Dm8000-ubacivanje imagesa

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dm8000-ubacivanje imagesa

Pozdrav svima, nekako sam u zadnje vrime manje aktivan i nisam dugo mjenjao images na dm8000, imao sam u flešu OE1.6 i htio ubaciti OE2.0 . Povezao sam dm sa modemom i pc sa modemom sa dsl kablom. Na exploreru stavio IP adresu dm, odabrao images Openpli i start upgrade. Međutim ide do 12 % i stane. Pokušam ponovno, probam drugi images i opet ide do 5 % i tako nekoliko puta probao ubaciti ali neće do 100 %, ide do najviše 12 %, gdje griješim. Dali ću morati sa dream up-om ubaciti ili negdje griješim, molim za malu ako je moguće pomoć. Tnx.
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Spojio sam dm i Pc ista stvar. Isto ide jednom do 5 a drugi put do 12 %. Je ja imam simensov modem, ne vjerujem da on može biti kriv. Inače mi ni neki bogzna kakav internet brzina 2.8 Mbits. Što mogu još isprobat prije, na dream up koji kabel treba biti? Ima li još neki savjet?
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Htio sam ubaciti u dm8000 images preko nul-modem kabela ali na laptopu mi je onaj utor sa 15 žica /3 reda x 5/ a na dm8000 je onaj stari od 10 /dva reda x 5/ja imam kabel sa obe strane po 10 žica. Dali ima u trgovini za kupiti neki adapter ili kabel da je sa jedne strane onaj sa 15 a sa druge sa 10 žica? Neznam stvarno zašto mi ubacuje preko mreže do 5-12 % imagesa i onda stane, stvarno sam počeo sumnjati u (simensov) gigaset 763 modem. Kada je dm8000 ugašen i upalim ga otraga držim pretisnuto gornje dugme ispred napiše IP adresu i ispod napiše #84 dali to označava da je zadnji s.s.loader ovaj koji je zadnji izašao jer ima sličnu oznaku (#84-r12.0) skinuo sam ga sa sat-universe.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 1 time, last by lemy ().

• Rješenje još uvijek nije na vidiku. Prije samo radio sa preglednikom crome sada sa internet explorerom. Ubacio sam ovaj s.s. loader kojeg je iznad link, pokušao ponovno ali ista stvar, lijepo otvori sve, preuzme 12 ili 8 % i stane (toliko pokaže na onoj skali) i ni makac napred. Pokušavam ubaciti OpenPli 4.0-dm8000 od 21.10.16. ali i neki drugi images-ista stvar. Ima li mu pomoći ?
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Riješen problem: Hvala lijepa djuru, freonu i ostalima na uputama instalirao sam ZTE modem stavio na njega samo napajanje i dsl žicu i odmah krenulo do 100 posto. U to sam najmanje sumnja, ali eto glavno da sam riješio bez novih troškova-kriv je modem gigaset 763 sx. Instalira sam u flesh images demoni sat info D.s.m zadnjeg datuma skinem baryalen instaliram iz njihovog panela /prije toga stavio formatirani usb otraga u dm/restart/ ali baryalen se ne pojavljuje. Meobot također pokušavam ali ne ide. Još ovo mi pomognite dragi forumaši znam da ste pravi! Stavio bi na usb OpenPli i newnigmu koji mi još images preporučate (OE2.0)?
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Prošla instalacija imagesa u flesh. Vratio sam stari modem, međutim sada mi se neće instalirati iz blupanela baryallen. Inastalirao sam plugine temp. fan control, emulator i skin. Pokušavam baryallen ali on neće (niti meoboot), dali može biti opet uzrok taj Gigaset sx 763 modem kojeg sam opet vratio. Ili da zovem SMC u ht da mi restartaju port i da se učitaju podaci na ZTE modemu (ili Thomsonu TG 782i i da ih instaliram za stalno?
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Open BlackHole ima Meoboot u samom imageu (mislim).
      Na Open PLI ga imas u feedu za skinuti i instalirati.
      Osobno ne preferiram multiboot jer jedan image za koji se odlucis je sasvim dovoljan i u flashu.
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• THE LATEST OPEN BLACK HOLE IMAGE INCLUDES OPENMULTIBOOT.OpenMultiBoot doesn't mix kernel and drivers between images.With OpenMultiBoot you can have Open Black Hole in flash and classic Black Hole in multiboot.You can also install in multiboot all the images you want (OpenPli- OpenAtv - OpenVix and so on)Have fun with new multiboot.

Preneseno s neta.
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Ludi Pera da i ja bi htio staviti multiboot međutim gledam ovog Blackhole koji kao ima u sebi multiboot međutim je dosta star. Na imagesu Demonisat.info sam ubacio njihovog barialena sa blupanela i opet neće. Ni neka filozofija formatirati USB staviti otraga i skinuti tj. instalirati. Međutim niš zasad. Probao sam ubaciti newnigmu ali izgleda da ovu koju sam skinuo jer ne diže se uopće i brovser mi najavio neki eror.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *