Boagata ponuda HD kanala

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Boagata ponuda HD kanala

Smatram da je zadnjim potezima Total TV postao jedan od najboljih i vodećih satelitskih operatera na ex Yu prostorima. Ubacivanjem novih kanala u HD rezoluciji je skoro pa zaokružio filmski HD paket: HBO. HBO 2,HBO 3, FOX, FOX Movies, Cinestar Premire 1, Cinestar Premiere 2, AMC. Mislim da bi u naredonom periodu mogao da se potrudi da ubaci još nekoliko filmskih kanala u HD rezoluciji: TV1000 HD, (izbaciti TV1000), Sci Fi HD (izbaciti Sci Fi) Cinemax HD, Cinemax 2 HD (izbaciti Cinemax i Cinemax 2),te AXN HD (izbaciti AXN) a dodati možda Disney Movies HD, Universal HD (izbaciti Diva koji trenutno ima najlošiju SD sliku ) ,TNT HD, dodati ; od dokumentarnih kanala mogao bi ubaciti History HD, BBC HD, a ne bi loše bilo obogatiti i dječiju ponudu kanalima kao što su: Cartoon Network HD, Boomerang HD, Disney Junior HD. Time bi stavljena tačka na I kada je u pitanju bogata ponuda kanala u visokoj rezoluciji. Trenutno se vrti nekoliko SD kanala,koji su nepotrebni,ukoliko bi se u narednom periodu mogli zamijeniti kanalima istim samo u HD rezoluciji. Nepotrebni su trenutno kanali: Fox, Fox Life, Fox Crime, Fox Movies, (jer postoje HD verzije kanala), Discovery, Nat.Geographic, Nat GEO Wild,Animal Planet, DTX, Viasat Nature ( već postoje HD verzije kanala). Uklanjanjem ovih kanala oslobodila bi se mjesta na transporderima ili za mogućnost ubacivanja novih kanala koji trenutno nema u ponudi. Ne znam zašto se drže dupli kanali,kad su u istoj ponudi date mogućnosti za HD rezoluciju kanala.
      Naravno, jasno je da sve nije moguće tako brzo ispuniti i ostvariti. Ipak veliko HVALA Total TV i na dosadašnjoj bogatoju HD ponudi kanala.
      Za mene jedan od najboljih poteza je ubacivanje AMC HD kanala,jer svi ostali kanali su asocirani na novija filsmska ostavrenja,ipak AMC je drugo ime za MGM kanal koji je u svojoj distrubiciji imao do 1996 preko 7000 filmskih naslova. :thumbup:
      Ne znam da li je u pitanju koincidencija ili nešto drugo,naime prije nekoliko dana sam poslao e-mail ekipi Total TV i pitao ih pošto sam čuo da su se spojili sa telemchom, da li postoji mogućnost dodavanja AMC kanala,jer već je bio odavno u ponudi telemacha, oni su mi ovako odgovorili; ne znamo,da li će se tako nešto uskoro desiti. Prije 3-4 dana ako se ne varam stigao je u HD rezoluciji pomenuti kanal.
      Images
      • 1.jpg

67.34 kB, 1,365×198, viewed 135 times
      • 2.jpg

53.42 kB, 993×228, viewed 145 times

The post was edited 2 times, last by juznovetrovac ().

• AXN u HD ne postoji za naše tržište, isto tako ni TV1000 HD Balkan, ni Sci-Fi HD, kanali kao TNT HD bi mogli se pojaviti slično kao što se pojavio AMC HD, Universal channel sd i hd vise ne emitira za područje balkana već samo kanal DIVA, no umjesto njega mogli bi ubaciti ULICA 13 HD kao sto poljaci imaju i/ili da uz ulica 13 hd uvedu i universal channel u hd

od ostalih kanala pojavit će se na vlastitim kapacitetima total tv cinemax hd i cinemax 2 hd, no izgleda da neće biti mjesta za BBC HD, BBC Earth HD, History HD, H2 HD (history 2 hd), Trace urban HD

total tv u 2017. godini namjerava zakupiti još jedan transponder jer duple sd kanale kao što su animal planet sd, fox sd, fox life sd, fox crime sd, fox movies sd, 24kitchen sd, national geographic sd itd imaju ugovor s kabelskim i iptv operaterima da se sd verzije tih kanala preuzimaju s total tv transpondera tako da se ti kanali zbog ugovora tj dok ne istekne ugovor od distribuciji za sve kabelske i iptv operatere u zemljama bivše jugoslavije, dupli sd kanali ce zbog toga ostati
    • Evo napravio sam popis svih HD programa koji se nalaze u ponudi TTV-a
      Fox HD
      Fox Life HD
      Fox Crime HD
      Fox Movies HD
      AMC HD
      Sport Klub 1 HD (Srb)
      Sport Klub 1 HD (CG)
      Sport Klub 2 HD
      Sport Klub 3 HD
      Sport Klub HD
      Eurosport 1 HD
      Eurosport 2 HD
      Discovery Showcase HD
      Discovery Turbo Xtra HD
      Animal Planet HD
      National Geographic HD
      Nat Geo Wild HD
      Viasat Nature HD/History HD
      24Kitchen HD
      IDJ TV HD
      N1 Srb HD
      RTS HD
      SLO 2 HD
      POP TV HD
      A KANAL HD

HBO HD
      HBO 2 HD
      HBO 3 HD

Cinestar Premiere 1 HD
      Cinestar Premiere 2 HD

FilmBox Extra HD
      DocuBox HD
      FightBox HD
      Fast&Fun Box HD
      EroXXX HD

DORCEL TV HD

FTA BONUS
      RT HD
      RT Doc HD
      KBS World HD
      TRT World HD
      Euronews HD
      Supertennis HD
      Sky Sport News HD
      Das Erste HD
      Zdf HD
      Zdf info HD
      Zdf neo HD
      KiKa HD
      One HD
      3 sat HD
      Arte HD
      Anixe HD
      Servus Tv HD (DE)
      Phoenix HD
      WDR fernsehen HD
      Al Jazeera Balkans HD

The post was edited 3 times, last by selk ().