VEST DVBT2/S/S2 TBA receiver,GT3-110

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Posto sam vec kupio i nastimao 5 resivera, radi se o fta satelitskom dvbs2 i zemaljskom dvbt2 resiveru lista svih kanala je zajedno od 1 do 1000 su zemaljski digitalni, od 1000 pa nadalje satelitski, slika je ok, nisam mogao naci sifru ili dodatni meni za unos kljuceva ( biss ....), podrzava disek 1,2, usals, motorizovani sistem radi ok, preveden na srpski, cijena 49 km povoljna nema sta dobijate dva resivera u jednom, samo neznam da li moze unos kljuceva.Odlicno pronalazi signal i zemaljski digitalni i satelitski.
    • Ključevi se upisuju na sledeći način: Menu zatim crvena tipka, otvoriće se Biss key pa žuta tipka (dodati) upišeš odgovarajući ključ pa frekvenciju, s.r. video pid i sid. Zatim plava tipka ( sačuvati) i to je to.
      Netko je odgovorio, ali na krivo mjesto. Ja iskoporao na pravo mjesto.
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Pozdrav svima,
      Nabavio sam ovaj risiver prije par dana, za sad sam zadovoljan njegovim radom. Ali imam nekoliko zamjerki tj. zapazanja pa ako neko ima neki savjet da ih prevazidjem ,rado cu prihvatiti.
      1. Zemaljske kanale sam odmah pronasao ,i one iz Srbije ciji prijem imam od pocetka digitalizacije ,jun 2015 sa bas solidnim kvalitetom i jacinom signala (boljim od prethodnog Vivaxa)
      2. Satelitske sam nasao uz malo muke jer sam trebao izvrsiti podesavanje frekvencije l b-a (trebalo mi mAlo vise vremena da to ukapiram) ali mi me skenira kanale sa malim SR ,npr .Rtcg sat,Dm sat (treba mi pomoc oko ovoga).
      3. Primijetio sam da kasni sat na risiveru, ako uvece ugasim risiver dok pokazuje tacno vrijeme ujutru uocim kasnjenje od 4-5 min bez obzira dal stavio rucno ili automatsko podesavanje vremena (treba pomoc )
      Slika je bas solidna,pogotovo na HD kanalima je pravi ugodjaj gledati tv. Za te pare nije lose... Svaki savjet je dobro dosao . (( p.s. rade i biss keys ))
      VEST gt3-110 dvbt2+dvbs2 tba receiver
      Dvbt CG + dvbt SRB
      Eutel 16e + astra 19e + amos 4w