iptv sky italia

• Ja sam dugo tražio to, da integrišem sky ita kanale uz one koji rade sa satelita i ne znam da li je dozvoljeno da napišem, pa neću. Našao sam neki servis koji kako - tako ima sredjen sky, svi kanali su na svom mestu, zaista je kanal koji piše, za razliku od večine drugih gde je kao sky sports x, a ide eurosport i slično..

Imaju i sve calcio kanale, kada idu utakmice uglavnom sve radi ok, doduše zavisi na kojem uređaju se gleda.

Loša strana je da često neki kanal nestane pa proradi, da negde pola dana stoji poruka od skyboxa da se zove call centar ili nešto, dok neko to ne vidi i sredi.. i tako.

U principu ne valja ni jedan od sky ita iptv-a...
    • postoji stara izreka - koliko para toliko muzike !
      moze se uzeti sky IT full paket preko sat-a, za koji cete morati dati 50 € .
      u tom slucaju su svi kanali na svom mjestu i svi ce raditi.
      za iptv platite na primjer € gdje imate sky IT i plus jos 6x vise kanala.
      znaci ko ima novac za ficu, a zeli mercedes voziti, tesko ce ici.
      sve ima svoju cijenu.
      pozzz...
    • Što se tiće iptv-a on ide sve dalje i dalje i sve je bolji i bolji samo o kvaliteti i ponudi ovisi kao i uvijek i cijena. Tako da recimo već postoji iptv koji ima 1080p kanale njemačke, poljske, francuske i španjolske koji već čak imaju i mogućnost prebacivanja audio tona na originalni.
      Pozdrav! :D

Dreambox 7080 HD PVR + HDD: WDC 460 GB
      Dish: Toroidal WF 90 cm (42E, 39E, 28.2E, 23.5E, 19.2E, 16E, 13E, 9E, 4.8E, 0.8W, 4W) + Gib 150 cm (motor)
      Motor: SMR 1224
      Flash Image: OoZooN (06-01-2016) + 1 Image (USB: TDK 8 GB)
      LNB: Inverto Black Ultra HG 0,2 (motor)
      LG 55UH850V LED UHD 3D TV
      Max TV Sat - MAX 2L - osnovni extra paket + Max TV Cam CI+ (nagra)
      Sonos Zone Player ZP100
      DM 8000 HD
      Netflix
    • BackSpeed wrote:

Što se tiće iptv-a on ide sve dalje i dalje i sve je bolji i bolji samo o kvaliteti i ponudi ovisi kao i uvijek i cijena. Tako da recimo već postoji iptv koji ima 1080p kanale njemačke, poljske, francuske i španjolske koji već čak imaju i mogućnost prebacivanja audio tona na originalni.
      Koji je to server ?

BTW, dali postoje isto takvi 1080p s mogucnostu Subtitles ? Prvenstveno SKY UK i Sky italia ?

To dulje vrijeme trazim, ne mogu naci.

Ne mislim na SRT external subtitles, mislim na TXT subtitles koji idu s kanalima zajedno u streamu. Oni koji imaju satelitsku znaju o cemu pricam.
      Pioneer KURO LX-5090,
      Samsung LE26R41
      Vu+ Duo 2 1Tb
      SkyHD Amstrad DRX890 1.0Tb + Sky HD Entertainment Package
      PS3
      Lenson Heat 105 cm multifeed 7e 9e 13e 16e 19e 23.5e
      Gibertini 105 cm 28e
      iPad 2
      iPhone 5
      Apple TV 3