Mobilni internet-Huawei B315s-22cat4

• Mobilni internet-Huawei B315s-22cat4

Uzeo sam, jer je još ovaj tjedan akcija za 1 kn mjesec dana probe mobilnog interneta u tele2 sa besplatnih 50 Gb prometa, gdje istog ukoliko ne odgovara možeš bez sankcija tj. besplatno vratiti. Ugovor sa ht mi ističe ovih dana i nebi se htio zeznuti pa molim iskusne tj. one koji to imaju da mi pomognu u odluci. Dobio sam modem Huawei B315s-22cat4 i kao takvog priključio na mrežu tele2. Već dva dana radi ok znači imam solidan 4G signal i brzina se kreće u downloadu od 20-25 Mbita u uploadu do 10 Mbita. Sada je bez antene ali ako treba mogu i nju nabaviti (košta 15 E). Čuo sam da nakon mjesec dva brzina drastično opadne, uostalom htio bi čuti nekog tko to koristi da mi iskreno prenese iskustva-Hvala.
      Inače, cijena za 50 Gb prometa mj. je 168 kn, a za 100 Gb mj. prometa je 269 kn.
      Naravno ugovor na 24 mj.
      * DM8000 * T-90 * DAV-4100E * Morgan *
      * HDD 760 Gb WD * VIP *
    • Da, flat je zakon. Meni treba i ljeti, znači treba pasword dati i turistima a neki gledaju filmove cijelu noć. Inače, zgodna stvar možeš ga staviti na punjač u autu i otići bilo gdje i internet je sa tobom. Opet onaj od sto gb možda bi zadovoljio ali skupo je, ht daje flat za cca 200 kn + telefon. Biti će akcija sada oko Nove godine, ako žele da smo njihovi flat im ne gine. Ht isto nudi mobilni flat u zamjenu za parice+ telefon, ukoliko želiš po istoj cijeni. Uglavnom, lijevi susjed ima ht-ov modem (3G) i kaže da nije zadovoljan, ja imam tele2(4G) zadovoljan jačinom i brzinom ali količinom podataka ne, moj desni susjed ima Vip-ov modem s kojim nikako nije zadovoljan, ni jačinom ni brzinom a pogotovo ne količinom podataka za skidanje. Neka konkurencija napravi svoje. Što se tiče jačine signala, na prvom mjestu je tele2 na zadnjem vip, za količinu podataka, najbolji je ht a najgori vip. Sve je to na pretplatu na 24 mjeseca, što baš in nije kratko, obzirom na svakodnevni napredak novih tehnologija. Blagdani dolaze, nadam se akcija na vidiku.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *

The post was edited 3 times, last by lemy ().

• Da ipak iznesem uraďeno. Uzeo sam vip ov homebox turbo na 24 mjeseca za 150 kn, uz 100 gb prometa uz max brzinu, nakon utrošenih 100 gb pada brz na 1 mbps. Uz njega dobivam i telefon koji ima besplatne pozive prema fiksnim br i prema mob. VIp. DObio sam i antene, signal 4G je dosta jak. Postižemo 30 40 mbps brzine. Prije na ht brz bila na 2,2 mbps. To je najbolje što se trenutno kao mobilni internet može dobiti, naravno dobiva se tamo gdje je parica nikakva a optike nema.
      * HDD 760 Gb WD * VIP *