KII pro android dvbt2+dvbs2 4k?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zero wrote:

znaci ne valja antena cim ni na total nije 60-70%, bez obzira sto je manja antena. logicno. a to sto na k2 radi pa i na ss2 radi sa 98/95% signal ali to ne znaci nista.
      tj moguce da mu tjuner finije izostrava i preskace beer a mozda i ne poseduje beer pa zato na k2 kao drzi.
      srbija ima losiji signal pinka od severnijeg dela croatia ili slovenije to treba biti jasno ko je do sada pratio. primer taj 65% signal bio bi 75% sa tom antenom na delu croatia terena.

po totalu se vidi
      rts1

jaci signal jos za oko 15%

Opet imam bolji signal i na tom transponderu SNR oko 87-88 :D
      SS2HD ne moze biti relavantna jer radi preko bda drivera koji lazu za signal da ide preko wdm onda bi to bilo znatno drugacije i to ne moze da se poredi sa box-ovima.

kidjej wrote:

Meni slika na kii nije ni blizu ostra i lijepa kao na dm500hd, a radi se o dreamboxu koji je sariji model, cak ni 4k kanal mi nije cist i nisu jasne i lijepe boje kao na full hd na dm500hd, sta mislite o tome, da li se to meni ssmo cini ili ima tu nesto do rezolucije koju pruza ovaj kii?

Meni je DM500HD davao najlepsu sliku od svih boxova i sa signalima bio ubedljivo najbolji box, zalim sto je otisao pod led, ubismo temu nacisto ...
      profesionalno obaram imidze na linux based risiverima - ne naplacujem, radim iz hobija
    • k2 pro ima lošu sliku sve je previse bledo kao da je pojacana bela na max,moze u podesavanjima da se ispravi ali posle pomeša boje tako da crveni logo you tube bude ljubicast....strašno...
      Ubacio sam novi sw ,sve je dosta lepse i bolje,ali ni sa njim nisam imao t2 i s2 listu kanala zajedno,nego je moralo da se iskljucuje i ide na glavni meni ,cak nije moglo ni direkto sa s2 na t2...nego na home pa da se odabere t2 ilis2.Zbog toga sam ga i prodao...Android radi odlično ,ako je nekom to prioritet i da uz android ima i t2i s2 nije lose...Sam satelitski resiver je jako loš.
      Novi SW se ubacuje preko sd kartice koja je formatirana na fat32.
    • na koji nacin se unose biss kljucevi u k2 pro
      Kad pritisnem 11111 i dodjem do opcija za kodiranje, izaberem biss i dobijem novi prozor tu idem na add i onda dobijem opciju freq. Tu kucam npr 11582 (ili treba i v/h i fec)?
      Zatim sljedece poslje je ssid (to ne znam sta je, sta ide tu?)
      A zadnje polje je key
      Kako se kuca pid key
      Npr. Ako je ovo key (nije, izmisljeni su brojevi da ne bih bio bannovan)
      Cw E254W3Q895D7
      Da li ispred treba unositi ono F 000 i ostalo ili samo ovo cw pa kkmbinaciju brojeva i slova?
      Hvala