Vu+Ultimo 4k

• Dobro nam dosao na forum.

Za pocetak eto jedan tutorijal da vidis osnove, pa lako pretrazis forum za ostatak informacija.
      Osnovno u radu s enigma2 imageima - Tutorial

Ugodan boravak na forumu zelim, ali ne zaboravi na pravila foruma!
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Stigao je i meni rec pa da i ja napišem prve dojmove,biću kratak jer nemam vremena sve isprobati.
      Prvo što mi je odmah upalo u oči su dimenzije rec-a,koje su više nego ogromne,pogotovo meni poslije duo2.
      Otvoriću ga ovih dana da stavim hdd pa ću pogledati šta je to "toliko" unutra da je tako kabast.Otvori za ventilaciju sa strane i mali odozgo,iznad tunera,vjerovatno dovoljni da se rec ne grije.Daljinski upravljač kao kod zero,po meni neugledan,nedostojan takvog uređaja,barem po cijeni koštanja.Izgleda kao daljinski kod većine jeftinijih rec-ova i definitivno nije za tako skup uređaj.Daljinski za duo 2 dizajnom i lakoćom upravljanja je daleko iznad ovoga.Iskreno,mislio sam da je greška u pitanju.
      Stavljanje image-a je kao i kod starijih modela,prednji usb i držanje power tipke,sa tim što ultimo nema klasičnu power tipku već se drži touch dugme sa lijeve strane display-a.To bi po meni moglo zbuniti nove korisnike.Samo flešovanje,subjektivno, traje nešto duže nego kod duo2.Podešavanje klasika,Openpli unutra i krećemo. Brzina nevjerovatna,restart enigme svega pet ili šest sekundi,kome to već nešto predstavlja.Ponavljam više puta da se uvjerim i dalje je tako.S obzirom na specifikacije to i nije neko čudo već ono što se i očekuje od samog uređaja.Tu zaista nema prostora ni za šta već samo riječi hvale.
      komentar se nastavlja....pozdrav kolegama

VU+ULTIMO 4K
      VU+DUO2
      DM 500HD V2
      DM 500S
      LACIE D-NEXT QUADRA2 4TB
      GIBERTINI+INVERTO BLACK +MOTOR
      PANASONIC 50GT30E
      PANASONIC TX-58DXU701
      ONKYO TX NR 616 BOWERS&WILKINS M1+ASW610 SUB
      SAMSUNG ATIV BOOK 6
    • Pozdrav Decki

Evo jucer sam si priustio ovaj stroj .. Vu + Ultimo 4K Image VTI 11.0.2 sve bez poteskoca radi sve . E sada hocu transcoding imali neko od userera tko je to sredijo ? Imam Ruter Fritzbox 7390 sa Vu playerom radi odlicno ali samo doma Wlan . Ja zelim iz daljine preko mog Iphona da gledam TV , ima netko iskustva sta i kako da to uspijem ?

Hvala unaprijed