Pomoc oko kupovine Amiko

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pomoc oko kupovine Amiko

Hocu da kupim ovaj resiver cini se dobar za te pare,za sad imam ovaj skybox koji mi stalno ledi pa me nervira.Pa me zanima koji model od ovih jeftinijih da uzmem vidim ima neki amiko mini combo,amiko mini combo hd se pa amico impulse ne znam u cemu je razlika.Valjalo bi da u sebi ima i T2 zato sto mi tv nema taj tuner.Hvala unapred
    • Ja sam imao Amiko Mini HD, pa sam ga prodao nakon dve godine i kupio Amiko Mini Combo HD, jer on ima i zemaljsku DVB T2, zadovoljan sam ali bih ti preporučio da uzmeš Amiko Mini Combo HD SE jer on takođe ima zemaljsku DVB T2 i još otvara na ključeve Tandberg sistem zaštite pa možeš gledati Arena Sport kanale na satelitu HellasSat na 39e. Ja sad planiram prodati ovaj moj i kupiti taj Amiko Combo HD SE baš zbog toga. Dobri su Amiko resiveri nisu toliko skupi nisam nikad imao kvarova, a garancija je dve godine.
    • slobo_bl wrote:

Hocu da kupim ovaj resiver cini se dobar za te pare,za sad imam ovaj skybox koji mi stalno ledi pa me nervira.Pa me zanima koji model od ovih jeftinijih da uzmem vidim ima neki amiko mini combo,amiko mini combo hd se pa amico impulse ne znam u cemu je razlika.Valjalo bi da u sebi ima i T2 zato sto mi tv nema taj tuner.Hvala unapred

Popuno isti slučaj kod mene i isto pitanje i sebi postavljam. Znači imam Skybox F3 već 3 godine i u zadnje vrijeme je počeo lediti i trzati brutalno, te ga moram mijenjati. Isto planiram sebi kupiti AMIKO mini combo HD SE.
    • zux1 wrote:

slobo_bl wrote:

Popuno isti slučaj kod mene i isto pitanje i sebi postavljam. Znači imam Skybox F3 već 3 godine i u zadnje vrijeme je počeo lediti i trzati brutalno, te ga moram mijenjati. Isto planiram sebi kupiti AMIKO mini combo HD SE.

Jos veci problem mi predstavlja sto neki kanali iz Max TV paketa nemaju slike vec samo ton npr. Sport Klub 2 i 3,a kod kolege koji ima neki Dreambox sve normalno.
    • Ja imam Amiko A3 i super je. Jedino što malo nedostaje postova po forumima, pa treba više kopati za pronaći objašnjenja kako nešto napraviti.
      Baziran je na Androidu i ima super daljinski, otvara kanale gotovo bez trzanja pri promjeni ključeva (za razliku od običnog Aliena, kojeg sam prodao jer je to bilo katastrofa).

Bolji izbor je Amiko A3 Combo - ima 4-jezgreni procesor (lošiji daljinski), ali i DVB-T ugrađen. Sve drugo je isto.

Inače Amiko A3 Combo u Hrvatskoj se trenutno može naći za 750Kn novi (cca 100€).
    • Koji je resiver po vama bolji Amiko Combo HD SE, ili Amiko 8260 + bitno mi je da oba imaju zemaljsku DVB T2, i da otvaraju Tandberg kodiranje, nisam siguran da li oba otvaraju Tandberg?Da li oba resivera imaju pozadi rs232 priključak za kompjuter pošto sam čitao da neki kažu da Amiko 8260 + nema a na slikama sam video da ima?Trenutno imam Amiko Mini Combo i planiram ga prodati.
    • slobo_bl wrote:

zux1 wrote:

slobo_bl wrote:

Jos veci problem mi predstavlja sto neki kanali iz Max TV paketa nemaju slike vec samo ton npr. Sport Klub 2 i 3,a kod kolege koji ima neki Dreambox sve normalno.

Potpuno iste probleme imam i ja. Do prije 2 mjeseca mi je sve uredno radilo, bez trzanja, bez leđenja i Sportklubovi su svi radili. Onda su mi prvo nestali SK 2 i 3 (ima tona, nema slike), a onda je krenuo lediti reciver, a sad i trza slika svakih 5 sekundi.