti, zastarjela tehnologija koja je dozivjela svoj maksimum. led se isplati jedino ako kupujes neki jeftini model, skupi modeli (viseg razreda) su neznatno jeftiniji od oleda a kvaliteta slike se ne moze porediti. ni meni lg nije nesto ali oled je oled.
      Xtrend ET4000
      Panasonic ST50
    • SKY SPORT BUNDESLIGA UHD

venom88 wrote:

pejak84 wrote:

venom88 wrote:

pejak84 wrote:

ma nemam sta promjeniti, zastarjela tehnologija koja je dozivjela svoj maksimum. led se isplati jedino ako kupujes neki jeftini model, skupi modeli (viseg razreda) su neznatno jeftiniji od oleda a kvaliteta slike se ne moze porediti. ni meni lg nije nesto ali oled je oled.

vrijeme ce pokazat... nisam bas impresioniran sa ovim jeftinijim oledima od lg.. mozda e6.. ovaj b6 je katastrofa, a pogotovo oni stari modeli... oled za par
      godina da, zasad ne... bumo vidjeli...

• Ako nekoga zanima kako izgleda Sky Sport Bundesliga UHD kanal, evo par svežih skrinšotova, kao i kratak snimak nastao pre nekih dva-tri sata.
      Pošto je ovo nov kanal, materijala za emitovanje baš i nemaju, pa non-stop vrte par snimljenih mečeva, te ih presecaju hrpetinom reklama za sve moguće i nemoguće sky.de pakete.
      Inače, priloženi raw ts snimak se bez problema gleda na PC preko mpc-hc x64 playera, dok vlc player nije najpogodniji za softversko gledanje hevc / h265 (barem ne u ovom slučaju).
      Ovo nije nastalo putem šeringa niti origigi risivera, a nije ni sa IPTV, već direkt sa Astre :D
      Ova poruka je čisto informativne prirode, i molim da me ne tražite bilo kakvu informaciju na temu kako da kod sebe gledate taj kanal.

Download snimljenog ts fajla: _http://www.filedropper.com/djenje
      (potrebno je kliknuti na dugme označeno sa "Download This File" koje se nalazi iznad natpisa "Now offering Premium Accounts at a discount..")
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus - Actuator 18" - DiSEqC 1.2 positioner: 45ºE - 37.5ºW