Receiver Octagon SF4008 UHD 4K za 200€

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nije ni tvoj loš!?!
      XYZ

OCTAGON SF4008 Triple 2XDVB-C/T2&1XDVB-S2X UHD + multistream + HEVC

EDISIOON Argus VIP3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Da ne bi spamovali Oscam temu:

kolega @tmurgel

Jedina moguća varijanta da ti proradi net na boxu je da OBAVEZNO kablom vežeš box sa PC odnosno modem - router. Dakle to je uslov,jer moraš da instaliraš odnosno skineš potrebne drajvere za tvoj WIFI stick. To je jedini način. E kad to uradiš i osposobiš WIFI konekciju, onda raskači kabal, znači samo se privremeno spoji kablom a kasnije koristi WIFI samo.

Dakle to je jedini način da ti proradi WIFI.
    • Ipak ću još nešto pitati: Čemu onda služi onaj mali CD, koji je bio u kompletu sa USB WIFI stickom?
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45,0W

• nisam do sada nikad nailazio na upustvu da se pominju driveri za Enigmu..uglavnom Windows,ponekad Mac OSX i LInux...pod kojim mozda podrazumevaju E2:)(sto i jeste,ali na neki drugi nacin)
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody
    • amsterdamxxx wrote:

za Drivere za PC
      Ne znam. Na uputsvu izmedju ostaloga piše:

1.Insert the wireless USB adapter into USB port of your PC.

2. Insert the included CD in your PC's ROM drive , and the CD will run automatically. If no.....

itd

Uradio sam sve to po uputstvu.
      XYZ

DVB-S2/DVB-T2/C

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45,0W

• Ako si tako uradio, onda si drivere instalirao na svoj PC, pa WIFI stick možeš koristiti na PC. Tebi treba da taj stick koristiš na
      Octagonu, a da bi to bio u mogućnosti onda moraš drivere instalirati na Octagon. Dakle kabal u Octagon, pa sa feeda skineš odgovarajući driver za WIFI stick, restart boxa nakon toga i onda bi trebalo da Octagon "vidi" WIFI stick. Nakon toga raskačiš kabal i koristiš samo WIFI. To je minut-dva posla, dakle potreban je samo kabal, zaboravi na CD.
    • tmurgel1 wrote:

@amsterdamxxx, što si nama htio poručiti?
      hteo sam da kazem da nikad do sada nisam nailazio da je na nekom CD sa driverima naglaseno da ih ima i za Enigmu,ne znam sta je tu nejasno....
      driver za Enigmu,tj za odredjeni chip uglavnom skidas sa servera Imagea,koji koristis,ako za to postoji....
      to sto si ti uradio nema nikakve veze sa tvojim Risiverom,vec sa kompom,za koji ti verovatno to nije trebalo...
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody