Dm8000-ubacivanje imagesa

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Neče se moči gledati UHD kanali na dm 8000 čak i ako promijeniš tuner, ali ako imaš android tv onda možeš raditi streaming UHD kanala sa dreama i gledati ih na tom istom tv-u bez da kupuješ novi resiver. Koliko se ja sječam prvi dm 8000 su izašli puno prije nego šta ti govoriš, tako da ga imaš puno duže ako si ga kupio čim je došao na tržište.
    • Ja sam u ono vrijeme mjenjao 2-3 dm 8000, relativno sam blizu Izole gdje ih je imala jedna trgovina pa sam skočio uzeti i prodao prijateljima. Od ovoga mog zadnjega imam račun i piše datum prodaje rujan 2009. g. znači imam ga 7-8 g. Nemam android tv. Međutim u planu mi je, trebam uzeti novi tv, dali se isplati uzeti android tv obzirom na dm8000 ili će možda imati povoljnije cijene
      UHD tv i rec za isto? Reduciran kućni buđet tako da se na trošenje mora paziti, dm900 će morati pričekati, zasad.
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 1 time, last by lemy ().

• Ti standardi prikazivanja sd, hd, ful hd, 4k, uhd, ultra uhd ili kako li se već sve zovu mjenjaju se svaki dan, mislim da je pametno malo počekati neka se iskristalizira ono što je naj i trajnije, jer ništa ni zauvijek. Sada gledam ful hd tv preko dm8000, zasad zadovoljava potrebe iako mi neke funkcije slabe /vid, sluh/ pa bi ih preko ultra hd htio popraviti /bolja i jasnija slika/, šalim se.
      Kanala koji emitiraju u uhd rezoluciji ima malo, pogotovo nema na Hrvatskom jeziku /kod nas još uvijek zakon sd, dokle.../
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 2 times, last by lemy ().

• Jel ti sad žao što nisi prodao DM8000? Ako se ne varam jedno vrijeme si ga stavio na oglase.
      .........2,4m offset Prodelin+Superjack QARL 3636+C/Ku/Ka linear/cirkular motor multi-feed (91.5E-40,5W).........
      .........................Multi-Feed Wave Frontier Toroidal Antenna T90 + 12 x Inverto BlackEco (90E-55W)...........
      ..........................................DM8000 + TBS5927 + TBS5922SE
      .................................................
    • Prodao sam čini mi se 4 kom., jednog ostavio. Nije mi žao što ga nisam prodao, ima hd tako da snimam.
      Još uvijek je to cijenjena kanta, bolji se nije napravio!!! Imao sam 500, 800 i nekog 910 taj nije bio dm neznam naziv. Uživali smo u kupnji, instalaciji imagesa, testiranju i kasnije u prodaji. Mislim da toga sada nema toliko.
      Vidim da ga i ti imaš, t90 također dobra stvar. Malo je splasnula "ona stvar" pa je opao interes
      za sat hobi, dosta skup i zaje..n sport.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 1 time, last by lemy ().

• Moj dm 8000 je nažalost nepovratno riknuo valjda od prevelikog napona, ali kako i sam kažeš tko ga nije imao nezna šta je propustio, jer ni danas nemaš takav resiver u kojega možeš ugraditi dvd pržilicu, dva hdd, pa četiri tunera i četiri Cam modula itd, jednostavno je zvijer od resivera bio i ostao.

Dm 900UHD je osakačen resiver u odnosu na dm 8000 i jedina prednost mu je UHD, dok sve ostalo je na strani dm 8000.
    • U zadnje vrijeme mi se stalno događaju neke čudne stvari. Jučer htio staviti novi openpli images ali neće. Naime, prije sam imao problema sa modemom koji me zezao ali sada sam ostao bez ht-ovog interneta i imam homebox turbo, kako sada doć na onaj update da se može ubaciti. Poveza žicom dm sa homboxom, poveza računalo sa homboxom, pretisnuo ono dugme na dm i uključio otraga, ubacujem IP adresu od dm 192.168.1.251 enter - ali ništa se ne zbiva, gdje sam sada pogriješio ima netko savjet kako dalje?
      Prije sam morao umjesto htovog simensa 767 staviti ZTE da bi rješio problem e sada što umjesto ovog, inače ovaj homebox turbo piči na 50 Mbits ali...

Freon, možete mi pomoći.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 2 times, last by lemy ().