Ultra hd kanali na sat

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nemanje vremena je tvoj problem.
      Nama se nigde ne žuri, a i previše puta se desilo da tvoje poruke tek "koketiraju sa stvarnošću".
      Ne treba nam nikakav speedy gonzales koji brzopleto postavlja krive informacije i vadi se kako to nisu njegove vesti, već ih samo prenosi iz drugih izvora.

Još jednom ti kažem: ne objavljuj pre provere.

Lepo preskeniraš transponder o kome misliš da pišeš, proveriš koji su parametri, ima li prijema sa našeg neba, šta sadržajno se emituje, napraviš svoj skrinšot i tek onda postaviš poruku na Forumu.
      Tako radimo na Forumu ovome, i ne znam što bi ti bio izuzetak -kao da smo svi mi nezaposleni, pa dangubimo povazdan, a ti eto radiš, pa nemaš vremena?!

Nastojimo da objavljivanjem tačnih informacija pomažemo jedni drugima u našem sat-hobiju.
      Krive i/ili neproverene informacije nisu od velike pomoći i samo uzrokuju dodatno pisanje, objašnjavanje i posve nepotrebno prepucavanje/flejmanje.
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus
    • kidjej wrote:

Ultra HD TV Channels (4k) - KingOfSat

Na ovom linku se nalaze svi uhd kanali na sat koje ki iz europe mozemo skenirati

Zanima me da li postoji ijedan kanal koji je moguce gledati preko onog o cemu se ovdje ne pise

Od kodiranih koji bi mozda mogli raditi su rai 4k na 13
      Sport tv 4k u meo paketu na 30w
      I digiturk 4k na 42e

Zamokio bih nekog ko ima 4k box i 4k tv i ako ima "ono" da pogleda da li ista od toga radi?

Upravo sam probao kanal Sport tv 4K u Meo paketu na 30W. Kanal ide uredno preko counterstrika(seca Mediaguard). Pošto nemam ni UHD TV a niti UHD box, onda u čarima ultravisoke rezolucije mogu uživati samo streamingom iz boxa na PC pa preko grafičke kartice signal vratiti na TV. Slika je perfektno na Full HD Panasonic plazmi a mogu tek da zamislim kako to izgleda na UHD tv.

Sport tv 4k
      30.0W 12284 Horizontal 27500 8PSK 3/4 DVB-S2

ADMIN EDIT: na zahtev korisnika uploadan originalni skrinšot (da prosti) "u punoj veličini" :D

The post was edited 1 time, last by dvlajkovic ().

• Ja imam philips tv 4K android sa satelitskim tunerom pa me zanima da li je moguče ikako na njemu pokrenuti neki emu??? Ako je da li mi netko može opisati i kako??? Iskreno da mi nije riknuo stari tv nebi uzimao ovaj novi 4K jer se stvarno nema šta na njemu gledati osim tih par FTA 4K kanala, tako da za sada ne razmišljam o nekom 4K resiveru jer to se stvarno ne isplati kupovati ali kad več imam tv koji podržava UHD volio bi na njemu instalirati npr Cccam ako to ide ?( ?(
    • Ludi Pera wrote:

Ja imam philips tv 4K android sa satelitskim tunerom pa me zanima da li je moguče ikako na njemu pokrenuti neki emu??? Ako je da li mi netko može opisati i kako??? Iskreno da mi nije riknuo stari tv nebi uzimao ovaj novi 4K jer se stvarno nema šta na njemu gledati osim tih par FTA 4K kanala, tako da za sada ne razmišljam o nekom 4K resiveru jer to se stvarno ne isplati kupovati ali kad več imam tv koji podržava UHD volio bi na njemu instalirati npr Cccam ako to ide ?( ?(
      Pero, a jesi probao sa google play instalirati vlc za android na philipsa, pa streamaš npr. sport 4k sa 30w iz dreamboxa koji ga dekodira i pošalje u vlc na philipsu?
      Dish 1.80m Prime focus
    • dvlajkovic wrote:

Ludi Pera wrote:

Ja imam philips tv 4K android sa satelitskim tunerom pa me zanima da li je moguče ikako na njemu pokrenuti neki emu??? Ako je da li mi netko može opisati i kako??? Iskreno da mi nije riknuo stari tv nebi uzimao ovaj novi 4K jer se stvarno nema šta na njemu gledati osim tih par FTA 4K kanala, tako da za sada ne razmišljam o nekom 4K resiveru jer to se stvarno ne isplati kupovati ali kad več imam tv koji podržava UHD volio bi na njemu instalirati npr Cccam ako to ide ?( ?(
      Pero, a jesi probao sa google play instalirati vlc za android na philipsa, pa streamaš npr. sport 4k sa 30w iz dreamboxa koji ga dekodira i pošalje u vlc na philipsu?

Vidim da su nadogradnjom foruma nažalost izgubljeni neki postovi u ovoj temi, uglavnom ne mogu se spojiti mrežom na philips tv jer neznam user name i password pa sam na usb stick stavio m3u listu UHD kanala koju nisam uspio pokrenuti čak ni sa vlc playerom. Sa MX Playerom sam uspio dobiti sliku ali se raspada i kad sam več mislio odustati odlučio sam još instalirati Kodi, i sa njim to radi savršeno. Sad mi dreambox može biti i na stand by modu i Kodi mi čak vrti i motor kad gledam UHD kanale sa različitih satelita, jedino što sporije otvara kanale od dreama ali to nije ni bitno. Ovi 4K FTA kanali imaju odličnu sliku, ali portugalski Sportv4K me je razočarao sa kvalitetom slike kao i sa programskom shemom jer vrte jednu te istu utakmicu već sedam mjeseci.

Ako netko zna kako pristupiti mrežom ovom Philips tv androidu molim vas da mi napišete kako jer probao sam i sa raznim passwordima ali ne ide nikako.
    • mozda da instaliras na Android 'FTP Server'pa tako udjes u Android..probaj ovaj program ispod,ja ga koristim na WetekPlay 2...
      play.google.com/store/apps/det…om.theolivetree.ftpserver
      pristup sa kompa,kada pokrenes Ftp Server na Androidu je ispod
      tvoj IP
      192.168.X.X:2221
      user-francis
      pass-francis
      user i pass mozes i da promenis i stavis sta hoces po tvome..:)
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue HD X3-Open VIX 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL
    • Možda ima veze ,što taj Android na TV-u nije rootovan,pa ima neka ograničenja...
      Šta tebi konkretno treba za Android,možda mi padne nešto drugo napamet?
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue HD X3-Open VIX 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL
    • bein Sports 4K
      7.0E - 11454 V - 22500 - 5/6 - DVB-S2/QPSK

Video: HEVC 3840x2160 50fps [V: hevc main 10, yuv420p10le, 3840x2160]

Audio: AAC 48000Hz mono 141kbps [A: Turkish (aac lc, 48000 Hz, mono, 141 kb/s)]

trenutno emituje FTA :thumbsup:
      Images
      • bein Sports 4K.jpg

1.3 MB, 3,840×2,160, viewed 89 times
      Dish 1.80m Prime focus