DVB-T u Dubrovniku

• DVB-T u Dubrovniku

Ima li ko poteskoca u prijemu lokalnih HR kanala u Dubrovniku ? Meni u Novoj Mokošici ovih dana problemi da to nije zbog ovi visokih temperatura ili sto je Nova Mokošica malo zaklonjena brdom pa nema direktan pogled na odasiljac na Bosanci ?
      HRT kanali 100% jacina kvaliteta 100% radi odlicno osim nekada kvaliteta pade pa de digne iznenada..CMC jacina 94% kvaliteta 100%; Doma TV jacina 95% kvaliteta varira od 30 do 90% ovo mi se prije nije desavalo :(
      Antena je Logaritamska UHF LOG F/28EL LTE EmmeEsse za kanale 21-60 i pojacalo je EmmeEsse 2 x UHF pojačalo sa 2x TV izlaza, 25 dB pojacanje sa regulacijom pojacanja. Probao montirao ANTENA YAGI UHF OPTICA LTE isti rezultati :/
      Ili je do odasiljaca ? ili do zaklonjenosti ? ili najbolje sacekati novi DVB-T2 HEVC265 (2019) 8)
    • Nova Mokošica nema optičku vidljivost prema Petki,ostaju odašiljači Srđ i Komolac,nema potrebe za pojačalom,udaljenost do odašiljača je 2-3 km zračne linije,jeftini kineski DVB.t uređaji se "zablesiraju"na ljetnoj vrućini,pomoglo bi da ih se povremeno nakratko ugasi.Meni na Gorici smetaju alb.signali,talijanske propagacije su rjeđe,pa za hrv.muxeve A,B i D koristim manju antenu.